II podejście

Porady studentów, dzielimy się informacjami ze studiów przyrodniczych, w szczególności medycznych i pozostałych. Pomoc w wyborze kierunku studiów.
Awatar użytkownika
norbi92
Posty: 1565
Rejestracja: 7 sie 2010, o 11:47

II podejście

Post autor: norbi92 »

witam
w tym roku pisałem maturę, która niestety mi nie poszła i na farmację nie mam szans. podchodzę do biologii, chemii i matmy za rok. chciałbym się spytać osób, które w tym roku pisały drugi raz maturę, co robiliście przez ten rok czasu: poszliście na inne studia, poszliście do pracy czy może zostaliście w domu, żeby mieć jak najwięcej czasu na naukę? czy w tym roku Wam się udało? chciałbym się również spytać osób, które są w takiej sytuacji jak ja, jakie macie plany na najbliższą przyszłość. proszę o jak najwięcej odpowiedzi na ten temat
gego91
Posty: 39
Rejestracja: 23 paź 2008, o 15:16

Re: II podejście

Post autor: gego91 »

ja zapisalem sie do darmowej szkoly policealnej zeby miec znizke na autobusy. przez pierwsze 5 miesiecy uczylem sie i pracowalem, potem rzucilem prace i sie uczylem. Ale przekalkuluj jak ci sie oplaca, jezeli bys sie zapisal na jakies studia to czyn moglbys dostac jakies stypendium dodatkowo mozesz dostac legitymacje studencka ktora czesto sie przydaje.
liryczna1992
Posty: 131
Rejestracja: 23 maja 2011, o 09:22

Re: II podejście

Post autor: liryczna1992 »

Jestes w podobnej sytuacji jak ja , tyle, ze ja nie dostalam sie na lekarski. Dostalam sie na farmacje i analityke medyczna i mam zamiar isc na ktorys z tych kierunkow na rok i za rok znow podejsc do matury. Jezeli nie pogodze studiow z nauka do matury poprostu z nich zrezygnuje.
Awatar użytkownika
monis1992
Posty: 272
Rejestracja: 23 maja 2010, o 13:25

Re: II podejście

Post autor: monis1992 »

ja w tym roku pisałam i niestety nie dostalam sie na weterynarię wiec zostaję rok w domu. Przez ten czas mam zamiar pracować i się uczyć a styczniu/lutym zrezygnuję z pracy i poświęcę się wyłącznie nauce w przyszłym roku poprawiam biol, chem i pisze rozsz angielski (żałuję ze nie pisalam go w tym roku bo bym się wtedy spokojnie dostała )

do pracy idę do sklepu z odzieżą gdzie nie ma zbyt dużego ruchu więc w pracy będę sie uczyć biologii i czytać anglojęzyczne książki
<będzie dobrze, trzymaj się :*gt
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości