Lekarsko-dentystyczny w Poznaniu

Jak dostać się na stomatologię, które uczelnie są najlepsze, ile muszę mieć punktów, jakie są zasady rekrutacji na studia medyczne. Wszystko co dotyczy stomatologii na studiach i w pracy zawodowej.
Awatar użytkownika
Molcia
Posty: 560
Rejestracja: 26 sty 2008, o 21:38

Re: Lekarsko-dentystyczny w Poznaniu

Post autor: Molcia »

Spokojnie, pewnie jutro się wszystkiego dowiemy. Ja też na razie nic nie wpłacałam, poza opłatą rekrutacyjną dawno
Awatar użytkownika
Gryllerin
Posty: 118
Rejestracja: 3 lip 2010, o 16:08

Re: Lekarsko-dentystyczny w Poznaniu

Post autor: Gryllerin »

Kuniaa pisze:COoooooo jakie konto ja nic nie wiem jak zawsze mam nadzieje że w jakiejś kasie można wpłacać czy coś ktoś coś wie No niestety zdjęcia nie zrobiłam, grupy sa nazwiskami 6 grup Jutro sie wszystkiego dowiecie rano w instytucielt mam nadzieje że nie zaśpięP
Na kartce napisali tylko że trzeba wziąć pieniądze na ubezpieczenie, a na podstronie WLI napisali: W sobotę 2 października r. zostanie również zebrana opłata za ubezpieczenie
studenckie /obowiązkowe/ - 40 zł.
Opłatę za legitymację elektroniczną - 17 zł oraz indeks - 4 zł należy wpłacić na subkonto. Do 15 października 2010 roku należy zgasić się do Dziekanatu WLI – pok. 024 z dowodem wpłaty.
PROSIMY O PRZYGOTOWANIE ODLICZONEJ SUMY.

I sądziłam po prostu że WLII ma analogicznie ale skoro Kuniaa Tobie tak powiedzieli to lepiej wziąć te 21 zł więcej
Awatar użytkownika
aga_poznan
Posty: 4
Rejestracja: 1 paź 2010, o 09:43

Re: Lekarsko-dentystyczny w Poznaniu

Post autor: aga_poznan »

Ja jestem w gr.3 a Wy? Startujemy już od poniedziałku z zajęciami wg. planu? Już tak przyzwyczaiłam się do wakacyjnej laby że ciężko będzie się przestawić
Awatar użytkownika
Molcia
Posty: 560
Rejestracja: 26 sty 2008, o 21:38

Re: Lekarsko-dentystyczny w Poznaniu

Post autor: Molcia »

No już teraz nie ma odwrotu, od poniedziałku startujemy WF będzie dopiero od przyszłego tyg., a faki jak się pozapisujemy. Ale z tego co widziała i słyszałam, to towarzystwo fajne
Awatar użytkownika
aga_poznan
Posty: 4
Rejestracja: 1 paź 2010, o 09:43

Re: Lekarsko-dentystyczny w Poznaniu

Post autor: aga_poznan »

a na fakultety kiedy się zapisujemy ? hmm. czuję się taka niedoinformowana
pawianus1234
Posty: 3
Rejestracja: 5 maja 2010, o 17:17

Re: Lekarsko-dentystyczny w Poznaniu

Post autor: pawianus1234 »

sprzedam materiały na 1 rok stomatologii
kontakt: tel. 503982366 lub gg: 3249252
goshca
Posty: 3
Rejestracja: 30 lip 2011, o 16:12

Re: Lekarsko-dentystyczny w Poznaniu

Post autor: goshca »

Cześć! Dostałam się na stomatologię w tym roku. Znalazłam bardzo atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie i szukam osoby, która byłaby zainteresowane wspólnym wynajmem. Jeśli ktoś jest chętny (lub zna jakieś godne zaufania osoby, które nie mają jeszcze gdzie mieszkać), to z przyjemnością udzielę wszelkich informacji (mam też kilka zdjęć). Żeby uczynić moją propozycję bardziej atrakcyjną, dodam, że lubię gotować, więc mieszkając ze mną można liczyć od czasu do czasu na dobry obiad Zachęcam do wysyłania wiadomości na: [at].com lub do znalezienia mnie na facebooku (Małgorzata Szymańska).
Pozdrawiam
goshca
Posty: 3
Rejestracja: 30 lip 2011, o 16:12

Re: Lekarsko-dentystyczny w Poznaniu

Post autor: goshca »

NAPRAWDĘ POTRZEBUJĘ WSPÓŁLOKATORA! A mieszkanie jest blisko uczelni. Na 2 osoby byłoby to ok. 800, na 3 ok. 550. Powierzchnia 50 metrów i ten większy pokój z powodzeniem pomieści 2 osoby, ale się póki co nie nastawiam, że uda mi się znaleźć dwóch chętnych, skoro póki co szukam jednego. Ulica Kosynierska. Wyślę zdjęcia, jak się skontaktujecie na maila: [at].com
Awatar użytkownika
Olus
Posty: 167
Rejestracja: 21 lut 2010, o 11:15

Re: Lekarsko-dentystyczny w Poznaniu

Post autor: Olus »

choooooooooooooooooodźcie na forum zemby.pl/poznan i pierwszy rok bo tu stypa a tam z 5 osób z naszego rocznika yyyhhh
kej221
Posty: 5
Rejestracja: 17 sie 2011, o 12:26

Re: Lekarsko-dentystyczny w Poznaniu

Post autor: kej221 »

witam
studiuje w pzn ide na 2 rok stomy , mam do sprzedania niezbedne materialy ktore sa potrzebne by ze spokojem ukonczyc 1 rok, tyczy sie to zarowno stomy jak i lek I poniewaz sa to te same egzaminy zagagnienia profesorzy i przedmioty (przez pierwsze 2 lata sie pokrywa )
-mam do sprzedania OGROM testow z anatomii rozwiazanych -mialam 94/100pkt
-testy z histologii , materialy na egzamin praktyczny identyczne preparaty
-duzo tzw gotowcow do egzaminow ktore od lat gdzies sie tam powtarzaja wystarczy przerobic pewna pule
-mam tez duzo w wersji elektornicznej tez chetnie odstapie na pendriva bo zal usunac
- do tego odpowiednie testy tzw ksiazki od żyda to juz rozne co kto wybierze jakies skroty do uczenia sie z anatomii , testy angielskie co kto lubi

[at].pl 669470537
Awatar użytkownika
daria_245
Posty: 44
Rejestracja: 13 lip 2010, o 18:35

Re: Lekarsko-dentystyczny w Poznaniu

Post autor: daria_245 »

Szukam pokoju 1osobowego lub współlokatorki do dzielenia mieszkania, 1rok leku w razie czego prosze o odp na priv
sevilliana
Posty: 137
Rejestracja: 21 maja 2009, o 13:03

Re: Lekarsko-dentystyczny w Poznaniu

Post autor: sevilliana »

witam wszystkich i gratuluję nowym studentom stomatologii!
od października rozpoczynam 3. rok lek-dent i jeśli macie jakieś pytania co do organizacji, zajęć itd. zarówno na 1. jak i 2. roku to piszcie na priv, chętnię pomogę pozdr
Awatar użytkownika
Seziel
Posty: 37
Rejestracja: 10 lip 2009, o 19:27

Re: Lekarsko-dentystyczny w Poznaniu

Post autor: Seziel »

Sprzedam wykłady, skrypty, testy (w większości rozwiązane) i mnóstwo innej makulatury, do której prędzej czy później będziecie musieli sięgnąć studiując na naszym pięknym uniwerku. Mam także kilka podręczników w bardzo dobrym i dobrym stanie. Zainteresowanych zapraszam na priv!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości