LEKARSKI WUM 2011/2012

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
lissek12
Posty: 30
Rejestracja: 30 gru 2010, o 12:41

Re: LEKARSKI WUM 2011/2012

Post autor: lissek12 »

mala_mii pisze:Chociaż ja bym była zadowolona jakby po języku i łacinie, rzeczywiście jako kolejny czynnik brali pod uwagę region.
haha, bo byśmy byli razem w grupie
temarihermiona pisze:Lissek12, a nazwisko na jaką literę, bo może będziemy razem
a nazwisko mam jak w nicku, na L
Awatar użytkownika
mala_mii
Posty: 84
Rejestracja: 29 sty 2011, o 19:25

Re: LEKARSKI WUM 2011/2012

Post autor: mala_mii »

No nie wiem lissek12, bo ja mam angielski tylko podstawowy niestety Chociaż kto wie. Bardzo bym się ucieszyła mając jakąś znajomą twarz w grupie! Zawsze byłoby raźniej.
ar33k
Posty: 538
Rejestracja: 29 gru 2009, o 12:45

Re: LEKARSKI WUM 2011/2012

Post autor: ar33k »

mala_mii, ja też z lubelskiego i podstawowy angielski
Awatar użytkownika
formalinka
Posty: 5
Rejestracja: 29 lip 2010, o 21:02

Re: LEKARSKI WUM 2011/2012

Post autor: formalinka »

Witam wszystkich z lekarskiego 2011-2017

Mam na imie Monika (a.k.a Formalinka). Mieszkam w Warszawie i jest to moje drugie podejscie do studiow po przejsciu na dziekanke zdrowotna w polowie grudnia 2010.
Do czesci z was wyslalam wiadomosci odnosnie nowego forum naszego rocznika.

W zeszlym roku operowalam na identycznym forum, ktory bardzo ladnie sie sprawdzilo. Jesli jestes zainteresowany wspoltworzeniem go i znasz sie na tym (brdzo mile widziane ) to zapraszam o kontakt ze mna na [at].com

Sluze pomoca i materialami jako osobka, ktora juz ma na koncie kilka miesiecy studiow lekarskich

A tak mniej formalnie - CZESC WSZYSTKIM!gt.&lt mam nadzieje, ze czeka nas genialny rok razem milo was wszystkich wirtualnie poznac (trzeba bedzie ogarnac integracje we wrzesniu )
Awatar użytkownika
formalinka
Posty: 5
Rejestracja: 29 lip 2010, o 21:02

Re: LEKARSKI WUM 2011/2012

Post autor: formalinka »

przepraszam wszystkich za blad adresu w Prywatnych wiadomosciach! zakonczenie to foraKROPKApl
zaqwas
Posty: 22
Rejestracja: 2 lip 2010, o 14:18

Re: LEKARSKI WUM 2011/2012

Post autor: zaqwas »

Witam wszystkich (a szczególnie tych z II WL)!
Jestem Paweł z Warszawy. Na lekarski startowałem po raz drugi, tym razem z powodzeniem
Dla zainteresowanych: na stronie dziekanatu II WL podane są nowe informacje m.in. na temat zajęć integracyjnych
Awatar użytkownika
temarihermiona
Posty: 191
Rejestracja: 10 lis 2007, o 18:26

Re: LEKARSKI WUM 2011/2012

Post autor: temarihermiona »

A mnie ta informacja martwi.Co prawda jestem na I WL, ale podejrzewam, że i tu może pojawić się takie szkolenie, a ja mam już kupione bilety lotnicze i oczywiście planując wakacje wzięłam pod uwagę, że WUM zaczyna rok akademicki z reguły tydzień wcześniej niż inne uczelnie, więc 26.09 stawię się na zajęcia, ale 21 to sam środek mojej wyprawy.Czy te zajęcia są naprawdę OBOWIĄZKOWE?

Może ktoś ze starszych kolegów i koleżanek się wypowie?
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: LEKARSKI WUM 2011/2012

Post autor: Medycyna Lwów »

nie sa obowiązkowe bynajmniej dla IWL
Awatar użytkownika
Tomq
Posty: 738
Rejestracja: 11 maja 2010, o 17:50

Re: LEKARSKI WUM 2011/2012

Post autor: Tomq »

To jest propedeutyka med uzależnień, 1wl ma to w drugim semestrze. Spotkanie integracyjne będziecie mieć pewnie w niedzielę, 25.09. Następnym razem szukaj informacji nt swojego wydziału na stronie wirtualnego dziekanatu swojego wydziału
Awatar użytkownika
temarihermiona
Posty: 191
Rejestracja: 10 lis 2007, o 18:26

Re: LEKARSKI WUM 2011/2012

Post autor: temarihermiona »

na stronę mojego wydziału zaglądam na wszelki wypadek codziennie o ile mam możliwość, więc mam nadzieję, że Twoje kropki nie znaczyły co za żal. natomiast w tego linka weszłam, bo zainteresowało mnie, że są jakieś zajęcia integracyjne w ogóle jako takie i nie ważne, że na II wydziale. Nie będąc pewną, czy to coś istotnego wolałam zapytać już teraz, bo gdyby na stronie I WL pojawiło się coś w podobnym stylu tylko później to tym trudniej kombinować ze zwrotem biletów itd. A tak dzięki odpowiedzi Kaamila mogę być spokojna na razie
dziu
Posty: 32
Rejestracja: 14 lip 2011, o 16:50

Re: LEKARSKI WUM 2011/2012

Post autor: dziu »

propedeutyka jak najbardziej jest obowiazkowa, na Iwl jest w drugim semestrze przez ok poltora miesiaca raz w tygodniu po 5h a Wy na IIwl macie te 25h zajec przed rozpoczeciem roku szkolnego w 3dni. moze bedziesz to mogla jakos odrobic z Iwl ale to chyba powinnas sie dopytac
Awatar użytkownika
temarihermiona
Posty: 191
Rejestracja: 10 lis 2007, o 18:26

Re: LEKARSKI WUM 2011/2012

Post autor: temarihermiona »

dziu również wielkie dzięki za odpowiedź To już nie mam się czym martwić
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: LEKARSKI WUM 2011/2012

Post autor: Medycyna Lwów »

na IIWL propedeutyka uzależnień sensu stricto tak jak my w Szpitalu psychiatrycznym jest na 4 roku
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości