kierunek farmacja - pytania

Rozmowy na temat matury z biologii. odpowiedzi na trudne pytania, rozwiązywanie zadań, arkusze maturalne z biologii
max_m
Posty: 1074
Rejestracja: 3 gru 2010, o 21:40

Re: kierunek farmacja - pytania

Post autor: max_m »

Galaxia pisze:Szczerze mówiąc jak tak głębiej się zastanawiam to jest mi przykro. Nie każdemu życie układa się tak, że może iść na studia i to takie absorbujące czasowo. Mam na myśli zwykłego sprzedawcę". To przykre, że niektórzy traktują ludzi pracujących w sklepach, czy też w innych miejscach jak zwykłych śmieci. Miałam bardzo nieprzyjemnego asystenta-lekarza w zeszłym roku, ale spodobało mi się i zapamiętałam jedno, co powiedział: Dzisiaj większość lekarzy powinno wykonywać jakiś inny zawód, taki który nauczyłby ich pokory, może wtedy przestaliby traktować 90% pacjentów jak śmieci."
zgadzam sie w 100%
Galaxia pisze:Jeśli uważacie, że zawód farmaceuty nie jest prestiżowy, to co myślicie w takim razie o wielu innych? Chyba, że to już zupełne dno. A większość pacjentów to jednak ludzie niewykształceni chciałabym zauważyć. Nie potrafią nawet wysłowić się po polsku.
farmacja sama w sobie to studia bardzo prestizowe. ale jesli po studiach farmaceuta sprzedaje leki w aptece, to prestiz ucieka.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości