I rok na lekarskim

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
_KALINA_
Posty: 567
Rejestracja: 19 maja 2011, o 09:50

Re: I rok na lekarskim........

Post autor: _KALINA_ »

no tak, wiem , że z anatomii jest bardzo duzo nauki i nawet nie wyobrażam sobie teraz tego ale ang też jest dla mnie ważny bo wolę teraz sobie go nadrobic niz potem marnować czas
Grace
Posty: 255
Rejestracja: 23 lip 2007, o 23:21

Re: I rok na lekarskim........

Post autor: Grace »

_KALINA_, a skąd wiesz czego się uczyć na ten ang? oO W 2 miesiące raczej nie nadrobisz języka na poziom wyzej, no chyba ze juz podręcznik przerabiasz.
_KALINA_
Posty: 567
Rejestracja: 19 maja 2011, o 09:50

Re: I rok na lekarskim........

Post autor: _KALINA_ »

przerabiam całą gramatykę, bo z tym mam problemy
methodys
Posty: 81
Rejestracja: 23 cze 2011, o 14:39

Re: I rok na lekarskim........

Post autor: methodys »

Nie trudno jest zgadnąć czego będą wymagać na ang, poza tym jest coś takiego jak plany studiów, programy nauczania i tam to jest wypisane. A w dwa miesiące zrobić poziom? To mnóstwo czasu i jak będzie chciała to i dwa zrobi) Angielski może się kiedyś przydać, a cztery miesiące leżenia i nic nie robienia to dosyć frustrująca perspektywa, ja już wariuję)
_KALINA_
Posty: 567
Rejestracja: 19 maja 2011, o 09:50

Re: I rok na lekarskim........

Post autor: _KALINA_ »

ja od czerwca przerobiłam wszystkie czasy i bierną strone, została mi mowa zależna i okresy warunkowe/. Przyznam się , że w LO nie uczyłam się ang , bo cały czas skupiłam na biool i chem i teraz mam braki niestety)

Methodys, mi też się nudzi) Ale jak sobie pomyslę ile nauki nas czeka to chce żeby ten czas wolno płynął
max254
Posty: 5
Rejestracja: 19 cze 2011, o 11:21

Re: I rok na lekarskim........

Post autor: max254 »

Chciałbym zapytać czy studenci I roku medycyny muszą mieć wyrobioną książeczkę sanepidu już teraz, czy można to zrobić w październiku w lublinie? Ten dokument jest w ogóle konieczny?
Awatar użytkownika
Beata 91
Posty: 135
Rejestracja: 6 mar 2010, o 12:33

Re: I rok na lekarskim........

Post autor: Beata 91 »

max254 pisze:Chciałbym zapytać czy studenci I roku medycyny muszą mieć wyrobioną książeczkę sanepidu już teraz, czy można to zrobić w październiku w lublinie? Ten dokument jest w ogóle konieczny?
W roku 2010/2011 każdy student dostał skierowanie na takie badania, więc trzeba mieć, ale można wyrobić podczas roku akademickiego.
biolog21
Posty: 2
Rejestracja: 6 paź 2008, o 15:56

Re: I rok na lekarskim........

Post autor: biolog21 »

ja od czerwca przerobiłam wszystkie czasy i bierną strone, została mi mowa zależna i okresy warunkowe/. Przyznam się , że w LO nie uczyłam się ang , bo cały czas skupiłam na biool i chem i teraz mam braki niestety)
swojego czasu miałem to samo. Ale ogólnie rzecz biorąc zeby nie tracąc czasu zapisałem się do kursu w Speak Up i dałem radę. Ogólnie jestem leń, tam mnie zmobilizowali, a co za tym idzie na samym angolu już było lżej. Nie mam głowy do języków. Nigdy nie miałem.
methodys
Posty: 81
Rejestracja: 23 cze 2011, o 14:39

Re: I rok na lekarskim........

Post autor: methodys »

_KALINA_ pisze: Methodys, mi też się nudzi) Ale jak sobie pomyslę ile nauki nas czeka to chce żeby ten czas wolno płynął
Mi się w sumie nie nudzi, ale jestem zupełnie bezużyteczna, bo pracować się nie chce)
Za 4 miesiące będziemy płakać, że chcemy wakacje
_KALINA_
Posty: 567
Rejestracja: 19 maja 2011, o 09:50

Re: I rok na lekarskim........

Post autor: _KALINA_ »

Szczerze mówiąc to ja tez jestem leniem do jężyków i ktoś musi mnie zmobilizować do nauki Methodys będziemy płakac już za 2 miesiące
methodys
Posty: 81
Rejestracja: 23 cze 2011, o 14:39

Re: I rok na lekarskim........

Post autor: methodys »

Mam nadzieję, że za 2 miesiące będziemy tylko cicho pochlipywać)
_KALINA_
Posty: 567
Rejestracja: 19 maja 2011, o 09:50

Re: I rok na lekarskim........

Post autor: _KALINA_ »

hehe, bedziemy po pierwszych zajęciach.
Awatar użytkownika
justina89
Posty: 624
Rejestracja: 19 gru 2008, o 19:22

Re: I rok na lekarskim........

Post autor: justina89 »

Być może mój post zabrzmi jak zazdrość dla niektórych, ale zapytam tak prosto z mostu, po jaka cholerę wy się przejmujecie angielskim w wakacje czy innymi bzdetami?
To tak naprawdę ostatnie tak konkretne wakacje w waszym życiu prawdopodobnie bo potem zawsze będziecie mieć odcięty miesiąc przez praktyki + nie życzę nikomu kampania wrześniowa. Dajcie spokój.
Idąc tokiem rozumowania że jak zrobię angielski w wakacje to będę mieć prościej można by zgłupieć tak z każdym przedmiotem. Wierzcie mi albo i nie ale jeszcze ten pierwszy rok wyjdzie Wam bokiem wiec wakacje sobie darujcie z tym tematem.
U mnie w grupie nikt nie umiał na pierwsze zajęcia, nikt nie miał pojęcia o nazwach łacińskich czy bruzdach czy guzkach na kościach, jakoś wszyscy żyjemy, jesteśmy na 3 roku. Nie róbcie na siłę spiny bo to tylko tworzy wyścig szczurów a to najbardziej drażniące dla mnie i durne zachowanie na studiach. (wiem, często nieuniknione, dzięki Bogu nie w mojej grupie).
Co do angielskiego, to naprawdę przedmiot z ostatnich miejsc jeżeli chodzi o trudność na naszej uczelni. Luz moi drodzy.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości