medycyna niestacjonarne

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Wanna
Posty: 341
Rejestracja: 10 sie 2010, o 01:04

Re: medycyna niestacjonarne

Post autor: Wanna »

MAJKA91, wydaje mi się, że też tak miałam, że nie mogłam potem przejść do innych zakładek, bo wyświetlał się ten komunikat, mimo że już nie było opcji modyfikacji danych. Czy wcześniej uzupełniłaś wszystkie dane? Bo jeśli tak, to prawdopodobnie wszystko jest w porządku Rozumiem, że się martwisz, więc chyba najlepiej będzie, jeśli napiszesz maila do kogoś od rekrutacji (na stronie rejestracji gdzieś były wypisane dwa maile, na które można pisać w razie problemów związanych z rejestracją). Napisałam do nich kiedyś w jakiejś sprawie - odpowiedź była gburowata, ale przynajmniej rozwiała moje wątpliwości.
Camillianna, gdzieś ktoś pisał (może tu, może na fb), że najwięcej zajęć odbywa się w okolicach Placu Grunwaldzkiego, więc ze swojej strony polecam, byś spróbowała w tych rejonach czegoś szukać. Biskupin (moje osiedle!) też ma świetne połączenie z Placem - 10 minut tramwajem (4 różne) i jesteś na miejscu. Biskupin ma swój niepowtarzalny urok, jest bardzo zielony i spokojny, jest tutaj sporo bloków a także domy jednorodzinne. Uwielbiam to miejsce
OlgaB, to teraz ja poszukam Twojego fb
MAJKA91
Posty: 49
Rejestracja: 30 maja 2011, o 08:33

Re: medycyna niestacjonarne

Post autor: MAJKA91 »

Uzupełniałam dane wcześniej i wszystko było w porządku:)
Hm to może rzeczywiście nie ma sensu się martwić
Dzięki Wanna)
Awatar użytkownika
OlgaB
Posty: 523
Rejestracja: 1 lip 2010, o 18:31

Re: medycyna niestacjonarne

Post autor: OlgaB »

Wanna, ułatwię Ci trochę i podpowiem:szukaj zdjęcia z różą na fb z IFMSA
Sinsiew
Posty: 42
Rejestracja: 30 cze 2011, o 13:17

Re: medycyna niestacjonarne

Post autor: Sinsiew »

OlgaB, Wanna, już mam was obie ^ ^ Myślę, że Wannę najbardziej zdradza komentarz pod jej profilowym Nie ma to jak internetowa integracja
Awatar użytkownika
OlgaB
Posty: 523
Rejestracja: 1 lip 2010, o 18:31

Re: medycyna niestacjonarne

Post autor: OlgaB »

Sinsiew, to teraz Ty dawaj namiary na swój profil będziemy się bawić zgadnij kto kryje się pod jakim kontem na forum
Awatar użytkownika
Wanna
Posty: 341
Rejestracja: 10 sie 2010, o 01:04

Re: medycyna niestacjonarne

Post autor: Wanna »

OlgaB, a, a ja myślałam, że Cię tam nie ma, bo z góry założyłam, żeby szukać Olgi
Sinsiew, faktytcznie, całkowicie demaskuje mnie ten komentarz
Awatar użytkownika
OlgaB
Posty: 523
Rejestracja: 1 lip 2010, o 18:31

Re: medycyna niestacjonarne

Post autor: OlgaB »

Wanna, Olga mam na drugię
Sinsiew
Posty: 42
Rejestracja: 30 cze 2011, o 13:17

Re: medycyna niestacjonarne

Post autor: Sinsiew »

Na początku też szukałam Olgi. ^ ^ Oj kobieto, wprowadziłaś zamieszanie
No to rzucam zdjęciowe słowo-klucz szczeniak (próbujący mnie zjeść )
Awatar użytkownika
OlgaB
Posty: 523
Rejestracja: 1 lip 2010, o 18:31

Re: medycyna niestacjonarne

Post autor: OlgaB »

Sinsiew, a mam Cię a tak w ogóle to ja mam podobnego zwierzaka co do wielkości tylko ,że ma z 10 lat
MAJKA91
Posty: 49
Rejestracja: 30 maja 2011, o 08:33

Re: medycyna niestacjonarne

Post autor: MAJKA91 »

A tak w ogóle czy jest ktoś jeszcze z forum kto dostał się na niestacjonarną stomę do Wrocka i idzie jutro składać dokumenty?D
Bo jak coś to ja jutro jadę i będę w dziekanacie przed 10
Epinefryna

Re: medycyna niestacjonarne

Post autor: Epinefryna »

ja już zwątpiłam w swoje szanse na lek.
Jestem 154 na rezerwie, to chyba aż tak się nie przesunie.
invaincue
Posty: 38
Rejestracja: 12 maja 2011, o 12:27

Re: medycyna niestacjonarne

Post autor: invaincue »

MAJKA91, jak byłaś składać dokumenty, były jakieś osoby z płatnych? coraz mniej wierzę, że próg spadnie, skoro i tak przyjęli więcej osób niż powinni
MAJKA91
Posty: 49
Rejestracja: 30 maja 2011, o 08:33

Re: medycyna niestacjonarne

Post autor: MAJKA91 »

invaincue, właśnie tak się zastanawiałam bo ja byłam od 8.40 w dziekanacieczekałam tak do 9.20 i wtedy dziekan powiedział mi,że mogę składać dokumenty(mimo,że od 10 przyjmują) i przez ten cały czas byłam sama:)Potem jak już prawie wychodziłam było dwóch chłopaków,ale nie wiem czy oni też przyszli składać dokumenty na niestacjonarne)
Hmm zastanawiam się tylko dlaczego babka nic mi nie wspomniała o kursach bhpP Wzięła tylko pieniądze,podpisała jakieś papierki i w sumie tyle:)Moja siostra to dostała całe dokumenty dotyczące rozkładu zajęć,kursów bhp i coś chyba o podręcznikach,a ja nic nie dostałamP
Teraz nie wiem gdzie mam szukać informacji na temat tych kursów bhp,rozkładu zajęć i listy podręcznikówP
I spokojniena pewno się dostaniesz:):):)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości