Progi 2011 - komentarze

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Dali
Posty: 160
Rejestracja: 1 paź 2009, o 18:06

Re: Progi 2011 - komentarze

Post autor: Dali »

Mam znajomą, która jeszcze nie wyjęła papierów z Białegostoku, więc myślę, że takich osób jest więcej. No i zawsze trzeba liczyć na wrześniowy spadek.
stomatolog123
Posty: 7
Rejestracja: 22 sie 2011, o 17:08

Re: Progi 2011 - komentarze

Post autor: stomatolog123 »

lolgirl pisze:
stomatolog123 pisze:Cześć, lista na lek-dent w Białymstoku jest już wypełniona. Czy ktoś z Was może ma zamiar zabrać papiery, przenosząc się np na lek, lub inną uczelnię?
Jestem pod kreską z numerem nastym, zastanawiam się, czy jest szansa, że próg jeszcze spadnie i przyjmą kogoś
Skąd to znam. Aż się wierzyć nie chce, że ta lista stoi. I im dłużej stoi tym bardziej się zastanawiam czy ona na pewno jeszcze ruszy. To jest dla mnie aż nieprawdopodobne. Gdańsk się ciągle dopełnia. W Lublinie we wrześniu też na pewno mała rotacja będzie, to samo na Śląsku. A Białystok w pięknym stylu zamyka listę. Mam nadzieję, że póki co, ale nie wiem co mam myśleć. Jestem wśród 10 osób z tym samym wynikiem pod samą kreską i robię się już kłębkiem nerwów powoli.
lolgirl, zależy Ci na Białym? Czy - jeżeli progi spadłyby w innych uczelniach - wybrałabyś stomę w innym mieście?
lolgirl
Posty: 76
Rejestracja: 24 paź 2008, o 17:53

Re: Progi 2011 - komentarze

Post autor: lolgirl »

docelowo czekam na lek na ŚUMie
Awatar użytkownika
fleris
Posty: 119
Rejestracja: 15 sty 2010, o 17:29

Re: Progi 2011 - komentarze

Post autor: fleris »

Ok. 50 osób na GUMedzie (lek.) do przeskoczenia na dzień dzisiejszy to dużo czy mało, bo juz sama nie wiem? : |

legolas55
Posty: 105
Rejestracja: 5 lip 2011, o 21:04

Re: Progi 2011 - komentarze

Post autor: legolas55 »

chyba duzo
Dali
Posty: 160
Rejestracja: 1 paź 2009, o 18:06

Re: Progi 2011 - komentarze

Post autor: Dali »

Trudno powiedzieć, z jednej strony we wrześniu odejdzie kilkanaście osób, jeśli zaliczą poprawkę, trzeba też liczyć na to, że wezmą nadwyżkę.
soraja
Posty: 230
Rejestracja: 10 lip 2010, o 07:04

Re: Progi 2011 - komentarze

Post autor: soraja »

Dużo. Ja byłam jakoś tak 60. pod kreską na WUMie, a zakwalifikowałam się jako ostatnia, z naboru dodatkowego. Każda uczelnia wiąże się swoimi prawami, ale pod koniec września taki stan nie wróży nic dobrego.

PS 60. po pierwszej liście*
Fluy
Posty: 59
Rejestracja: 15 lip 2011, o 13:23

Re: Progi 2011 - komentarze

Post autor: Fluy »

Też mam jakoś 50 os na gumed / I nie sądze żebym się dostała.
Ale udało mi się z Bydgoszczą dzisiaj.
Awatar użytkownika
fleris
Posty: 119
Rejestracja: 15 sty 2010, o 17:29

Re: Progi 2011 - komentarze

Post autor: fleris »

Tylko, ze rekrutacja na WUMie a na GUMedzie to dwa rożne światy. Teraz weszły osoby z nr na liscie rankingowej ok. 700 do Gda a miejsc jest o polowe mniej niz w Warszawie, w której jak wiadomo rekrutacja stanęła w lipcu. Widać, ze nad morzem jest większa rotacja miejsc. Nie upieram sie, ze tam wskocze, bo i tak nastawiam sie na poprawę matury. Póki co Katowice, Bydzia, Białystok.

wojtekk

Re: Progi 2011 - komentarze

Post autor: wojtekk »

Jak myślicie, zejdzie gdzieś próg na niestacjonarne lek-dent do 140 (oprócz Zabrza), czy nawet nie warto się rejestrować? I dlaczego próg w Krakowie dalej stoi ( i czy tam mozna się jeszcze logować na niestacjonarne )?
Haine
Posty: 651
Rejestracja: 1 lip 2010, o 23:42

Re: Progi 2011 - komentarze

Post autor: Haine »

Fluy, a nie wiesz jaki jest próg do Bydgoszczy obecnie?
Fluy
Posty: 59
Rejestracja: 15 lip 2011, o 13:23

Re: Progi 2011 - komentarze

Post autor: Fluy »

166
Haine
Posty: 651
Rejestracja: 1 lip 2010, o 23:42

Re: Progi 2011 - komentarze

Post autor: Haine »

Ciekawe czy spadnie do 165
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości