Odpis świadectwa?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
henryka
Posty: 177
Rejestracja: 30 kwie 2010, o 22:18

Odpis świadectwa?

Post autor: henryka »

Orientuje się ktoś czy w Zabrzu jest możliwość dostarczenia odpisu świadectwa maturalnego zamiast oryginału? Jak to jest w przypadku osób, które studiują już na jakimś kierunku i ich oryginał leży sobie spokojnie w dziekanacie innej uczelni?
hyaq
Posty: 39
Rejestracja: 2 maja 2011, o 18:19

Re: Odpis świadectwa?

Post autor: hyaq »

byłam w podobnej sytuacji, więc żeby się upewnić co do informacji zamieszczonej na stronie, iż należy dostarczyć ORYGINAŁ świadectwa, zadzwoniłam do dziekanatu i powiedziano mi, że w takiej sytuacji w pierwszej kolejności należy spróbować zamienić oryginał z odpisem na uczelni, na której się już studiuje, bądź ewentualnie dostarczyć odpis z adnotacją od pracowników dziekanatu uczelni, że oryginał świadectwa znajduje się właśnie u nich, czyli niezależnie od wszystkiego i tak trzeba dotaszczyć się do dziekanatu albo żeby podmienić świadectwo bądź uzyskać potwierdzenie posiadania dokumentu przez uczelnię, na której dotychczas podejmowało się studia
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości