Kto na GUM'edzie ten szybko na wakacje nie pojedzie.

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
lenka121
Posty: 32
Rejestracja: 11 sie 2010, o 10:26

Re: Kto na GUM'edzie ten szybko na wakacje nie pojedzie.

Post autor: lenka121 »

w sumie,ja tam myslalam ze histo nie zalicze.a jakoś sie udalochyba przez to, ze bylo latwiejsze niż kolano i fakt czasem tak glupie odp byly, ze mozna bylo po prostu wyeliminować jakosale i tak balam sie za nie zdam
ale po anacie,to bym sie zdziwila, jakbym nie zdalapierwsze 8 pytan mnie rozwalilo:P ale reszta raczej luz i sie ucieszlam bo nawet te z neuro były łatwe,
zależy co komu podpasuje- ja tam bym psychicznie nie wytrzymała wakacji z SAWICKIM


"(.)Bo co dziwne nie dość, że sama forma pytań jednokrotny wybór-zamknięte jest prostsza to same pytania w testach też wydawały mi się łatwiejsze(.)"

O I SWIETA PRAWDA! że sama pytania w testach były łatwiejsze!
i to to musiało sprawić ze w zeszlym roku było tyle zerówek i malo (mniej niż zwykle:))repetentów
Awatar użytkownika
maniana90
Posty: 130
Rejestracja: 5 lip 2010, o 17:00

Re: Kto na GUM'edzie ten szybko na wakacje nie pojedzie.

Post autor: maniana90 »

Mnie tylko ciekawi, jakie koła będą w tym roku, z czym teraz będą się męczyc
lenka121
Posty: 32
Rejestracja: 11 sie 2010, o 10:26

Re: Kto na GUM'edzie ten szybko na wakacje nie pojedzie.

Post autor: lenka121 »

w sumie to rzeczywiście jest ciekawe,mnie doszły słuchy, że wszystkie otwarte będą,czyli POWODZENIA
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: Kto na GUM'edzie ten szybko na wakacje nie pojedzie.

Post autor: lith »

Wątpię. myślę, że szukają czegoś pomiędzy. spodziewałbym się czegoś pośredniego, zobaczymy co wymyślą. A słyszeliście coś na temat ang. zamiast łacy na anacie? Bo ploty w ciągu roku chodziły, ale jakoś wierzyć mi się nie chce.
Awatar użytkownika
maniana90
Posty: 130
Rejestracja: 5 lip 2010, o 17:00

Re: Kto na GUM'edzie ten szybko na wakacje nie pojedzie.

Post autor: maniana90 »

9 mówił o tym, że chcą coś takiego wprowadzić, ale wymagało by to zmian w całym kraju i zgody jakieś tam komisji, która . się na to nie zgadza.
lenka121
Posty: 32
Rejestracja: 11 sie 2010, o 10:26

Re: Kto na GUM'edzie ten szybko na wakacje nie pojedzie.

Post autor: lenka121 »

słusznie- taki angol to się przyda, a łacina hmmm
chociaż prawdę mówiąc badzo podobnie wyglada mianownictwo łacińskie i anglosaskie- fakt wymowa zupełnie inna, ale da się dojść o co chodzi.
ED ma przecież tylko po angielsku praktyki.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości