Analityka medyczna - ŚUM 2011/12

Opinie o analityce medycznej na studiach. Pomoc w podjęciu decyzji co do uczelni oraz przyszłej pracy zawodowej. Materiały pomocne w studiowaniu analityki medycznej.
Aliskooo
Posty: 3
Rejestracja: 22 lip 2011, o 10:27

Re: Analityka medyczna - ŚUM 2011/12

Post autor: Aliskooo »

No nie da się ukryć, że dr Dzik bije wszystkich na głowę pod każdym względem) jeszcze za czasów pani prof. Stojko egzaminy z histo i pato były formalnością:) fakt faktem zaczynały się po 7 rano, ale przynajmniej szybciej było z głowy :)
onlyma
Posty: 341
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 13:46

Re: Analityka medyczna - ŚUM 2011/12

Post autor: onlyma »

A słyszałam coś o tym.
Awatar użytkownika
Pinky
Posty: 27
Rejestracja: 4 sie 2009, o 19:02

Re: Analityka medyczna - ŚUM 2011/12

Post autor: Pinky »

motylek22, ja jestem subiektywna i polecam Sosnowiec

Ale mówiąc poważnie - jak dla mnie politechniki są nawet może lepsze niż zwykłe uniwerki, bo inżynierowie są na czasie teraz i mają przyszłość. Gdybym miała odpowiednie umiejętności - poszłabym (nawet się dostałam na politechnikę, ale zwątpiłam w swoje matematyczno-fizyczne możliwości). Nie wiem jak z analityką, liczę, że za te 5 lat będę mieć full ofert pracy na technologii na pewno masz mnóstwo chemii, matematyki, fizyki, czyli przedmiotów głównie ścisłych, a na analityce chemii masz mniej (ale i tak niemało /), masz przedmioty związane z biologią człowieka, odrobinę matematyki, potem przedmioty ściśle związane też wg mnie głównie z biologią. Nie mogę powiedzieć, że jest lżej - na obu kierunkach zapewne trzeba harować jak wół.

Tak jak mówię - polecam Sosnowiec, świetni ludzie
Anusia907
Posty: 15
Rejestracja: 17 cze 2010, o 07:46

Re: Analityka medyczna - ŚUM 2011/12

Post autor: Anusia907 »

Jeśli ktoś chce mam do sprzedania płytki z materiałami na I i II rok po przyzwoitej cenie 50zł na każdy rok tel.506755678 lub gg: 272411
Sasana
Posty: 32
Rejestracja: 5 kwie 2009, o 16:44

Re: Analityka medyczna - ŚUM 2011/12

Post autor: Sasana »

Myślicie, że będąc na chwilę obecną na 44 miejscu pod kreską mam jeszcze szansę na analitykę na ŚUMie? Mam 133 punkty, w tym 70 z chemii. Ja uważam, że szanse są, ale mam przeciwko sobie całą rodzinkę która uważa że niezbyt
Śledzę spadki progów z tego roku, patrzyłam też jaki był próg w zeszłym. Biorę pod uwagę wrzesień, nie przeszkadza mi to jakoś specjalnie, wiadomo- trzeba czekać. A tak swoją drogą- przyjęci mają składać dokumenty do 28 lipca czyli do czwartku, czy czwartej listy można spodziewać się w poniedziałek za tydzień, czy dopiero we wrześniu? Póki co nic o tym nie pisze.
Dodam, że dostałam się na analitykę w Bydgoszczy, ale jednak jest dża różnica w odległości.
Póki co gratuluję wszystkim przyjętym i mam nadzieję że też będę mogła się tak cieszyć. A nadzieja matką głupich Pozdrawiam.
Aliskooo
Posty: 3
Rejestracja: 22 lip 2011, o 10:27

Re: Analityka medyczna - ŚUM 2011/12

Post autor: Aliskooo »

Szanse zawsze są i nie ma się co zrażać na wstępie. Trzeba wziąć pod uwagę, że wiele z tych osób, które się dostały po prostu w ostatniej chwili rezygnuje. Wydawałoby się, że już po zawodach, a może się okazać, że jednak się miejsce znajdzie) także głowa do góry, bo punktów masz dość sporo, jak ja szłam na studia to na analitykę był próg 109 pkt. zamierzchłe czasy.
Awatar użytkownika
anulka1991
Posty: 252
Rejestracja: 19 lut 2011, o 11:35

