księgarnie warszawa

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Gitarowa
Posty: 592
Rejestracja: 18 lut 2011, o 20:39

księgarnie warszawa

Post autor: Gitarowa »

gdzie w wawie są jakieś medyczne księgarnie w których można spokojnie obejrzeć atlasy? Obejrzeć, pomacać i porównac. Bo nie mam pojęcia czy wybrac sobotte czy nettera i chyba jedyne co mi pozostaje to kierowac się swoją intuicją po obejrzeniu ich obu
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: księgarnie warszawa

Post autor: Medycyna Lwów »

drops przy metrze politechnika - sprawdź sobie w necie jak dojść bo może być ciężko trafić 1 raz ]
poza tym sklepik w Anatomicum lub księgarnia w podziemiu Dw. Centralnego. A najlepiej to iść do czytelni na Oczki powiedzieć co i jak i na miejscu obejrzeć sobie wszystkie atlasy - nie powinno być problemu. W sklepie mogą być ofoliowane więc nikt ich nie otworzy by pokazać.
Gitarowa
Posty: 592
Rejestracja: 18 lut 2011, o 20:39

Re: księgarnie warszawa

Post autor: Gitarowa »

dzięki za odpowiedz Czyli rozumiem, że wpuszczą mnie do czytelni nawet jak nie jestem jeszcze studentem?
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: księgarnie warszawa

Post autor: Medycyna Lwów »

tak, a pani wypożyczającej książki wytłumacz że własnie się dostałaś i chcesz sobie kupić atlas a nie wiesz który i zostaw legitymację szkolną. Myślę że nie bedzie problemu.
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: księgarnie warszawa

Post autor: lith »

Z biblioteką pomysł dobry. Ja na niego nie wpadłem, porównywałem w księgarni . tez bez większych problemów. Atlasy oczywiście zafoliowane były i na początku się coś krzywić zaczęli, ale powiedziałem im, że przecież w ciemno nie kupię, po okładkach wybierał nie będę. Z resztą byli na tyle marudni, że w tamtej księgarni byłem akurat pierwszy i póki co ostatni raz. A to czy nie mogę sobie w bibliotece pooglądać, a to, żebym sobie znalazł kogoś kto kupił. w innej księgarni bez problemu, często przy tych bardziej popularnych mieli nawet po 1 egzemplarzu odfoliowanym tak do oglądania, a kupowało się i tak zafoliowane.
Awatar użytkownika
Adrianisty
Posty: 83
Rejestracja: 23 cze 2009, o 09:00

Re: księgarnie warszawa

Post autor: Adrianisty »

Bez problemu, calutkie atlasy można sobie porównać, nie wychodząc z domu, w formie e-booka i kupić ten, który odpowiada najbardziej.
Ale za to jest prokurator i milicja może jeszcze za coś takiego dojechać, więc nie polecam tej metody
Awatar użytkownika
cicha-woda
Posty: 387
Rejestracja: 11 kwie 2011, o 05:36

Re: księgarnie warszawa

Post autor: cicha-woda »

Gitarowa, jest jeszcze sklep na ul. Oleandrów gdzie można kupić fartuchy + książki i takie tam.inne medyczne pierdoły
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: księgarnie warszawa

Post autor: Medycyna Lwów »

ale tam jest b. drogo
Awatar użytkownika
cicha-woda
Posty: 387
Rejestracja: 11 kwie 2011, o 05:36

Re: księgarnie warszawa

Post autor: cicha-woda »

To akurat fakt, ale podałam, gdyby kogoś interesował po prostu dodatkowy adres do odwiedzenia
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości