Wszystko o wrześniowych listach UM w Lublinie.

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Sławomir33
Posty: 353
Rejestracja: 22 gru 2008, o 16:38

Wszystko o wrześniowych listach UM w Lublinie.

Post autor: Sławomir33 »

Witam,
założyłem ten temat dla osób, które nie dostały się z 4 list lipcowych, a mają nadzieję dostać się we wrześniu.

W tamtym roku po 4 listach lipcowych próg wyniósł 162 na farmację, natomiast we wrześniu spadł do 157, a nieoficjalnie 156 (spadł o 6 pkt!).

Piszcie, kiedy listy się pojawią i jak to wszystko wygląda.
Awatar użytkownika
@Przemek@
Posty: 12
Rejestracja: 23 gru 2008, o 12:52

[Link] Wszystko o wrześniowych listach UM w Lublinie.

Post autor: @Przemek@ »

Po obserwacjach tego forum w roku 2010 IV lista w lipcu ustaliła próg w wysokości 162 pkt. 03.08.2010 roku forumowicze wpisywali już próg 160 pkt., czyli musiała być kolejna lista początkiem sierpnia. We wrześniu była 06, a potem chyba koło 20-tego. Tak, że nie ma co się martwić za bardzo tym wszystkim. W tamtym roku (2010) próg przez sierpień/wrzesień spadł o 6pkt. 156 pkt. to próg nieoficjalny!
link: progi-punktowe-na-farmacje-2011-vt8338-3420.htm

Ten post dotyczy Uniwersytetu Medycznego w Lublinie na kierunku FARMACJA
swiecunia
Posty: 59
Rejestracja: 4 cze 2011, o 13:02

Re: Wszystko o wrześniowych listach UM w Lublinie.

Post autor: swiecunia »

A wie ktoś coś o lekarskim? Chodzi mi o to czy będąc po 4 liście na 48 miejscu rezerwowym mam szanse się dostać? Jak to wyglądało w tamtym roku? Na którym miejscu na rezerwowej była osoba która dostała się jako ostatnia?
ar33k
Posty: 538
Rejestracja: 29 gru 2009, o 12:45

Re: Wszystko o wrześniowych listach UM w Lublinie.

Post autor: ar33k »

W tamtym roku rekrutacja w Lublinie zakończyła się bodajże 30 września i ciągnęła się naprawde na dalekie miejsca
David
Posty: 903
Rejestracja: 17 mar 2008, o 22:15

Re: Wszystko o wrześniowych listach UM w Lublinie.

Post autor: David »

No i właśnie, WKR robią sobie przerwę w sierpniu, czy jakoś będą pchane te listy?
lykorz
pawelr19
Posty: 10
Rejestracja: 2 sie 2009, o 18:00

Re: Wszystko o wrześniowych listach UM w Lublinie.

Post autor: pawelr19 »

Póki co przerwa, kolejna lista będzie ogłoszona dopiero 31 sierpnia. Ale dzwoniłem dzisiaj do komisji rekrutacyjnej na kierunku lekarskim i następna lista już jest gotowa. Pan który odebrał powiedział, że wejdzie ok. 30 osób, kazał mi podać nr rekrutacyjny, sprawdził i stwierdził, że jestem na liście mam 169 i z biologii 82, więc myślę, że osoby z takim wynikiem które jeszcze czekają na Lublin mogą już spać spokojnie i spokojnie czekać na wrzesień żeby dokumenty zawieźć
David
Posty: 903
Rejestracja: 17 mar 2008, o 22:15

Re: Wszystko o wrześniowych listach UM w Lublinie.

Post autor: David »



Hurra, hurra, hurra!

Jeśli to prawda to ekstra (jestem 13. na liście rezerwowej)!
lykorz
_KALINA_
Posty: 567
Rejestracja: 19 maja 2011, o 09:50

Re: Wszystko o wrześniowych listach UM w Lublinie.

Post autor: _KALINA_ »

to moja koleżanka tez się dostała:)) Ma 169 pkt i 87 % z biologii
Kladia
Posty: 5
Rejestracja: 2 sie 2011, o 17:18

Re: Wszystko o wrześniowych listach UM w Lublinie.

Post autor: Kladia »

Hej, mam takie pytanie. Jestem na liście rezerwowej na dietetykę. Konkretnie 60 // Czy mam jakiekolwiek szanse na dostanie się? Jak myślicie?
A i czy ktoś się szykuje na dodatkowy nabór z ratownictwa medycznego? D
liliaKKK
Posty: 21
Rejestracja: 2 sie 2011, o 13:14

Re: Wszystko o wrześniowych listach UM w Lublinie.

Post autor: liliaKKK »

wiecie może jak to jest z limitem miejsc na kierunek lek-dent? Jest ich 50 czy 80 tak jak w tamtym roku? jak myślicie ile spadnie próg?
krolikami
Posty: 8
Rejestracja: 15 lip 2011, o 21:56

Re: Wszystko o wrześniowych listach UM w Lublinie.

Post autor: krolikami »

liliaKKK pisze:wiecie może jak to jest z limitem miejsc na kierunek lek-dent? Jest ich 50 czy 80 tak jak w tamtym roku? jak myślicie ile spadnie próg?
Spaść spadnie, sama zrezygnowałam w czwartek, i pani powiedziała że było kilka osób, które wolały lekarski w białymstoku. więc powinno się dostać więcej, miejsc chyba jest 80 skoro na liście uzupełniają do ok 80 osób.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 68 gości