Re: Analityka medyczna - ŚUM 2011/12

Post autor: anulka1991 »

Spokojnie według mnie szanse zawsze masz. wprawdzie w Twoim przypadku liczyłabym na wrzesień. szczerze nie wiem czy jest jeszcze teraz lista, czy już robią przerwę. ale patrząc, ze dziś było 138 pkt. według mnie masz jeszcze szanse zostać studentką analityki na SUM-ie
Powodzenia Trzymam kciuki
Sasana
Posty: 32
Rejestracja: 5 kwie 2009, o 16:44

Re: Analityka medyczna - ŚUM 2011/12

Post autor: Sasana »

11 pod kreską Do 2 sierpnia mają składać dokumenty. Czy orientuje się może ktoś z Was, czy V lista będzie jeszcze w sierpniu (2 lub około) czy wrzesień?
Awatar użytkownika
anulka1991
Posty: 252
Rejestracja: 19 lut 2011, o 11:35

Re: Analityka medyczna - ŚUM 2011/12

Post autor: anulka1991 »

Sasana. następna lista będzie zapewne dopiero we wrześniu.
Soniab
Posty: 11
Rejestracja: 31 lip 2011, o 11:41

Re: Analityka medyczna - ŚUM 2011/12

Post autor: Soniab »

Sasana myślę, że jeszcze możesz wskoczyć na listę:) Jeden pkt mniej niż próg punktowy, więc myślę, że masz duże szanse)
Ja już jestem szczęśliwą studentką analityki na ŚUM i z jednej strony trochę mnie to przeraża, a z drugiej nie mogę się już doczekać. Z tego co tutaj czytam może nie będzie tak źle
Soniab
Posty: 11
Rejestracja: 31 lip 2011, o 11:41

Re: Analityka medyczna - ŚUM 2011/12

Post autor: Soniab »

Tak na marginesie to chciałam zapytać jak wygląda życie w akademikach w Sosnowcu? Warunki ekstremalne, czy raczej do zniesienia? Jak daleko jest mniej więcej do uczelni z akademików, ile ich jest i gdzie są? I oczywiście jak ludzie, bo to chyba najważniejsze
Awatar użytkownika
anulka1991
Posty: 252
Rejestracja: 19 lut 2011, o 11:35

Re: Analityka medyczna - ŚUM 2011/12

Post autor: anulka1991 »

CherryLady.akademiki są na Ostrogórskiej. tam też jest biblioteka, w akademiku są również zajęcia z angielskiego, łaciny, genetyki, histologii, historii medycyny i farmacji oraz socjologia, a no i jest tam jeszcze siłownia, my również mieliśmy tam ćwiczenia z matematyki i rachunki z chemii ogólnej. Więc zajęć jest sporo. Ostrogórska jest blisko Jagiellońskiej, gdzie mieści się katedra chemii.
Warunki w akademiku są do zniesienia, są 2 akademiki W jednym warunki są raczej lepsze niż w drugim. ale naprawdę da się przeżyć. Ludzie są fajni. no ale tak naprawdę nigdy nie wiadomo na kogo się trafi. Ale ja jestem zadowolona z życia w akademika i tak naprawdę nie zamieniłabym go na mieszkanie Można się tu zarówno uczyć, jak i poznać fajnych, sympatycznych ludzi Plusem życia w akademiku jest również to, ze jeżeli czegoś nie masz to pożyczasz od innych Pod ręką masz materiały i pomoc innych
Jak masz jakieś pytania to chętnie odpowiem
Soniab
Posty: 11
Rejestracja: 31 lip 2011, o 11:41

Re: Analityka medyczna - ŚUM 2011/12

Post autor: Soniab »

I właśnie dlatego wybieram akademiki:) Mam tylko nadzieję, że trafię na kogoś do zniesienia
Sporo tych zajęć jest w akademiku, więc może nie będzie źle:) A jak reszta zajęć? Dużo trzeba jeździć po mieście w ciągu dnia?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości