Jaki próg na WUMie ? OBstawiajcie

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
cicha-woda
Posty: 387
Rejestracja: 11 kwie 2011, o 05:36

Re: Jaki próg na WUMie ? OBstawiajcie

Post autor: cicha-woda »

Gitarowa pisze:rany boskie, naprawdę są na świecie tacy ludzie?
Mało tego. Moja koleżanka z WUMu wspominała kiedyś, że mieli w grupie gościa, który grał jeszcze ciekawiej. Kasował maile z pytaniami na kolokwia po czym zgłaszał się jako osoba, która te pytania jakimś cudem zdobyła. Wszystko było by piękne i szlachetne, gdyby pytania z anatomii nie pochodziły z GUMedu i ŚUMu
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Jaki próg na WUMie ? OBstawiajcie

Post autor: Medycyna Lwów »

mogę tylko powiedzieć że w kwestii różnych rywalizacji, chamstwa, kasowania materiałów itp. to poziom tego wzrasta czym dalszy rok.
A co do reszty to oczywiście a_niap ma rację - jak się nie ma siły przebicia na przedmiotach klinicznych to można się nic nie nauczyć i są takie osoby.
Jak od przyszłego roku trzeba będzie z drugi kierunek płacić, to takich sytuacji nie bedzie, bo jak ktoś nie ywyciągnie papierów to będzie tak jakby chciał studiować na 2 kier. lekarskich i za jeden dostanie rachunek i b.dobrze.
soraja
Posty: 230
Rejestracja: 10 lip 2010, o 07:04

Re: Jaki próg na WUMie ? OBstawiajcie

Post autor: soraja »

Na WUMie tak jest? Ja sobie tego nie wyobrażam, we Wrocku każdy się dzieli wszystkim, co ma - na mailach grupowych i całego roku, przynosimy sobie pendrajwy na zajęcia i zgrywamy. Jestem w szoku.
neopostman
Posty: 211
Rejestracja: 15 kwie 2010, o 23:57

Re: Jaki próg na WUMie ? OBstawiajcie

Post autor: neopostman »

Mam pilne pytanie. Ktoś zna numer telefonu, z jakiego dzwonią ws. zakwalifikowania się na studia? Pytam, ponieważ dzisiaj miałem ponad 5 nieodebranych połączeń, i zadaję sobie pytanie, czy to mógł być telefon z biura rekrutacyjnego.
legolas55
Posty: 105
Rejestracja: 5 lip 2011, o 21:04

Re: Jaki próg na WUMie ? OBstawiajcie

Post autor: legolas55 »

czytajac posty powyzej troche przeraza mnie ten wum, chociaz nie ide tam na studia (wybralem gdansk)
swoja droga zaskakujaca jest postawa niektorych, bo przeciez zadnych korzysci z tego nie maja. ale takie zycie
Awatar użytkownika
kulqa
Posty: 145
Rejestracja: 8 gru 2010, o 12:54

Re: Jaki próg na WUMie ? OBstawiajcie

Post autor: kulqa »

neopostman pisze:Mam pilne pytanie. Ktoś zna numer telefonu, z jakiego dzwonią ws. zakwalifikowania się na studia? Pytam, ponieważ dzisiaj miałem ponad 5 nieodebranych połączeń, i zadaję sobie pytanie, czy to mógł być telefon z biura rekrutacyjnego.
podejrzewam że 22 57 20 a końcówka zależy od wydziału
Gitarowa
Posty: 592
Rejestracja: 18 lut 2011, o 20:39

Re: Jaki próg na WUMie ? OBstawiajcie

Post autor: Gitarowa »

neopostman, (i inni też) jesli zadzwonią do was że was przyjmują to dajcie tu o tym znać, ok?
siarchan
Posty: 41
Rejestracja: 1 lip 2011, o 15:45

Re: Jaki próg na WUMie ? OBstawiajcie

Post autor: siarchan »

neopostman, Koniecznie jutro oddzwoń na ten numer!
Awatar użytkownika
kulqa
Posty: 145
Rejestracja: 8 gru 2010, o 12:54

Re: Jaki próg na WUMie ? OBstawiajcie

Post autor: kulqa »

w sobotę pracują? jeśli rzeczywiście to oni dzwonili, to powinieneś dostać też za kilka dni wiadomość na konto
Awatar użytkownika
vuze
Posty: 831
Rejestracja: 13 lip 2008, o 16:01

Re: Jaki próg na WUMie ? OBstawiajcie

Post autor: vuze »

legolas55 pisze:czytajac posty powyzej troche przeraza mnie ten wum, chociaz nie ide tam na studia (wybralem gdansk)
swoja droga zaskakujaca jest postawa niektorych, bo przeciez zadnych korzysci z tego nie maja. ale takie zycie
takie gagatki to nie tylko na WUMie ludzie wszędzie ze sobą rywalizują.Nam wydaje się, że ktoś taki może nie mieć z tego korzyści. Widocznie samo to, że większość nie zgrała materiałów na kompa, to już satysfakcja, że ma tę przewagę. No cóż widocznie inni właśnie tak się dowartościowują o.O
zuzanna_konstancja
Posty: 142
Rejestracja: 21 cze 2011, o 13:09

Re: Jaki próg na WUMie ? OBstawiajcie

Post autor: zuzanna_konstancja »

rok temu, gdy postanowiłam zdawać na medycynę, moja Mama rozpytywała znajomych, u kogo się uczyć.

dotarła do osoby, której córka też w tym roku zdawała. na pytanie, jakich korepetytorów poleca, powiedziała, że nie może pomóc, bo córka nie chce konkurencji.

ciekawe, czy dziewczę się dostało. to chyba ten typ kasuje materiały z maila.
Awatar użytkownika
julia.....:):)
Posty: 1452
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 17:08

Re: Jaki próg na WUMie ? OBstawiajcie

Post autor: julia.....:):) »

vuze pisze:
legolas55 pisze:czytajac posty powyzej troche przeraza mnie ten wum, chociaz nie ide tam na studia (wybralem gdansk)
swoja droga zaskakujaca jest postawa niektorych, bo przeciez zadnych korzysci z tego nie maja. ale takie zycie
takie gagatki to nie tylko na WUMie ludzie wszędzie ze sobą rywalizują.Nam wydaje się, że ktoś taki może nie mieć z tego korzyści. Widocznie samo to, że większość nie zgrała materiałów na kompa, to już satysfakcja, że ma tę przewagę. No cóż widocznie inni właśnie tak się dowartościowują o.O



Tak vuze ma rację. U mnie na psychologii jak studiowałam ktoś napisał na maila grupowego co sądzi o niektórych osobach .Jedna osoba oberwała że jest za mądra a druga że ma bazyliszkowy wzrok
Galaxia
Posty: 533
Rejestracja: 8 cze 2009, o 19:21

Re: Jaki próg na WUMie ? OBstawiajcie

Post autor: Galaxia »

julia.:), u mnie było jeszcze lepiej. ktoś z maila roku napisał do asystentki, że jest k***ą.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 75 gości