rekrutacja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Sinsiew
Posty: 42
Rejestracja: 30 cze 2011, o 13:17

Re: rekrutacja

Post autor: Sinsiew »

Nie ma się co stresować, na szczęście komisja rekrutacyjna z lekarskiego nie robiła tyle problemów, co stoma czy WNoZ - moja przyjaciółka (pielęgniarstwo) musiała dowieźć płytkę ze zdjęciem na dzień następny, a mieszkamy 20km od Katowic I musiałam jechać z nią, co już nie było takie zabawne T_T
Becia92
Posty: 17
Rejestracja: 8 lip 2011, o 11:59

Re: rekrutacja

Post autor: Becia92 »

A na stomie jakie robią problemy? Bo ja jade jutro i nie chciałabym się wracać
Awatar użytkownika
Wanna
Posty: 341
Rejestracja: 10 sie 2010, o 01:04

Re: rekrutacja

Post autor: Wanna »

Becia92, już żadnych problemów nie robią. Pierwszego dnia składania dokumentów było ciekawie, bo sami nie wiedzieli, czego mają od nas wymagać
Becia92
Posty: 17
Rejestracja: 8 lip 2011, o 11:59

Re: rekrutacja

Post autor: Becia92 »

Spoko, dzięki
monique3562
Posty: 49
Rejestracja: 15 lip 2011, o 23:23

Re: rekrutacja

Post autor: monique3562 »

Witam!
Czy ktoś zna maila do Komisji Rekrutacyjnej we Wro? Bo znalazłam tylko numery telefonów. A chciałabym, żeby mi napisali, jakie dokumenty będą potrzebowali moi rodziceltewentualnie, gdy się dostanę pod moją nieobecność. Wie ktoś może jak to pełnomocnictwo potwierdzone notarialnie ma wyglądać, i czy na pewno ono wystarczy?
tyros
Posty: 21
Rejestracja: 12 lip 2011, o 11:26

Re: rekrutacja

Post autor: tyros »

monique3562 pisze:Witam!
Czy ktoś zna maila do Komisji Rekrutacyjnej we Wro? Bo znalazłam tylko numery telefonów. A chciałabym, żeby mi napisali, jakie dokumenty będą potrzebowali moi rodziceltewentualnie, gdy się dostanę pod moją nieobecność. Wie ktoś może jak to pełnomocnictwo potwierdzone notarialnie ma wyglądać, i czy na pewno ono wystarczy?
Upoważniam tego i tego do złożenia dokumentów w moim imieniu.

To następnie należy potwierdzić notarialnie:) i to wszystko, plus oczywiście wymagane dokumenty.
monique3562
Posty: 49
Rejestracja: 15 lip 2011, o 23:23

Re: rekrutacja

Post autor: monique3562 »

Dziękuję za info.
tyros
Posty: 21
Rejestracja: 12 lip 2011, o 11:26

Re: rekrutacja

Post autor: tyros »

monique3562 pisze:Dziękuję za info.

Dla bezpieczeństwa potwierdź też notarialnie kserokopie DO.

Pozdrawiam
zlotko
Posty: 107
Rejestracja: 11 maja 2009, o 20:25

Re: rekrutacja

Post autor: zlotko »

monique3562 koniecznie trzeba by na formularzu upoważniającym było napisane:ja (im,nazw,nr dowodu) upoważniam (im nazw, może nr dowodu rodzica) do w procesach rekrutacyjnych NA AKADEMII MEDYCZNEJ IM PIASTÓW ŚLĄSKICH WE Wrocławiu. bez tej inf na jakiej akademii mogą być problemy-mnie się czepiali w zeszłych latach- i tym samym trzeba było na każda uczelnię mieć dokument i 25 zł zwielotkrotnione poszło i kopia dowodu potweirdzona notarialnie też potrzebna-robią to od ręki, w 5 minut we wszystkich kancelariach, też kilkanaście zł kosztuje
monique3562
Posty: 49
Rejestracja: 15 lip 2011, o 23:23

Re: rekrutacja

Post autor: monique3562 »

zlotko pisze:monique3562 koniecznie trzeba by na formularzu upoważniającym było napisane:ja (im,nazw,nr dowodu) upoważniam (im nazw, może nr dowodu rodzica) do w procesach rekrutacyjnych NA AKADEMII MEDYCZNEJ IM PIASTÓW ŚLĄSKICH WE Wrocławiu. bez tej inf na jakiej akademii mogą być problemy-mnie się czepiali w zeszłych latach- i tym samym trzeba było na każda uczelnię mieć dokument i 25 zł zwielotkrotnione poszło i kopia dowodu potweirdzona notarialnie też potrzebna-robią to od ręki, w 5 minut we wszystkich kancelariach, też kilkanaście zł kosztuje
Ślicznie dziękuję za szczegółowe informacje!
tyros
Posty: 21
Rejestracja: 12 lip 2011, o 11:26

Re: rekrutacja

Post autor: tyros »

Jak obstawiacie jutro Wrocław
Marcel91
Posty: 46
Rejestracja: 13 lip 2011, o 14:00

Re: rekrutacja

Post autor: Marcel91 »

Ja obstawiam następująco:
lek - 245
stoma - 243
Awatar użytkownika
OlgaB
Posty: 523
Rejestracja: 1 lip 2010, o 18:31

Re: rekrutacja

Post autor: OlgaB »

Marcel91 pisze:Ja obstawiam następująco:
lek - 245
stoma - 243
będzie
właśnie wróciłam z Wrocławia i jestem mega pozytywnie nastawiona do życia po dzisiejszym dniu kto składał dzisiaj dokumenty na lek o 10 ? i komu pożyczałam gazetę z ogłoszeniami o nieruchomościach ?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 3 gości