E, y penis u różnych ras..

Biologia pełna jest ciekawostek, z którymi warto zapoznać się aby pogłębić wiedzę na temat otaczającego nas świata
meroque
Posty: 44
Rejestracja: 18 sty 2011, o 19:16

E, y penis u różnych ras..

Post autor: meroque »

Wybaczcie za ordynarny temat ale:

Wiadomo po co wykształciły się kolory skóry u ras, wiadomo czemu mają służyć skośne oczy o chińczyków i pozostałych lecz nie wiem dlaczego są takie duże wachania w wielkości penisa u 3 ras.

Dlaczego azjaci mają zwykle do 11cm, większość Murzynów ma powyżej 20cm a nacje europejskie głównie mają gdzieś 15cm?

Co ewolucja chciała przez to osiągnąć?

Czy jeśli są takie wahania wielkości penisów to czy pochwy kobiet również są większe lub mniejsze w zależności od rasy?
Awatar użytkownika
Tau
Posty: 169
Rejestracja: 31 gru 2009, o 00:37

Re: E, y penis u różnych ras..

Post autor: Tau »

o skąd niby wziąłeś te dane, jedyne jakie kojarze badania był na tyle nietrafione bo chinczykom i europejczykom badano długość cżłonka, zaś w afryce głównie zbierano informacje w ankietach, a ankiety mają to do siebie, ze można tam wymyślać.

A temat powinien chyba iść do działu seksuologia
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: E, y penis u różnych ras..

Post autor: Stalowy »

[at] - sądzę, że można tutaj być bardzo wiernym ankietom z Afryki - nigdy popularne przekonanie by nie przetrwało tylko przez ankietę

Co do tematu, to sądzę, że to kwestia ogólnych rozmiarów ciała. Azjaci są najdrobniejsi, najiżsi, więc logiczne jest, że proporcja wymaga by ich penisy także nie były olbrzymie

Czarnoskórzy natomiast są rasą najbardziej wyrośniętą - więc analogicznie, mają największe gabaryty".

Łatwo możesz to też zaobserwować w obrębie jednej rasy - osoby niższe najczęściej mają rozmiar członka z tych dolnych granic zakresu - natomiast wysokie, rosłe chłopy mają się czym chwalić". Od tej jednak, jak od każdej reguły, są wyjątki, o czym trzeba pamiętać

Pozdrawiam.
AnnaWP
Posty: 3453
Rejestracja: 24 wrz 2010, o 12:58

Re: E, y penis u różnych ras..

Post autor: AnnaWP »

Jeśli tak jest, to nie zapominajcie o urokach dobory naturalnego. Możliwe, że Afrykanki, które mają lub miały okazję oglądania przyrodzenia bez przeszkód faworyzowały większe penisy. Ale tu daję tryb warunkowy, bo sama ie jestem pewna danych.
Ohaminus
Posty: 18
Rejestracja: 13 maja 2011, o 15:27

Re: E, y penis u różnych ras..

Post autor: Ohaminus »

AnnaW_UO pisze:Jeśli tak jest, to nie zapominajcie o urokach dobory naturalnego. Możliwe, że Afrykanki, które mają lub miały okazję oglądania przyrodzenia bez przeszkód faworyzowały większe penisy. Ale tu daję tryb warunkowy, bo sama ie jestem pewna danych.
Na zasadzie w Afryce to widziały gały, co brały, a w Europie to już nie widziały, bo zakryte, więc brały w ciemno, co było?
Wydaje mi się, że dobór naturalny nie zadziałałby tak szybko. A poza tym co w takim razie z Ameryką Południową? Tam też temperatura i obyczaje nie wymagały specjalnego zakrywania.
Dali
Posty: 160
Rejestracja: 1 paź 2009, o 18:06

Re: E, y penis u różnych ras..

Post autor: Dali »

Pewne procesy w ewolucji człowieka są widoczne na przestrzeni kilkuset lat, chociażby brachycefalia była w europie pospolita jeszcze we wczesnym średniowieczu, teraz jest ekstremalną rzadkością, tak więc w innych kwestiach również nie trzeba wiele czasu, żeby zmiany były zauważalne.
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: E, y penis u różnych ras..

Post autor: Stalowy »

Czemu niby nie?gt

Jeżeli rozmiar dziedziczy się podobnie jak kolor skóry - następuje kumulacja genów - to 10-15 pokoleń i masz czystą rasę pał długich

Tak jak to wyszło Mendlowi z groszkiem, czy ludziom w hodowli ras psów i kotów ^^

Co do Ameryki, to wystarczy nadmienić, że czarnoskórzy mieszkańcy tego kontynentu pochodzą właśnie z Afryki.
Ohaminus
Posty: 18
Rejestracja: 13 maja 2011, o 15:27

Re: E, y penis u różnych ras..

Post autor: Ohaminus »

A może uszy fenka i pieśca też mają coś wspólnego ze sprawą?
ногомас

Re: E, y penis u różnych ras..

Post autor: ногомас »

Może lepiej znaleźć jakieś poważne badania na ten temat a nie wymyślać co ślina na język przyniesie.
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: E, y penis u różnych ras..

Post autor: Stalowy »

Szukaj bimbrowniku, szukaj

Po to są takie tematy by pleść, wymieniać się poglądami i mądrzeć". Nie ma w tym absolutnie nic złego.
ногомас

Re: E, y penis u różnych ras..

Post autor: ногомас »

Ja uważam, że takie tematy wprowadzają zamęt w głowach wielu ludzi, którzy traktują to co napisane w necie jako prawdę objawioną i głupoty (nie zawsze ofc) bez źródeł powielają dalej.

Niestety teraz wolę zająć się chemią, może w wolnym czae
AnnaWP
Posty: 3453
Rejestracja: 24 wrz 2010, o 12:58

Re: E, y penis u różnych ras..

Post autor: AnnaWP »

Ohaminus pisze:
AnnaW_UO pisze:Jeśli tak jest, to nie zapominajcie o urokach dobory naturalnego. Możliwe, że Afrykanki, które mają lub miały okazję oglądania przyrodzenia bez przeszkód faworyzowały większe penisy. Ale tu daję tryb warunkowy, bo sama ie jestem pewna danych.
Na zasadzie w Afryce to widziały gały, co brały, a w Europie to już nie widziały, bo zakryte, więc brały w ciemno, co było?
Wydaje mi się, że dobór naturalny nie zadziałałby tak szybko.
A poza tym co w takim razie z Ameryką Południową? Tam też temperatura i obyczaje nie wymagały specjalnego zakrywania.
A mamy jakieś dane co do rdzennej ludności? Poza tym Ameryka to już krótki czas, powiedzmy 10 tys. lat. Faktycznie maławo. Ale Afryka to ludność, od której reszta świata oddzieliła się znacznie dawniej, kilkukrotnie, albo i więcej, zależnie od hipotezy jaką przyjmiemy. Ogólnie Afryka jest bardzo zróżnicowana genetycznie i mieszkają tam populacje bardzo odizolowane od Euroazji.
Ale ja nie upieram się, to takie gdybanie, bo póki co nie dostaliśmy od autora jakiejś przyzwoitej statystyki.
Magda93
Posty: 132
Rejestracja: 19 lip 2011, o 08:54

Re: E, y penis u różnych ras..

Post autor: Magda93 »

Z tego co wiem, to biali tez maja rozne, jedni 14 inni 17 inni 20 a inni 22. Nie ze z kolegami sypiam, ale czasem jak sie gada na takie tematy, to zapytam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości