niezdanie matury

Pomoc w przygotowaniu do matury ze wszystkich przedmiotów i zakresów. Najnowsze arkusze i klucze do matur. Wzajemna pomoc w nauce.
blanka571
Posty: 1
Rejestracja: 30 cze 2011, o 01:19

niezdanie matury

Post autor: blanka571 »

Mam pytanie jesli nie zdalam dwoch przedmiotów na maturze to pisze w przyszlym roku czy to bedzie widoczne na kartce z wynikiem na maturze oraz chcialabym wiedziec czy probna mature rowniez musze pisac?
Ostatnio zmieniony 1 lip 2011, o 09:02 przez Batha, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: zmiana tytułu
Limonkaa
Posty: 123
Rejestracja: 27 cze 2011, o 15:25

Re: matura JESTEM ZAŁAMANA

Post autor: Limonkaa »

Jeśli nie zdałaś jednego przedmiotu piszesz poprawkę w sierpniu. Natomiast gdy zawalisz dwa przedmioty niestety piszesz w przyszłym roku. Co do matury próbnej wydaje mi się, że ona jest przeznaczona dla maturzystów, który pierwszy raz zdają maturę aczkolwiek mogę się mylić. )
koniharper
Posty: 2
Rejestracja: 6 lip 2011, o 08:41

Re: niezdanie matury

Post autor: koniharper »

Tak probna matura jest dla maturzystow zdajacych 1 raz. 2 przedmiotow nie zdac na marne 30% ? ech no coz to tylko pokazuje ze pan Bóg nie porozdawał równo talentów
Limonkaa
Posty: 123
Rejestracja: 27 cze 2011, o 15:25

Re: niezdanie matury

Post autor: Limonkaa »

koniharper, albo niewłaściwe przygotowanie )
_KALINA_
Posty: 567
Rejestracja: 19 maja 2011, o 09:50

Re: niezdanie matury

Post autor: _KALINA_ »

albo brak szczęścia, z polskiego trzeba też natrafić na temat o którym ma się pojęcie
Awatar użytkownika
Collo
Posty: 1761
Rejestracja: 26 gru 2009, o 08:33

Re: niezdanie matury

Post autor: Collo »

_KALINA_ pisze:albo brak szczęścia, z polskiego trzeba też natrafić na temat o którym ma się pojęcie
Wystarczy czytać streszczenia. Zawsze są jakieś 2 tematy i jak jeden nie podpasuje to zawsze można napisać ten drugi. A jak się nie ma w ogóle pojęcia o obydwu utworach to można interpretować po kolei każde zdanie podanego fragmentu i na pewno 30% wyjdzie. Z samego czytania ze zrozumieniem można też trochę pkt. zdobyć
Limonkaa
Posty: 123
Rejestracja: 27 cze 2011, o 15:25

Re: niezdanie matury

Post autor: Limonkaa »

U mnie zamiast lektury powybierali wiersze. Bo lektury nie przeczytali. Z polskiego brak szczęścia? Owszem, jeśli braknie 1-2 punkty to tak )
_KALINA_
Posty: 567
Rejestracja: 19 maja 2011, o 09:50

Re: niezdanie matury

Post autor: _KALINA_ »

dobra, troche przesadziłam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość