szanse

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Awatar użytkownika
Sławomir33
Posty: 353
Rejestracja: 22 gru 2008, o 16:38

Re: szanse

Post autor: Sławomir33 »

Jakby nie spadło do 155/6 w Lublinie to byłoby wielkie zaskoczenie!
adrianas
Posty: 265
Rejestracja: 31 sie 2010, o 11:47

Re: szanse

Post autor: adrianas »

Tak samo duże wg mnie jak dzisiejszy Wrocław.
Awatar użytkownika
Sławomir33
Posty: 353
Rejestracja: 22 gru 2008, o 16:38

Re: szanse

Post autor: Sławomir33 »

To szanse rosną dla tych, co czekają na Lublin. Już jest 159pkt.
kasssia0
Posty: 17
Rejestracja: 20 lip 2011, o 16:06

Re: szanse

Post autor: kasssia0 »

Co myślicie o 157. Wystarczy na Sosnowiec?
adrianas
Posty: 265
Rejestracja: 31 sie 2010, o 11:47

Re: szanse

Post autor: adrianas »

Przepraszam jeśli Cię uraże ale to głupie pytanie myślę, że tam próg nie będzie większy niż 155(może nawet spadnie do 154) więc 157 to bezproblemowa przepustka:)
Biochejter
Posty: 1396
Rejestracja: 5 lip 2007, o 06:50

Re: szanse

Post autor: Biochejter »

adrianas pisze:Przepraszam jeśli Cię uraże ale to głupie pytanie myślę, że tam próg nie będzie większy niż 155(może nawet spadnie do 154) więc 157 to bezproblemowa przepustka
To jest tak samo głupie jak Wasza panika że Wrocław nie spadnie - spadnie na pewno, sam znam ludzi którzy zapychają tam listę bo farmacja to dla nich dupokrytka i czekać czasu aż się zwolni. Jeszcze wszędzie spadnie solidnie, może oprócz UJ który często jest celem samym w sobie. 155 to dla Wrocka będzie i tak sporo do października, enjoy.
adrianas
Posty: 265
Rejestracja: 31 sie 2010, o 11:47

Re: szanse

Post autor: adrianas »

Biochemister pisze:
adrianas pisze:Przepraszam jeśli Cię uraże ale to głupie pytanie myślę, że tam próg nie będzie większy niż 155(może nawet spadnie do 154) więc 157 to bezproblemowa przepustka
To jest tak samo głupie jak Wasza panika że Wrocław nie spadnie - spadnie na pewno, sam znam ludzi którzy zapychają tam listę bo farmacja to dla nich dupokrytka i czekać czasu aż się zwolni. Jeszcze wszędzie spadnie solidnie, może oprócz UJ który często jest celem samym w sobie. 155 to dla Wrocka będzie i tak sporo do października, enjoy.
No może to i racja trochę zbytnio impulsywnie zareagowałem na ten Wrocław tak samo jak na Sosnowiec ale w obu przypadkach finał mam nadzieję będzie taki sam.
Awatar użytkownika
Sławomir33
Posty: 353
Rejestracja: 22 gru 2008, o 16:38

Re: szanse

Post autor: Sławomir33 »

Fajnie jakby spadł we Wrocławiu próg do 155pkt, a Biochemister i inni jak obstawiacie Lublin? Obecnie próg wynosi 159pkt.
aurey
Posty: 4
Rejestracja: 20 lip 2011, o 20:23

Re: szanse

Post autor: aurey »

Mam do sprzedania cały komplet materiałów na I rok farmacji na Śląski Uniwersytet Medyczny w Sosnowcu. Niezbędne książki, kserówki,notatki, testy, pytania na egzaminy + płytka CD z bardzo przydatnymi, dodatkowymi materiałami . Zainteresowanych proszę o kontakt na gadu-gadu: 1842406
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości