Odbieranie dokumentów

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Pluszak
Posty: 18
Rejestracja: 13 wrz 2009, o 15:47

Odbieranie dokumentów

Post autor: Pluszak »

Chciałbym odebrać dokumenty z AM Wrocław i zrezygnować z rozpoczęcia nauki na 1 roku. W tym celu wystarczy pójść do dziekanatu i poprosić o wydanie dokumentów czy trzeba pisać jakieś podanie itp? Z góry dziękuję za odpowiedź
Awatar użytkownika
Wanna
Posty: 341
Rejestracja: 10 sie 2010, o 01:04

Re: Odbieranie dokumentów

Post autor: Wanna »

Na stronie AMWro masz numery telefonu do poszczególnych dziekanatów, najlepiej zadzwonić i o to zapytać.
Pluszak
Posty: 18
Rejestracja: 13 wrz 2009, o 15:47

Re: Odbieranie dokumentów

Post autor: Pluszak »

Właśnie zrobiłbym tak, ale dowiedzialem sie o przyjęciu na inną uczelnię już po godzinach urzędowania dziekanatu, a dziś w nocy wyjeżdżam. Mam więc nadzieje, że ktoś udzieli mi informacji żeby potem nie było niespodzianek A i jeszcze dodam jedno pytanie. Czy dokumenty odbieram tam gdzie je składałem tak?
soraja
Posty: 230
Rejestracja: 10 lip 2010, o 07:04

Re: Odbieranie dokumentów

Post autor: soraja »

Tak, idziesz do Dziekanatu i po prostu je zabierasz. Po drodze co nieco podpisujesz i tyle. Miło, że myślisz o zwolnieniu miejsca komuś innemu
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości