internet

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
medyczna zosia
Posty: 6
Rejestracja: 21 sie 2010, o 17:59

internet

Post autor: medyczna zosia »

Cze w wynajmowanym pokoju nie mam internetu i mam do Was studentów pyt. czy da rad? prze?y? bez neta raz po raz odwiedzaj?c bibliotek? ?
medyczna zosia
Posty: 6
Rejestracja: 21 sie 2010, o 17:59

Re: internet

Post autor: medyczna zosia »

szkoda,?e nikt nie chce nawet udzieli? cho?by lakonicznej wypowiedzi:(
a mo?e ma kto? z Was chomika i móg?by podzieli? si? ze mn? jego nazw?, bo jak dot?d znalaz?am du?o chomików z medycynki, ale ?adnego z cm bdg :
Izi
Posty: 81
Rejestracja: 26 sie 2008, o 09:14

Re: internet

Post autor: Izi »

spkojnie.nie wszyscy siedza calymi dniami na necie i pisza na forum biologa
moim zdaniem bez internetu moze byc ciezko przede wszystkim w sytuacji gdy bedzie trzeba zrobic referat lub prezentacje,choc na pierwszym roku z tego co pamietam nie bylo ich za duzo wiec mysle ze daloby rade z biblioteka.
gorzej jezeli chodzi o dostep np do maila grupowego czy tez maila roku,lub forum szczegolnie przed kolokwiami czy egzaminami pojawia sie tam czesto wiele przydatnych rzeczy i to o kazdej porze dnia lub nocy(co czesto sie zdarza a przeciez do biblioteki nie polecisz o11 w nocy)
no a juz pomine fakt ze ja bez internetu osobiscie bym nie wytrzymala.no ale jak sie jest uzaleznionym od demotow lub mistrzow to inna sprawa wiec w moim przypadku dostep do neta to Z?O bo zabiera mi wiele cennego czasuD
ale jesli nie masz dostepu do neta w pokoju to jesli bedzie Ci potrzebny zawsze mozna bezprzewodowy zakupic lub jesli to mieszkanie to np kablowy i router
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: internet

Post autor: lith »

No, bez internetu to imo kiepska sprawa. W LO strasznie mi sie przyda?. Mimo marnowania czasu o którym pisze Izi to i tak u?atwi? mi ?ycie niewyobra?alnie ] Wi?c ja bym nawet takiej opcji nie bra? pod uwag? tylko ju? si? za jakim? netem rozgl?da?. Bo jestem pewny, ?e na studiach b?dzie mi nie mniej potrzebny.
adrian23
Posty: 1
Rejestracja: 30 lip 2011, o 15:59

Re: internet

Post autor: adrian23 »

Oczywi?cie, ?e da. Od urodzenia do 17 roku ?ycia prze?y?em tak ca?kiem nie?le
Awatar użytkownika
GABA
Posty: 437
Rejestracja: 31 lip 2010, o 14:03

Re: internet

Post autor: GABA »

Wow.
Ale nie korzysta?e? w ogóle, czy nie mia?e? tylko w domu?
witek89
Posty: 10
Rejestracja: 27 lip 2011, o 14:17

Re: internet

Post autor: witek89 »

ej a wiecie jak jest z netem w akademikach cm umk ?
bo np w Szczecinie w akademikach PUM wielka kaszana - limity sciagania pliku powyzej 40mb problemy z otwieraniem roznych stron(np. wrzuta.pl) czeste awarie gdzie informatyk robi laske zeby naprawic usterek? etc.
ciekawi mnie jak jest w Bydgoszczy
Awatar użytkownika
Ipekakuana
Posty: 793
Rejestracja: 1 sie 2010, o 22:26

Re: internet

Post autor: Ipekakuana »

medyczna zosia, wiele osób korzysta z przeno?nego internetu który kosztuje ju? teraz ok 30 z? miesi?cznie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 2 gości