Pomoc przy rekrutacji

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
studia
Posty: 2
Rejestracja: 11 cze 2011, o 12:40

Pomoc przy rekrutacji

Post autor: studia »

STUDIA we Lwowie. Pomoc w rekrutacji dla chętnych na studia w Medycznej Akademii na Ukrainie(Lwów).Oferuję konsultacje, załatwienie dokumentów i oddanie ich na uczelnię, tłumaczenia. Pomagam też w znalezieniu mieszkania, hotel na czas pobytu na studiach.

oferuję też pomoc w rekrutacji na studia na uniwersytecie medycyny weterynaryjnej i biotechnologii we Lwowie na rok 2011/2012

podpisywana jest ze mną umowa o dzieło.

Proszę kontaktować się
magma1234
Posty: 13
Rejestracja: 16 cze 2011, o 14:01

Re: Pomoc przy rekrutacji

Post autor: magma1234 »

czy ta osoba która reklamuje się , ze pomaga przy rekrutacji do Lwowa jest uczciwa- wie ktoś może?
Awatar użytkownika
shepard
Posty: 20
Rejestracja: 18 cze 2010, o 11:36

Re: Pomoc przy rekrutacji

Post autor: shepard »

Ukraina, Ukrainą, ale i tak studia w Polsce najlepsze
magma1234
Posty: 13
Rejestracja: 16 cze 2011, o 14:01

Re: Pomoc przy rekrutacji

Post autor: magma1234 »

magma1234 pisze:czy ta osoba która reklamuje się , ze pomaga przy rekrutacji do Lwowa jest uczciwa- wie ktoś może?

nikt nie odpowiedział na moje pytanie, to ja sama odpowiem, bo jestem juz po egzaminie, ta osoba to wyłudzaczka pieniedzy, współpracuje z różnymi ludzmi , ale na pewno nie z tymi którzy mogliby cos pomóc, ( nie będę sie zgłębiać w szczegóły bo nie chcę włuczyć się po sadach), codziennie kilka osób które przywozi ( z ktorymi przyjeźdza i rzekomo gwarantuje pomoc w zdaniu egzaminów - oblewa egzamin), żeby było ciekawiej to wcześniej bierze pieniądze za to że zalatwiła mieszkanie do wynajęcia na czas studiów ! - uwaga nie dawać pieniędzy , zdacie egzamin to zaplacicie za kwatere, potrafi być do tego stopnia perfidna ze zanim wyjedziecie po egzaminie to zjawi sie u was w hotelu czy wynajętym pokoju na czas egzaminow po kolejne pieniądze, że niby pod pretekstem , zbyt małej ilości pktów z chemi na mature albo angielskiego, oferuje pomoc w zakupie cudownej książki która to ma sprawic ze zdacie egzaminy na studiach, próbuje też wyłudzić pieniądze za tzw. opiekę w trakcie roku studiów
Awatar użytkownika
Tarnopolanin
Posty: 48
Rejestracja: 23 cze 2011, o 08:21

Re: Pomoc przy rekrutacji

Post autor: Tarnopolanin »

Nie dostales sie do Lwowa? Jestes juz po egzaminam wstepnych i nie wiesz co robic?
Napisz, my Ci chetnie pomozemy:)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości