Mikroskop do ~350 zł

Archiwalne tematy forum mikroskopii o mniejszym znaczeniu ale poruszające poglądy o różnych aspektach mikroskopii.
qjon122
Posty: 1
Rejestracja: 24 sie 2011, o 19:21

Mikroskop do ~350 zł

Post autor: qjon122 »

Witam, planuję kupić mikroskop tak jak w temacie do ok 350zł. Bardzo zależy mi na tym, aby miał w zestawie okular optyczny. Na allegro znalazłem jeden ciekawy. Co o nim sądzicie?

allegro
1775424171
1774622046
- to jest chyba to samo co ten pierwszy tylko nazwą się różni:P innej różnicy nie zauważyłem.

allegro
1771487977
- takie coś jestem w stanie kupić w ostateczności. W ogóle sprawdza się taki mikroskop czy to zwykłem badziewie?
Proszę o opinie tych mikroskopów, ewentualnie jakieś propozycje, mile widziane na allegro. Z góry dzięki za odpowiedź.
kriscavok
Posty: 398
Rejestracja: 2 lut 2011, o 12:31

Re: Mikroskop do ~350 zł

Post autor: kriscavok »

Szkoda 350 PLN na pokazany sprzęt mikroskopopodobny. Ja bym poczytał jeszcze trochę o mikroskopach, starając się zorganizować więcej kaski. Jeśli bardzo chcesz mieć kamerkę w zestawie, to wybór staje się raczej ograniczony.
Na tym forum temat był poruszany wielokrotnie.
Co do pokazanych mikroskopów, to raczej nie mam złudzeń - dwa pierwsze to zabawki, ostatni nie wiem co.

Za 350 aby dostać coś rozsądnego pozostaje Ci raczej sprzęt używany.
Biolar, Studar, próbuj też na ebayu.

Powodzenia.
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość