Przedmioty na 1 roku i inne nurtujące sprawy

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Asillith
Posty: 751
Rejestracja: 12 lip 2008, o 18:58

Re: Przedmioty na 1 roku i inne nurtujące sprawy

Post autor: Asillith »

sekretariat się znajduję w hali na pierwszym piętrze.
odrobienie zajęć jest tylko możliwe na hali.
nikt nie sprawdza umiejętności pływania pływasz jak chcesz.

Za zajęcia wyrównawcze są jakieś punkty do egzaminu ale niewielkie , ja nie chodziłam na nie więc nie wiem ile punktów i jak one wyglądają.
Mateqqq
Posty: 47
Rejestracja: 5 maja 2011, o 15:38

Re: Przedmioty na 1 roku i inne nurtujące sprawy

Post autor: Mateqqq »

Gdzie dokładnie będą podane informacje dla nowych studentów na stronie PUMu?
W aktualnościach? w Dziale Lekarskim? czy gdzie? Dostaniemy jakieś informacje dodatkowe? Jakieś wyjaśnienia czy musimy wszystkiego musimy dowiadywać się na własną rękę?

Wiadomości mam na myśli jakieś plany zajęć (w sensie co na jakich zajęciach) jakiś oficjalny spis niezbędnych podręczników czy coś? Czy dostaniemy to na maila? listem? dowiadywać się trzeba w rektoracie ?
magdalena26
Posty: 19
Rejestracja: 4 lip 2011, o 09:08

Re: Przedmioty na 1 roku i inne nurtujące sprawy

Post autor: magdalena26 »

Za zajecia wyrównawcze z fizyki są 2 pkty do egzaminu, kolejne pkty są za uczęszczanie na wykłady (chyba 3 z tego co pamietam).
Stabilo
Posty: 328
Rejestracja: 22 kwie 2011, o 22:05

Re: Przedmioty na 1 roku i inne nurtujące sprawy

Post autor: Stabilo »

Mateqqq, jak byłam dostarczyć dokumenty, to pani w BR powiedziała, że wszystkie info na temat planu zajęć i grup będą podane na stronie dziekanatu wydziału lekarskiego, a coś o wypożyczaniu książek- na stronie biblioteki. List o przyjęciu na studia też dostaniesz/dostaniemy, pewnie jakoś we wrześniu. Co do książek,które warto mieć, przejrzyj sobie wątki na tym Forum lub na Scapuli. Tam się ludzie ogłaszają cały czas, że mają materiały do sprzedania, ale mi się zdaje, że już Ci kiedyś na podobne pytanie odpowiadałam .
stokrotka100
Posty: 102
Rejestracja: 26 sty 2008, o 22:05

Re: Przedmioty na 1 roku i inne nurtujące sprawy

Post autor: stokrotka100 »

Mateqqq wszystkiego trzeba dowiadywać się w zasadzie na własną rękę:) Listy książek nikt Ci nie da, tak jak mówi Stabilo przejrzyj albo to forum albo scapulę. Plan zajęć będzie na stronie dziekanatu ale tylko taki, co jaka grupa gdzie i o której ma.
Rozpiska co trzeba umieć na które zajęcia zazwyczaj wisi w zakładzie, albo zakład umieszcza na swojej stronie internetowej, ale to się już wszystko odbywa bez udziału dziekanatu Rozpiska z anaty dostępna jest u Artura w ksero. Reszta Ci na początek w sumie nie potrzebna.
Asia123
Posty: 189
Rejestracja: 14 maja 2010, o 12:34

Re: Przedmioty na 1 roku i inne nurtujące sprawy

Post autor: Asia123 »

A kiedy sa te zajecia wyrownawcze z fizyki? Jak dlugo one trwaja? Gdzie mozna znalezc taka informacje?

Asia123
Posty: 189
Rejestracja: 14 maja 2010, o 12:34

Re: Przedmioty na 1 roku i inne nurtujące sprawy

Post autor: Asia123 »

A ok, dostalam juz na maila

kows
Posty: 63
Rejestracja: 22 mar 2011, o 17:13

Re: Przedmioty na 1 roku i inne nurtujące sprawy

Post autor: kows »

Może to głupie pytanie, ale co się stało z DS nr 1 i DS nr 2:) Wszędzie mowa tylko o DS 3, 4 i 5.
AlaWro
Posty: 9
Rejestracja: 22 sie 2010, o 14:58

Re: Przedmioty na 1 roku i inne nurtujące sprawy

Post autor: AlaWro »

To powinno Was zainteresować - ostatnio bardzo popularne jest AMA (ask me anything) i na wykopie pojawił się nowy wątek, a mianowicie lekarz po dyżurze. Co więcej jest absolwentem Pomorskiej Medycznej, więc czytajcie, bo ciekawie odpowiada:

Kod: Zaznacz cały

wykop.pl/link/844355/ama-lekarz-po-dyzurze
Awatar użytkownika
zgREDka
Posty: 140
Rejestracja: 14 sie 2009, o 15:58

Re: Przedmioty na 1 roku i inne nurtujące sprawy

Post autor: zgREDka »

off top_ Sprzedam atlas Nettera (stan bdb.) i niezbędnik anatomiczny (niedrogo)
Awatar użytkownika
zgREDka
Posty: 140
Rejestracja: 14 sie 2009, o 15:58

Re: Przedmioty na 1 roku i inne nurtujące sprawy

Post autor: zgREDka »

Podbijam ofertę:
- atlas Nettera
- niezbędnik
- skrypt z chemii (wydanie poprawione z 2010)

Jak znajdzie się ktoś chętny to na płycie CD dostanie bardzo wartościowe materiały z biofizyki, chemii, histologii, anatomii (czyli testy z reszłych lat), na DVD filmy anatomiczne w 6 częściach po 2godz każdy, atlas histologiczny i Yokochiego na CD.

Wolałabym sprzedać wszystko razem. moje gg 7770720
AlaWro
Posty: 9
Rejestracja: 22 sie 2010, o 14:58

Re: Przedmioty na 1 roku i inne nurtujące sprawy

Post autor: AlaWro »

Jest pytanie!
Czy na pierwszym roku są jakieś zajęcia wymagające powtórki z fizyki?
Miałam ją dość dawno i niewiele już pamiętam.
Bo jeśli chodzi o chemię, to doczytałam na forum, że jak najbardziej - od pierwszych zajęć coś już trzeba pamiętać.
Awatar użytkownika
strawberry
Posty: 131
Rejestracja: 20 lip 2010, o 15:15

Re: Przedmioty na 1 roku i inne nurtujące sprawy

Post autor: strawberry »

Potrzebne są białe spodnie i białe buty na pierwszy rok med? Bo już nie ogarniam Fartuszek już mam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości