Lwów 2011

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Andzelika
Posty: 10
Rejestracja: 10 lip 2011, o 12:53

Re: Lwów 2011

Post autor: Andzelika »

Skierowań na badania w ogóle Uniwersytet Lwowski nie wystawia, trzeba z nim kombinować, albo pójść po prostu tam, gdzie go nie potrzebują
teka55
Posty: 14
Rejestracja: 14 lip 2011, o 20:16

Re: Lwów 2011

Post autor: teka55 »

Czytałem że nabór trwa do września.


[at]

Jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna ?
Coś wiesz na ten temat?
Coś się zmieniło bo i słyszałem o teście 100 pytań i też czytałem o paru elementarnych pytaniach ?
krzysiek_k
Posty: 9
Rejestracja: 10 cze 2011, o 12:33

Re: Lwów 2011

Post autor: krzysiek_k »

test sto pytań ? a skąd takie infromację jeżeli można wiedzieć?
nie chcę się strącać ale z tego co mi wiadomo pytań z chemii jest niewiele i raczej jest to elementarna wiedza z chemii ( mówię tu o Lwowie nie wiem jak jest w innych uczelniach na Ukrainie )
sensuous
Posty: 22
Rejestracja: 5 lip 2011, o 16:27

Re: Lwów 2011

Post autor: sensuous »

Nabór trwa do końca lipca, tak mi powiedziała pani Olena, która jest odpowiedzialna za rekrutację Polaków

teka55 rozmowy kwalifikacyjne zaczynają się 15sierpnia, ja mam 22, więc wszystko przede mną. Jak wyglądają rozmowy piszę na forum w kilku miejscach
Nie ma żadnego testu 100pytań.
teka55
Posty: 14
Rejestracja: 14 lip 2011, o 20:16

Re: Lwów 2011

Post autor: teka55 »

Czy ktoś tłumaczył dokumenty tam na uczelni?
Gdzie to się robi ?

Ile kosztuje ?


Proszę o pilna odpowiedz
Andzelika
Posty: 10
Rejestracja: 10 lip 2011, o 12:53

Re: Lwów 2011

Post autor: Andzelika »

Koszt tłumaczenia wszystkich dokumentów to 300 hrywien.
Ktoś Cię powinien pokierować jak się tam dostać.
Dokładnie to jak wejdziesz na uczelnię, na korytarzu skręcasz w lewo, idziesz do samego końca i to będą drzwi po prawej stronie
quzko
Posty: 7
Rejestracja: 18 lip 2011, o 00:58

Re: Lwów 2011

Post autor: quzko »

Czy to prawda że trzeba tam płacić za egzaminy ? coś koło 200$, proszę o odpowiedź.
Pająk
Posty: 6
Rejestracja: 12 lip 2011, o 19:13

Re: Lwów 2011

Post autor: Pająk »

Witam ponownie
Złożyłem już dokumenty we Lwowie w piątek, dostałem termin egzaminu na 30 sierpnia.

Teraz mam pytanie jak znaleźć mieszkanie do wynajęcia, ponieważ akademik odpada. Może ktoś poszukuje współlokatora, lub potrafi mi coś zaproponować.
krzysiek_k
Posty: 9
Rejestracja: 10 cze 2011, o 12:33

Re: Lwów 2011

Post autor: krzysiek_k »

quzko za egzaminy się nie płaci
po ogłoszeniu wyników trzeba zapłacić czesne i inne opłaty
ale to po tym jak się już dostaniesz
Andzelika
Posty: 10
Rejestracja: 10 lip 2011, o 12:53

Re: Lwów 2011

Post autor: Andzelika »

Też się zastanawiam nad wynajęciem mieszkania. Tylko słyszałam, że za i tak trzeba będzie płacić. Czy ktoś może mi powiedzieć czy to prawda?
sensuous
Posty: 22
Rejestracja: 5 lip 2011, o 16:27

Re: Lwów 2011

Post autor: sensuous »

Również jestem za wynajęciem mieszkania
Z tego, co się orientowałam to kłamstwem jest, że trzeba płacić za akademik i mieszkanie jednocześnie. Cały problem polega na zameldowaniu, bowiem nie każdy właściciel mieszkania chce to uczynić - wiąże się to z wizytą w specjalnym urzędzie itp. - a uczelnia musi mieć adres naszego meldunku, aby zgłosić to policji (jest to dla nich obowiązek jako, że jesteśmy obcokrajowcami i możemy mieć kontrole). Stąd wiadomo, że akademik jest dla nich bezproblemowym rozwiązaniem, a z mieszkaniem i meldunkiem my musimy sobie radzić sami.
Ot cała prawda jaką usłyszałam w dziekanacie od Pani Oleny
quzko
Posty: 7
Rejestracja: 18 lip 2011, o 00:58

Re: Lwów 2011

Post autor: quzko »

a to prawda że są przedmioty w języku ukraińskim tylko ? i jeszcze czy jeśli załatwię sobie już wszystkie dokumenty to czy muszę gdzies dzwonić czy po prostu wiozę je na uczelnie i ustawiam tą rozmowę kwalifikacyjną ? Płaci się coś przy składaniu papierów?
syriac
Posty: 18
Rejestracja: 8 cze 2011, o 13:57

Re: Lwów 2011

Post autor: syriac »

Ja też nastawiam się raczej na wynajęcie mieszkania, jest ktoś z Krakowa albo okolic?

Za złożenie dokumentów nic nie płacisz, jedynie za tłumaczenie. Dopiero po pozytywnym przejściu rozmowy egzaminacyjnej wpłacasz całą sumę za rok studiów i inne opłaty(ewentualnie akademik) Ubezpieczenie itp.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 33 gości