przepisanie przedmiotów

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
vahti
Posty: 1110
Rejestracja: 30 kwie 2009, o 19:46

Re: przepisanie przedmiotów

Post autor: vahti »

Gregory pisze:Uśmiechaj się do docent Kiziewicz już teraz, bo zagląda od czasu do czasu na biologa ( i na fora poszczególnych kierunków- w tym roku zaskoczyła kolegów z 1 roku leka znajomością ich sekretnych, niecenzuralnych, forumowych dyskusji :evil: )

Pozdrawiam panią Docent i przy okazji stwierdzam, że moja ocena z biologii lekarskiej jest zdecydowanie zaniżona! Kolega oddał identyczną pracę i dostał o 0.5 stopnia więcej (nie powinienem narzekać - drugi kolega mimo identycznej pracy dostał 0,5 stopnia mniej : P). Za samo nazwisko należała się jednak ta 5 : )

Enterobius vermicularis vobiscum!


Hyhyhy oj Grzesiu Grzesiu. :D Przebadałeś się na HPV?! :D
Nie było u nas nic niekulturalnego, oprócz przyrównania badań nad bagnami do homeopatii. :D
Co do biologii, to bardziej pro-forma przedmiotu ciężko szukać.
I można poćwiczyć skill w rysowaniu żyjątek, ewentualnie odkryć swoje plastyczne zdolności, powołanie do sztuki, etcetera.

I moja ocena też jest zaniżona! I to o całe dwa i puł! :D A pani docent wykazała sie iście hackerską zdolnością używania komputera. Ale założe się, ze to wszystko przez tego Enterobiusa vermicularisa, wyglądał na takiego przebiegłego trochę!
Awatar użytkownika
neocortex
Posty: 255
Rejestracja: 9 kwie 2010, o 17:34

Re: przepisanie przedmiotów

Post autor: neocortex »

Pro-forma nie pro-forma, ale czas zabiera)

Może rzeczywiście zamiast siedzieć na forum powinnam sobie spacerek po wykładowcach zafundować i dorwać program zajec z protozoaP
humbaczek
Posty: 12
Rejestracja: 10 maja 2011, o 19:14

Re: przepisanie przedmiotów

Post autor: humbaczek »

hej. jestem z gumedu z 2 roku. dzis sie dowiedzialem ze nie dostane zaliczenia ćwiczeń z biochemii wiec nie moge podejsc nawet do egzaminu. czy mozna do was przenieść się tak by przepisali wszystkie przedmioty, a biochemie potraktowac jako roznice programowa i warunkowo zaliczac ja w Bialymstoku na 3 roku?
olczak
Posty: 9
Rejestracja: 11 maja 2011, o 07:04

Re: przepisanie przedmiotów

Post autor: olczak »

A ta biochemia jest taka trudna? Jaki według was najtrudniejszy jest przedmiot na drugim roku? Bo na pierwszym wiadomo - anatomia.
humbaczek
Posty: 12
Rejestracja: 10 maja 2011, o 19:14

Re: przepisanie przedmiotów

Post autor: humbaczek »

nie jest taka zła.
olczak
Posty: 9
Rejestracja: 11 maja 2011, o 07:04

Re: przepisanie przedmiotów

Post autor: olczak »

Sorry że pytam, ale jeśli nie jest taka zła, to czemu masz z nią kłopoty?
Awatar użytkownika
Agher
Posty: 1157
Rejestracja: 11 sie 2009, o 14:35

Re: przepisanie przedmiotów

Post autor: Agher »

bo biochemia nie jest zła ani trudna. jest po prostu najczęściej strasznie nudna i upierdliwa - bo na co komu rysowanie wzorów hemu, steroli i innych bzdur?
Awatar użytkownika
vahti
Posty: 1110
Rejestracja: 30 kwie 2009, o 19:46

Re: przepisanie przedmiotów

Post autor: vahti »

Po biologii to nawet wfu ci nie przepiszą. :P

Ej, ej, ta lista była niezła, przynajmniej jak na drugim roku pójde to mi prowadzący sceny nie zrobi że skad ja sie wzialem! :D I uczyłem na dniach otwartych licealistów jak się świnie szyje. ) Chyba nawet Grzesiu mi tam mignął, i pokazał darmową piłeczke ze zdrowia publicznego! :D
Awatar użytkownika
neocortex
Posty: 255
Rejestracja: 9 kwie 2010, o 17:34

Re: przepisanie przedmiotów

Post autor: neocortex »

vahti pisze:Po biologii to nawet wfu ci nie przepiszą.
t, ja kurde same robale przerabiałam na większej ilości godzin niz Wy całą biolę P o genetyce nie wspomnę P
biologia biologii nierówna P

A z tymi kołami to mnie zgasiliście nieźle.
Nie można sobie właśnie przyjść na dyżur, żeby ktoś pokazał jak się nie wiem, kurczaki szyje? poza kołem?
Awatar użytkownika
neocortex
Posty: 255
Rejestracja: 9 kwie 2010, o 17:34

Re: przepisanie przedmiotów

Post autor: neocortex »

Ja bym chciała wszystko już teraz, ale dobra, przestane sie juz wygłupiać
dzieki:)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości