Znajdzie się coś dla mnie? :(

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
forrestgumper

Re: Znajdzie się coś dla mnie? :(

Post autor: forrestgumper »

Tak tak, tylko dostać się na Inżynierię Biomedyczną. czytałem że trzeba zdawać albo fizykę albo matematykę, no fizykę umiem także nie byłoby problemu. A statystyka to akurat łatwy dział matematyki , bynajmniej na poziomie podręcznika z którym mam przyjemność pracować. Dziękuje Arnold za rzeczowe rady.
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: Znajdzie się coś dla mnie? :(

Post autor: lith »

Przy czym chyba najbezpieczniej się wiązać przez lek. Przynajmniej mam takie wrażenie, że po leku łatwiej się wkręcić nawet jeżeli po innym kierunku jest sie zdecydowanie bardziej w temacie. Poza tym masz zdecydowanie szersze ple manewru.
Awatar użytkownika
CW
Posty: 15
Rejestracja: 5 lip 2009, o 13:40

Re: Znajdzie się coś dla mnie? :(

Post autor: CW »

Inżynieria Biomedyczna - matematyka, elektronika, fizyka i wszystko razy sto! żaden bio-chem z antymantematycznym nastawieniem nie powinien sobie tego robic, naprawdę.
Awatar użytkownika
kulqa
Posty: 145
Rejestracja: 8 gru 2010, o 12:54

Re: Znajdzie się coś dla mnie? :(

Post autor: kulqa »

A na chemii takiej uniwersyteckiej jest jakby co dużo matmy i fizyki.

zuzanna_konstancja
Posty: 142
Rejestracja: 21 cze 2011, o 13:09

Re: Znajdzie się coś dla mnie? :(

Post autor: zuzanna_konstancja »

forrestgumper pisze: A statystyka to akurat łatwy dział matematyki , bynajmniej na poziomie podręcznika z którym mam przyjemność pracować. Dziękuje Arnold za rzeczowe rady.
przepraszam za offtop, ale mam na to alergię:
BYNAJMNIEJ i PRZYNAJMNIEJ to dwa różne słowa.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości