Zakwaterowanie na Ligocie..!

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
kambell14
Posty: 12
Rejestracja: 16 sie 2011, o 18:03

Zakwaterowanie na Ligocie..!

Post autor: kambell14 »

Czesc
Czy orientuje się ktoś kiedy dokładnie trzeba sie zakwaterować w akademiku w Katowicach na Ligocie ?
Awatar użytkownika
Adrianisty
Posty: 83
Rejestracja: 23 cze 2009, o 09:00

Re: Zakwaterowanie na Ligocie..!

Post autor: Adrianisty »

Też chciałbym wiedzieć. Pytałem mniej więcej o to, kiedy składałem tam podanie, ale pani powiedziała uprzejmie, że wszystko będzie na stronie, we wrześniu.
xartan92
Posty: 39
Rejestracja: 28 lip 2011, o 14:03

Re: Zakwaterowanie na Ligocie..!

Post autor: xartan92 »

z tego co pytalam wczoraj dopiero 20 wrzesnia ma byc lista osob krore dostaly akademik.
kambell14
Posty: 12
Rejestracja: 16 sie 2011, o 18:03

Re: Zakwaterowanie na Ligocie..!

Post autor: kambell14 »

aham no to spoko.
mam nadzieje ze dostane sie do akademika bo jak nie to 20 wrzesnia to juz dosyc pozno na szukanie mieszkania.:P
Awatar użytkownika
Lady-Freakish
Posty: 145
Rejestracja: 31 maja 2010, o 15:55

Re: Zakwaterowanie na Ligocie..!

Post autor: Lady-Freakish »

najpierw idzie się do administracji do ds2, wypisują kartę mieszkańca, przypisują do danego pokoju, potem idzie się do pokoju administratorek i dopełnia formalności. przygotujcie się, że zajmie to dużo czasu.
dostana się wszyscy, bo ludzi im raczej brakuje.
dominika55
Posty: 90
Rejestracja: 27 lip 2011, o 20:46

Re: Zakwaterowanie na Ligocie..!

Post autor: dominika55 »

Dla domów DS3/4 jest osobna administracja. Czyli tam trzeba to wszystko załatwiać? Słyszałam, że można się wprowadzać dopiero 30. września.
Awatar użytkownika
billie j.
Posty: 136
Rejestracja: 8 sie 2009, o 13:49

Re: Zakwaterowanie na Ligocie..!

Post autor: billie j. »

Termin zakwaterowania będzie podany kilka (kilkanaście) dni wcześniej na stronie akademików, więc trzeba obserwować
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości