AR Lublin - Weterynaria

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
fosforann
Posty: 16
Rejestracja: 20 lip 2011, o 14:22

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: fosforann »

No to powinniście się jak najszybciej skrzyknąć, ile ma was być w mieszkaniu, bo teraz jeszcze można chyba znaleźć w miarę tanie mieszkanie w odpowiedniej lokalizacji, bo im później, tym gorzej i może się skończyć na wynajmowaniu pokoiku u emerytki
cairnterier
Posty: 21
Rejestracja: 30 cze 2011, o 23:58

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: cairnterier »

patrzyłam na ogłoszenia i jak narazie cenowo jest całkiem fajnie, więc koniecznie trzeba się ogarnąć
Yahoo
Posty: 7
Rejestracja: 16 lip 2011, o 19:07

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: Yahoo »

Ja tak jak pisałem, też chętnie się przyłączę. Jeszcze jedna osoba pisała do mnie na priv, więc już trochę by się zebrało (jeżeli myślałybyście o mieszkaniu )
inhobbok
Posty: 62
Rejestracja: 11 lip 2011, o 19:29

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: inhobbok »

ja też, ja też! Też bym sie przyłączyła. ale niestety czekam na wrzesień
cairnterier
Posty: 21
Rejestracja: 30 cze 2011, o 23:58

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: cairnterier »

o no to zbiera się już niezła ekipa
Awatar użytkownika
ruda_slask
Posty: 495
Rejestracja: 16 lut 2011, o 13:16

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: ruda_slask »

Znalazł ktoś coś ciekawego?
Albo ma jakieś większe/lepsze pojęcie w jakiej dzielnicy szukać - jakich autobusów wypatrywać, niż ja?
dropsikxd
Posty: 19
Rejestracja: 11 lip 2011, o 17:16

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: dropsikxd »

ruda_slask pisze:Znalazł ktoś coś ciekawego?
Albo ma jakieś większe/lepsze pojęcie w jakiej dzielnicy szukać - jakich autobusów wypatrywać, niż ja?
juz szukam od jakichś 2 tygodni i jeszcze mi sie nic godnego uwagi nie trafiło

z tego co się zorientowałam to najlepiej LSM i Czuby.

Bronowice, Tatary- NIE (podobno niebezpiecznie tam mieszkać)

A chwilowo mam przymusową, tygodniowa przerwę w poszukiwaniach.
Awatar użytkownika
ruda_slask
Posty: 495
Rejestracja: 16 lut 2011, o 13:16

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: ruda_slask »

mam plan. pomysł.
ustalmy ilu jest chętnych, wymieńmy się numerami gg, spotkajmy się, cokolwiek.
carmen123
Posty: 118
Rejestracja: 13 cze 2011, o 14:09

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: carmen123 »

ruda_slask polecam dzielnice czuby i lsm od strony ul filaretów bo wtedy bys miała super dojazd duzy wybór lini autobusowych ktore jezdza co kilka minut) W zimie kiedy autobusy jezdza raz na godzinexd nie żartuje w tamtym roku śnieg w grudniu zaskoczył kierowcówxd miałabys blisko do uczelni z buta)
cairnterier
Posty: 21
Rejestracja: 30 cze 2011, o 23:58

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: cairnterier »

hmm ja szukałam na portalach, ale to wszystko zależy ile osób, duzo widzialam ogłoszen z lsm planuje w sobotę wybrać się do lublina i wstepnie cos zobaczyc, ale nie chce mieszkac z kims spoza wety moje gg 9997398 w razie czego
DarkerThanBlack
Posty: 6
Rejestracja: 24 lip 2011, o 21:07

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: DarkerThanBlack »

Jestem nowa na forum, ale czytam Wasze posty od dawna i widzę, że organizuje się tutaj grupa chętnych do wspólnego mieszkania. Ja tez byłabym zainteresowana wynajęciem z kimś jakiegoś lokum, bo wybieram się do Lublina samotnie.Zawsze to lepiej mieszkać z kimś z tego samego kierunku . Moje gg 11800784. Cairnterier, a Ty skąd jesteś?
Yahoo
Posty: 7
Rejestracja: 16 lip 2011, o 19:07

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: Yahoo »

Ehhh, jako jedyny chłopak tutaj mam raczej nikłe szanse się do Was załapać ale na wszelki wypadek, gdyby wam to nie przeszkadzało, moje gg: 5251279, chociaż lepiej łapać mnie tutaj na priv.
Uhatka
Posty: 15
Rejestracja: 24 lip 2011, o 21:31

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: Uhatka »

Dzieci małe,
chaos tu panuje nie lada i nie łatwo się jest połapać, ale powiedzcie mi proszę, dostał już ktoś list z uczelni potwierdzający przyjęcie i z tym całym skierowaniem? Bo ja np. nie C
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość