czy muszę znać angielski?????????

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
switezianka
Posty: 17
Rejestracja: 8 lip 2010, o 11:37

czy muszę znać angielski?????????

Post autor: switezianka »

Witam,
zamierzam w przyszłym roku złożyć podanie na UJ na biologię II stopnia. Zastanawia mnie jednak, czy mam szansę się dostać nie posiadając żadnego dokumentu świadczącego o mojej znajomości angielskiego. Na maturze zdawałam niemiecki, teraz też uczęszczam na lektorat z niemca. Co prawda, nie ma informacji na ten temat w rubryce wymagane dokumenty", ale skoro studenci studenci UJ I stopnia muszą tam obowiązkowo zdawać egzamin z ang, tzn, że ja też mam posiadać taki papierek?
Proszę odpowiedzcie, bo dla mnie bardzo ważne!
Pozdrawiam, z góry dziękuję i cierpliwie czekam.
ond

Re: czy muszę znać angielski?????????

Post autor: ond »

Kryteria formalne

Do podjęcia studiów upoważnione są osoby legitymujące się dyplomem ukończenia studiów wyższych (co najmniej licencjata) na kierunkach biologia, biochemia, biofizyka, biotechnologia, biologia i geologia – specjalność: ochrona przyrody, studia biologiczno-geograficzne, studia matematyczno-przyrodnicze, ochrona środowiska.

Wynik kwalifikacji

Podstawą ustalenia listy rankingowej kandydatów są wyniki postępowania kwalifikacyjnego obliczone w oparciu o następujący element kryteriów kwalifikacji:
wynik testu kwalifikacyjnego
switezianka
Posty: 17
Rejestracja: 8 lip 2010, o 11:37

Re: czy muszę znać angielski?????????

Post autor: switezianka »

. dzięki
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości