powa?ny problem, pomó?cie :)

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
dent
Posty: 134
Rejestracja: 13 mar 2010, o 21:41

powa?ny problem, pomó?cie :)

Post autor: dent »

Cze
No i sta?a si? najgorsza z mo?liwych opcji, dosta?em si? na ?UM przed bydzia. Niestety wczoraj te? z?o?y?em orygina? ?wiadectwa na CM MK (odpisu nie mam niestety). No i sam nie wiem co teraz robi?. W sumie ?adnej pewno?ci nie mam ?e si? do Bydgoszczy dostan? z tej listy rezerwowych.
Wola?bym do Bygoszczy bo mam d?o bli?ej. mam te 165 pkt /
A na ?UM tylko do czwartku przyjmuj? dokumenty.
Co Wy by?cie zrobili, wszelkie pomys?y mile widziane, bo sam ju? nie wiem co robi?.

pozdro
luqinio
Posty: 29
Rejestracja: 2 lip 2011, o 17:48

Re: powa?ny problem, pomó?cie :)

Post autor: luqinio »

próg powinien by? taki jak rok temu lub ni?szy czyli 165 pkt.
tyle z mojej strony
Noyan
Posty: 100
Rejestracja: 1 cze 2011, o 14:51

Re: powa?ny problem, pomó?cie :)

Post autor: Noyan »

Ja gdybym sie juz gdzies dostala i miala z glowy skladanie dokumentow to juz bym sobie darowala skakanie po uczelniach i odbieranie dokumentow Ale Twoja decyzja_ i gratuluj!


A na co sie dostales? Na stome?
dent
Posty: 134
Rejestracja: 13 mar 2010, o 21:41

Re: powa?ny problem, pomó?cie :)

Post autor: dent »

ale Noyan, sprawa wygl?da tak ?e do Bydgoszczy jestem na liscie rezerwowych. Nie dosta?em si? jeszcze, ale trzeba tam dokumenty z?o?y? w?a?nie jak jeste? na rezerwie. A tu z kolei na ?UM trzeba da? orygina? który wyl?dowa? w?asnie w Bydzi.
Eh
PS nie no na lek, mam 165 (90 biol) czyli w?a?nie w takiej konfiguracji by? próg 3 listy na SUM
Noyan
Posty: 100
Rejestracja: 1 cze 2011, o 14:51

Re: powa?ny problem, pomó?cie :)

Post autor: Noyan »

U ?a -.- Myslalam ze kazdy ma orginal i taki CKEowy odpis i ze on tez jest przyjmowany przez SUM.
Pewnie sie dostaniesz do Bydgoszczy takze spokojnie, ale decyzje musisz podjac samodzielnie.
Surgeeon
Posty: 210
Rejestracja: 14 lip 2011, o 20:13

Re: powa?ny problem, pomó?cie :)

Post autor: Surgeeon »

Dent skoro dosta?es sie na SUM to zloz tam dokumenty i daruj sobie Bydgoszcz. Tu prog dzis nawet nie drgn. Jak masz pewne miejsce na Slasku to korzystaj, bo jak prog w CM zatrzyma sie na 166 to bedziesz juz mogl sie odwolywac tylko do pana Boga.
apoconazwa
Posty: 117
Rejestracja: 6 cze 2011, o 19:31

Re: powa?ny problem, pomó?cie :)

Post autor: apoconazwa »

Sytuacja faktycznie nie do pozazdroszczenia. Ja Ci powiem od siebie, ?e tego co si? naczyta?am i nas?ucha?am o ?UMie to w ?yciu bym tam nie posz?a, ale wiadomo jakie to s? informacje, anonimowe na forach czy od kolegi kolegi, wi?c wiadomo jak to z takimi informacjami jest. Jedynie co przychodzi mi do g?owy to telefon do Bdg i pro?ba, b?d? b?aganie czy nie wydali by Ci ?wiadectwa, które im z?o?y?e?, a mimo to brali by Ci? dalej pod uwag? w rekrutacji? Albo np. bo mo?e by si? tak uda?o z nimi umówi?, ?e np. wyci?gnby? ?wiadectwo z Bdg, móg?by? im da? odpis potwierdzony notarialnie i by?u notariusza po?wiadczy?, ten odpis do Bdg, a orygina? do Katowic?
Aphrael
Posty: 49
Rejestracja: 15 lis 2007, o 12:56

Re: powa?ny problem, pomó?cie :)

Post autor: Aphrael »

W Bydgoszczy nie przyjmuj? notarialnych odpisów musi by? orygina? lub odpis z CKE.
Ja bym na Twoim miejscu zosta?a na ?UMie bo to co si? dzieje z progami w bydzi to masakra nie drgny na prawie ?adnym kierunku
nuitsa
Posty: 117
Rejestracja: 9 maja 2011, o 20:44

Re: powa?ny problem, pomó?cie :)

Post autor: nuitsa »

a mo?e spróbuj za?atwi? odpis? Jak zgubi?e? to b?agaj cke ?eby szybko wydali, a jak masz np na innej uczelni to mo?e Ci wypo?ycz?. wtedy zamienisz orygina? na odpis w bydzi i z orygina?em na ?um
shikaka
Posty: 27
Rejestracja: 14 lip 2011, o 14:23

Re: powa?ny problem, pomó?cie :)

Post autor: shikaka »

By?am w podobnej sytuacji do Twojej a nawet gorszej : zawioz?am odpisy na farmacj? na pocz?tku lipca, potem wys?a?am orygina?y do Bydgoszczy na rezerw?, a w poniedzia?ek okaza?o si?, ?e dosta?am si? do Katowic no i co zrobi?am? 3 dniowa wycieczka Radom Wroc?aw Bydgoszcz jutro Katowice innego wyj?cia nie widzia?am
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości