Lekarski nietypowy problem :)

Wątki i posty o tematyce przyrodniczej, niepasujące do pozostałych kategorii wyodrębnionych na forum przyrodniczym
r3jw3n
Posty: 3
Rejestracja: 23 lip 2010, o 18:43

Lekarski nietypowy problem :)

Post autor: r3jw3n »

Witam
Jestem zeszłorocznym maturzystą studjującym obecnie farmacje. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zmianą kierunku na medycyne w Katowicach i obserwując obecne progi punktowe (próg drugi to 168pkt.) jestem prawie pewien że z moim wynikiem (165) dostałbym się, lecz tu pojawia się pewien istotny problem a mianowicie, dokonałem rejestracji elektronicznej na ten kierunek natomiast nie zapłaciłem opłaty rekrutacyjnej, a termin jej składanie już dawno upłynął. Czy istnieje możliwość taka abym w jakiś sposób zdołał się jednak dostać na studia stacjonarne? Chodzi mi np o to czy przy zapisaniu sie na studia niestacjonarne jest móżliwość przejścia po semestrze na stacjonarne?

Z góry dziekuje za odp.
york
Posty: 1902
Rejestracja: 27 gru 2007, o 22:05

Re: Lekarski nietypowy problem :)

Post autor: york »

na stacjonarne nie możesz już się rekrutować, na niestacjonarne możesz, chyba, przeniesc można sie dopiero po roku
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości