Przedmioty na 1 roku i inne nurtujące sprawy

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
kows
Posty: 63
Rejestracja: 22 mar 2011, o 17:13

Re: Przedmioty na 1 roku i inne nurtujące sprawy

Post autor: kows »

A jak się mają do siebie różne wydania Bochenka? Warto inwestować w nowe, czy może wystarczą starsze? Bo różnica w cenie jest ogromna:)
Kirsten
Posty: 571
Rejestracja: 17 maja 2009, o 22:29

Re: Przedmioty na 1 roku i inne nurtujące sprawy

Post autor: Kirsten »

Ja korzystałam z Bochenków z lat siedemdziesiątych któryś. wszędzie to samo, nawet w biblio na uczelni są własciwie tylko stare Bochenki wiec rocznik nie gra roli chociaż lepiej uczy sie z tych z gdzie literki są na białym tle, a nie karmelowym xP
Stabilo
Posty: 328
Rejestracja: 22 kwie 2011, o 22:05

Re: Przedmioty na 1 roku i inne nurtujące sprawy

Post autor: Stabilo »

trzeba pójść na początku roku bo szybko miejsca schodzą
Na początku roku, tzn. zaraz w pierwszym tygodniu, jak już się będzie znało plan Gdzie w ogóle trzeba iść się zapisać
Kirsten
Posty: 571
Rejestracja: 17 maja 2009, o 22:29

Re: Przedmioty na 1 roku i inne nurtujące sprawy

Post autor: Kirsten »

Ja pamiętam, że na basen udało sie dostać tym którzy mieli w-f na poczatku tygodnia, bo w ich grupach byly prowadzone zapisy jako pierwsze. Ja jako, że miałam w-f pod koniec tygodnia, to już nawet nie ogłaszali u nas, że istnieje możliwość zapisania sie na basen bo nie było miejsc.
Stabilo
Posty: 328
Rejestracja: 22 kwie 2011, o 22:05

Re: Przedmioty na 1 roku i inne nurtujące sprawy

Post autor: Stabilo »

Ale mogę sama iść na początku tygodnia się zapisać, bez czekania na ogłoszenie Gdzie trzeba się udać, żeby zapisać się na basen
Kirsten
Posty: 571
Rejestracja: 17 maja 2009, o 22:29

Re: Przedmioty na 1 roku i inne nurtujące sprawy

Post autor: Kirsten »

Jasne, że tak! Warto próbować! Musisz isć na naszą hale sportową, tj. na ul. Dunikowskiego, za ostatnim akademikiem skręcasz w prawo. Musisz zapytać który w-fista w tym roku prowadzi zapisy na basen i znalezc go potem spod akademików na basen jest piechotką 10 minut
Stabilo
Posty: 328
Rejestracja: 22 kwie 2011, o 22:05

Re: Przedmioty na 1 roku i inne nurtujące sprawy

Post autor: Stabilo »

Kirsten, dzięki:), kojarzę to miejsce:D. Załatwię to od razu, jak tylko będę znała plan:).
stokrotka100
Posty: 102
Rejestracja: 26 sty 2008, o 22:05

Re: Przedmioty na 1 roku i inne nurtujące sprawy

Post autor: stokrotka100 »

julia.:):) pisze:a można wybrać zajęcia np chodzić cały semestr na siłownie lub fitness
Jest tak jak mówi Kirsten ale jeszcze jest możliwość chodzenia na step który organizuje pani Beata i który liczyli się normalnie jako wf Trzeba się dowiadywać na początku roku:)

A a propos stołówki - Kirsten widziałaś, że w biblio tam na dole przy szafkach zrobili jakieś nowe drzwi? Na razie są zasłonięte przez kwiatki ale to wygląda tak jakby coś tam szykowali:) A były przecież plany, żeby to stare pomieszczenie po netto zagospodarować i zrobić tam stołówkę Zobaczymy co im z tego wyjdzie
Asillith
Posty: 751
Rejestracja: 12 lip 2008, o 18:58

Re: Przedmioty na 1 roku i inne nurtujące sprawy

Post autor: Asillith »

Ja poszłam na Dunikowskiego do sekretariatu na górze w pon jak się rozpoczęły zajęcia i zapisałam się tam na listę na basen
kejt01
Posty: 17
Rejestracja: 25 lip 2011, o 18:47

Re: Przedmioty na 1 roku i inne nurtujące sprawy

Post autor: kejt01 »

Asillith, chciałam zapytać jak wyglądają zajęcia na basenie? czy liczy się tylko obecność czy są jakieś zaliczenia?
Asillith
Posty: 751
Rejestracja: 12 lip 2008, o 18:58

Re: Przedmioty na 1 roku i inne nurtujące sprawy

Post autor: Asillith »

chodzisz pływasz jak chcesz albo nie pływasz 45 minut i tylko na tym. Liczy się 100% obecność na zajęciach by zaliczyć.
Stabilo
Posty: 328
Rejestracja: 22 kwie 2011, o 22:05

Re: Przedmioty na 1 roku i inne nurtujące sprawy

Post autor: Stabilo »

Asillith, czyli nie trzeba się wykazywać jakimiś znakomitymi umiejętnościami pływackimi Wystarczy być i sobie nogi tylko w wodzie zamoczyć:D
Marcellina
Posty: 50
Rejestracja: 19 maja 2011, o 09:59

Re: Przedmioty na 1 roku i inne nurtujące sprawy

Post autor: Marcellina »

Asillith poszłaś do sekretariatu przy hali sportowej?
Pytanie nr 2- czy istnieje możliwość odrobienia zajęć na basenie w innym terminie, jeśli NAPRAWDĘ nie mogło się na nich być? Mam również pytanie nr 3- co z zajęciami wyrównawczymi z fizyki? Opłaca się na nie chodzić? Rzeczywiście dają dodatkowe punkty? I czy te punkty są na wagę złota, jeśli chodzi o egzamin? Z góry dziękuję za odpowiedź
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości