Świnki morskie najwspanialsze zwierzaki kto jest za?:)

Żana
Posty: 7
Rejestracja: 5 maja 2009, o 14:57

Świnki morskie najwspanialsze zwierzaki kto jest za?:)

Post autor: Żana »

Mam Świnke od 4 mies. i jest miła i radosna a wy macie swinki? opiszcie co wasze robia czego nie lubią ale czym podobne
Awatar użytkownika
Acetylocholina
Posty: 1308
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 21:11

Re: Świnki morskie najwspanialsze zwierzaki kto jest za?:)

Post autor: Acetylocholina »

ja)!
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: Świnki morskie najwspanialsze zwierzaki kto jest za?:)

Post autor: doktorka »

&#x17Bana pisze:i jest miła i radosna a wy macie swinki?
nie, nie mamy swinek, ale zaintrygowala mnie jedna rzecz: po czym poznajesz, ze swinka jest mila? przynosi Ci sniadanie do lozka?o_O
red_imp
Posty: 6
Rejestracja: 21 mar 2009, o 18:10

Re: Świnki morskie najwspanialsze zwierzaki kto jest za?:)

Post autor: red_imp »

Ja mam świnkę morską,nazywa się Kwik.bo ciągle kwiczy:P za jedzeniem:) Uratowałam ją przed śmiercią głodową,wzięłam ją od małego chłopca,któremu zachciało się świnki a nie potrafił o nia zadbac. Przychodziłam do niej raz w tyg. dawałam jej jeśc i pic bo nikt inny sie do tego nie ruszył a potem się wkurzyłam i zabrałam ją do siebie. Jestem bardzo zadowolona a ona szczęśliwa:)
Żana
Posty: 7
Rejestracja: 5 maja 2009, o 14:57

Re: Świnki morskie najwspanialsze zwierzaki kto jest za?:)

Post autor: Żana »

Nie,nie przynosi mi jedzenia do łóżka jest po prostu taka milutki w sensie ze sie przytula i.t.p.
Sesilll
Posty: 3
Rejestracja: 3 lip 2011, o 23:41

Re: Świnki morskie najwspanialsze zwierzaki kto jest za?:)

Post autor: Sesilll »

Ja mam świnkę morską, a nawet dwie . Co lubią robić?
Przede wszystkim jeść. Dla jedzenia zrobią dosłownie wszystko.
paprykk1
Posty: 1
Rejestracja: 10 sie 2011, o 08:25

Re: Świnki morskie najwspanialsze zwierzaki kto jest za?:)

Post autor: paprykk1 »

Mam 4 świnki Są kochane. Niestety obsługa sklepu zologicznego w którym je kupiłem jest wogule nie poinformowana o tych zwierzętach ale zaczne od początku.
Gdy moja 1 świnka Baśka Rozetka odeszła z tego świata postanowiłem kupić tym razem dwie świnki bo sama świnka tak jak baśka gdy mnie nie było to się nudziła a dwie to się razem bawią itp. Więc kupiłem te dwie świnki zalerzało mi żeby były tej samej płci. W 1 sklepie były dwie urocze świnki rasowe Rozetka i długowłosa ale okazało się że jedna to samiec a druga samica więc odpada. poszłem do 2 sklepu były 3 świnki 1 rozetka i dwie krutkowłose pani w sklepie ktura niby zna sie na rzeczy powiedziala że rozetka to samczyk a krutkowlose to samiczki wiec wziolem samiczki.
Po pół roku gdy weszłem do pokoju zobaczyłem że LENA I STAŚJKA mają 2 malutkie śliczne świnki przeżłem szok
teraz świnki mają jóż mieśąc i są gotowe do oddania ale nie ma jeszcze chętnych świnki chce oddac za darmo nie zależy mi na kasie tylko na ich dobru i żeby ich właściciel ich kochał i szanował tak jak ja
Ale wracając do tematu Cała rodzinka jest kochana dla jedzenia zrobią wszystko Mama jest z dziecimi w 1 klatce a tata w innej niestety sam
ale nie chce by zrobił dziecią krzywde albo żeby Lena znów była w ciąży
ale poza tym świnka jest kochana i jeżeli onią dbasz i ją kochasz ona obdarzy cię miłością jak ty ją będzie się cieszyć jak cie zobaczy jak wejdziesz do domu to rozpozna twój głos
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości