sprzedam kości

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
Awatar użytkownika
Mala_Mi
Posty: 21
Rejestracja: 12 lip 2010, o 14:34

sprzedam kości

Post autor: Mala_Mi »

Czaszka krowy - 170zł
czaszka psa + żuchwa (ale od innego osobnika) 100zł (dorzucę jeszcze dźwigacz i jeden z kolejnych kręgów szyjnych)

oczywiście cena do negocjacji:) kontakt przez PW
Awatar użytkownika
adgj
Posty: 261
Rejestracja: 6 maja 2011, o 15:46

Re: sprzedam kości

Post autor: adgj »

Ostatnio znalazłem cały szkielet krowy na łące. mogę sprzedać za 10 zł.
Awatar użytkownika
kapitan bomba
Posty: 65
Rejestracja: 21 maja 2011, o 09:04

Re: sprzedam kości

Post autor: kapitan bomba »

pants pisze:Ostatnio znalazłem cały szkielet krowy na łące. mogę sprzedać za 10 zł.
dobre, ta odpowiedź wymiata
Awatar użytkownika
Mala_Mi
Posty: 21
Rejestracja: 12 lip 2010, o 14:34

Re: sprzedam kości

Post autor: Mala_Mi »

moje kości są odpowiednio spreparowane i wyczyszczone (żadnego robactwa w nich nie ma), a szkielet krowy na łące podejrzewam, że nie do końca
encephalon1986
Posty: 259
Rejestracja: 18 mar 2010, o 23:51

Re: sprzedam kości

Post autor: encephalon1986 »

Nie ma lepszego sposobu na oczyszczenie szkieletu niż mrówki w lesie Oczyszczenie z mięsa i wygotowanie w proszku zajmuje więcej czasu a i tak daje gorszy efekt.
Poza tym, po pierwsze, bez kości też da się przeżyć na wecie, a po drugie sam czaszki konia i krowy kupiłem dosłownie za flaszkę dobrej wódki więc cena trochę z kosmosu, nawet uwzględniając inflację
Awatar użytkownika
Mala_Mi
Posty: 21
Rejestracja: 12 lip 2010, o 14:34

Re: sprzedam kości

Post autor: Mala_Mi »

Może i da się przeżyć, ale są bardzo przydatne, bo liczba ćwiczeń jest ograniczona, a kolosa zaliczyć trzeba.
Jeśli chodzi o cenę, to po pierwsze jest do negocjacji, po drugie chyba miałeś kolego szczęście, bo pierwsze słyszę o tak osobliwej zamianie :)
Awatar użytkownika
adgj
Posty: 261
Rejestracja: 6 maja 2011, o 15:46

Re: sprzedam kości

Post autor: adgj »

Nigdy nie sądziłem, że można z rozłożonej krowy zrobić inreres". Niedługo, już boję się pomyśleć, co będzie miało popyt na rynku, ale cóż. jak się przyda to czemu nie.
cerise111
Posty: 26
Rejestracja: 11 lip 2011, o 15:39

Re: sprzedam kości

Post autor: cerise111 »

Mala_Mi pisze:Czaszka krowy - 170zł
czaszka psa + żuchwa (ale od innego osobnika) 100zł (dorzucę jeszcze dźwigacz i jeden z kolejnych kręgów szyjnych)

oczywiście cena do negocjacji:) kontakt przez PW
A mogłabyś wysłać mi zdjęcia tej czaszki na maila? p.[at].pl Byłabym wdzięczna strasznie
Awatar użytkownika
patkarola
Posty: 162
Rejestracja: 23 sie 2009, o 14:09

Re: sprzedam kości

Post autor: patkarola »

to ja dodam obiektywnie, że kości baardzo pomagają. i taka prawda, że warto zainwestować, bo za rok to się zwróci

pzdr!
Awatar użytkownika
patkarola
Posty: 162
Rejestracja: 23 sie 2009, o 14:09

Re: sprzedam kości

Post autor: patkarola »

a! i dodam tylko, że lepsze sąpołówki czaszki niż całość
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości