Tani mikroskop

Archiwalne tematy forum mikroskopii o mniejszym znaczeniu ale poruszające poglądy o różnych aspektach mikroskopii.
fluke
Posty: 35
Rejestracja: 17 wrz 2010, o 20:34

Tani mikroskop

Post autor: fluke »

Witam wszystkich
Przed pierwszymi zajęciami z histologii chciałabym zapoznać się z kilkoma preparatami, stać mnie na coś takiego : mikroskop-delta-optical-biolight-200 lub mikroskop-delta-optical-biolight
Może ktoś mógłby doradzić mi który wybrać. Dodam że nie mam zamiaru robić zdjęć ani niczego w tym stylu.
Awatar użytkownika
planapo
Posty: 5403
Rejestracja: 30 gru 2010, o 15:20

[Link] Wycena - Mikroskop PZO biologiczny MBP z 1956 roku

Post autor: planapo »

jedno i drugie to zabawka. ten tanszy ma kilka parametrow poprawiajacych wygode obesrwacji (np przesuw preparatu), ale co do jakosci obrazu. mozesz tez z obecnym budzetem wystartowac na allegro - w granicach 300 zl spokojnie dostaniesz szkolny mikroskop PZO - optycznie i mechanicznie o niebo lepszy od wszelkich chinczykow-zabawek.

ktos niedawno na forum oferowal taki mikroskop pzo w idealnym stanie: wycena-mikroskop-pzo-biologiczny-mbp-z- . t33843.htm napisz do niego bo wydaje mi sie ze na allegro nie udalo mu sie go sprzedac.
fluke
Posty: 35
Rejestracja: 17 wrz 2010, o 20:34

Re: Tani mikroskop

Post autor: fluke »

Dobra w takim razie porozglądam się jeszcze za takimi jak piszesz i jeśli faktycznie znajdę coś w db stanie w tej cenie to kupię
dzięki za radę
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości