SGGW Warszawa

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
zuza_unkas
Posty: 3
Rejestracja: 19 lip 2011, o 22:30

Re: SGGW Warszawa

Post autor: zuza_unkas »

witam) też zaczynam wetę od października. i też mam problemy z mieszkaniem. w dodatku muszę je znaleźć teraz, bo wybywam z kraju i wracam dopiero 3.10
Lun
Posty: 137
Rejestracja: 1 lip 2011, o 12:31

Re: SGGW Warszawa

Post autor: Lun »

Kiedy planujecie przyjechać do Wawy? Może spotkamy się jeszcze na kilka dni przed oficjalnym rozpoczęciem nauki?
Awatar użytkownika
paulina_47
Posty: 1092
Rejestracja: 1 lut 2009, o 14:52

Re: SGGW Warszawa

Post autor: paulina_47 »

no jeśli 30 rozpoczęcie, a 3 zajęcia, to są dwa dni wolnego kiedy można się poznać
Lun
Posty: 137
Rejestracja: 1 lip 2011, o 12:31

Re: SGGW Warszawa

Post autor: Lun »

To jest weekend, a w weekendy wszystko zapchane. Chyba, że poznajemy się w plenerze
Awatar użytkownika
paulina_47
Posty: 1092
Rejestracja: 1 lut 2009, o 14:52

Re: SGGW Warszawa

Post autor: paulina_47 »

może być w plenerze, ja się dostosuję:)

albo można jeszcze tego 30, jeśli bedzie nam się chciało.
niech inni sie też wypowiedzą.
inhobbok
Posty: 62
Rejestracja: 11 lip 2011, o 19:29

Re: SGGW Warszawa

Post autor: inhobbok »

wierze szczerze w piwo w plenerze
majoofka
Posty: 10
Rejestracja: 16 sie 2011, o 17:52

Re: SGGW Warszawa

Post autor: majoofka »

A ktoś tu może z akademika jest? Złożyłam papiery i zastanawiam się jak tam będzie, jeśli mnie przyjmą

Podpisano, Maja, od października - studentka wety D
wet2010
Posty: 32
Rejestracja: 26 lip 2011, o 10:37

Re: SGGW Warszawa

Post autor: wet2010 »

o akademiku informacje są w innym temacie!
ela_
Posty: 96
Rejestracja: 3 lip 2011, o 15:21

Re: SGGW Warszawa

Post autor: ela_ »

Kupiliscie juz jakies ksiazki czy kosci? Czy zamierzacie zaopatrzyc sie dopiero w pazdzierniku?
buziaczek_66
Posty: 115
Rejestracja: 18 maja 2010, o 14:31

Re: SGGW Warszawa

Post autor: buziaczek_66 »

ja tam nic na razie nie kupuję. studiowałam rok na innym kierunku i tam też panika, żeby się zaopatrzać wcześniej w książki itp. a w październiku okazało się że wszystko jest w bibliotece, albo po prostu nie jest potrzebne, bo np. są skrypty które można sobie od kogoś odkserować albo wykładowcy dają swoje wykłady.
Awatar użytkownika
paulina_47
Posty: 1092
Rejestracja: 1 lut 2009, o 14:52

Re: SGGW Warszawa

Post autor: paulina_47 »

na razie nic nie mam, potem będę się ksiązkami martwić. Kości w ogóle nie mam zamiaru kupować. No, chyba że, zaraz wpadnie tu jakiś student i napisze, że do zaliczen kości są koniecznie potrzebne
Awatar użytkownika
talagia
Posty: 685
Rejestracja: 29 cze 2009, o 12:07

Re: SGGW Warszawa

Post autor: talagia »

Kości nie są konieczne oczywiście Ale fajnie je mieć, bo można wieczorkiem z kawą i książką sobie popatrzeć, popisać ołówkiem, czy odpytywac się ze znajomymi na wyrywki (wtedy fajnie miec wszystkie gatunki przed kolosem). Pierwsze kolokwium z osteologii jest dosyć trudne i tłumy na nim polegają niestety.
No i tak przyjemnie z jakąś głową na stole się uczyć Ja ugotowałam ostatnio czache pieska i od czasu do czasu na nią zaglądałam na 2gim roku.

Jeśli ktoś by koniecznie chciał kosteczki to polecam tylko czaszkę, pozostałe elementy są zbędne.
ela_
Posty: 96
Rejestracja: 3 lip 2011, o 15:21

Re: SGGW Warszawa

Post autor: ela_ »

talagia, gotowalas psa?:D
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości