KSIĄŻK-medycyna w Zabrzu(1rok)Pilne

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
mlynekt
Posty: 108
Rejestracja: 2 sie 2010, o 18:11

Re: KSIĄŻK-medycyna w Zabrzu(1rok)Pilne

Post autor: mlynekt »

to pytanie padło akurat na mojej grupie bo niestety ale nie bylismy akurat jego ulubieńcami bo mieliśmy anato na 8 a że ja siedziałem obok niego to miałem ten jego środkowy palec przed nosem (ale takich ciekawych pytań to było więcej)


Stalowy, najlepsze jest to że nawet na zajeciach z historii medycyny sie nie zgłosiłem ani razu bo mi nie zależało a poza tym to nie miałem z czego się uczyć w porównaniu do innych co zakuwali i dostawali 4 z aktywności co im to później obniżyło ocenę.
Ja się ograniczyłem do tego że byłem na 3 wykładach z których mam notatki tego się nauczyłem i jeszcze taki myk bo zauważyłem że babka lubi jak się ma swoje zdanie i się myśli więc na zalce pisałem coś w stylu moim zdaniem", uważam że no i 5 wpadło
tylko że co tam się chwalić z takiego czegoś jak z innych przedmiotów już gorzej
Arnold
Posty: 1093
Rejestracja: 5 lut 2009, o 19:44

Re: KSIĄŻK-medycyna w Zabrzu(1rok)Pilne

Post autor: Arnold »

mlynekt, skąd mi to znane, miałem plusy a że gorzej mi poszedł kolos to dostałem 4 na koniec. Powiem tak najważniejsze jest zaliczenie, oceny nie są ważne.
anitsu
Posty: 6
Rejestracja: 20 sie 2011, o 10:58

Re: KSIĄŻK-medycyna w Zabrzu(1rok)Pilne

Post autor: anitsu »

Mam pytanie czy książka w podanym linku
zobacz-ten-plik.pdf
(44.65 KiB) Pobrany 31 razy
to własnie ten skrypt prof. Ślusarczyka?
1.jpg
Awatar użytkownika
Gehenna
Posty: 204
Rejestracja: 2 lut 2009, o 17:59

Re: KSIĄŻK-medycyna w Zabrzu(1rok)Pilne

Post autor: Gehenna »

anitsu - tak, oto chodzi

Kurcze, nie słyszałam o pytaniu o środkowy palec U nas tego nie było. mlynekt, czemu akurat na Was tak się uwziął?
mlynekt
Posty: 108
Rejestracja: 2 sie 2010, o 18:11

Re: KSIĄŻK-medycyna w Zabrzu(1rok)Pilne

Post autor: mlynekt »

a jakoś tak wyszło
może lepiej nie będę tego tutaj opisywał
poza tym to było, minęło jakoś się to wszystko przetrwało i mam nadzieję że się nie przekwalifikuje np na asystenta z fizjologii tylko zostanie na anatomii i nie będę miał z nim już więcej do czynienia
Arnold
Posty: 1093
Rejestracja: 5 lut 2009, o 19:44

Re: KSIĄŻK-medycyna w Zabrzu(1rok)Pilne

Post autor: Arnold »

mlynekt, nie martw się na fizjo są lepsi spóźniają się regularnie 0,5h
marytm
Posty: 88
Rejestracja: 25 lip 2011, o 14:26

Re: KSIĄŻK-medycyna w Zabrzu(1rok)Pilne

Post autor: marytm »

co prawda ide do Katowic, ale ten watek jakis w miare zywotny jest =)
mam w domu atlas Sinielnikowa z 68 po rosyjsku i Anatomie Sylwanowicza z 74. Przyda sie to na cokolwiek czy w ogole lepiej nawet nie otwierac?
Arnold
Posty: 1093
Rejestracja: 5 lut 2009, o 19:44

Re: KSIĄŻK-medycyna w Zabrzu(1rok)Pilne

Post autor: Arnold »

Sinielnikow na pewno się przyda
anitsu
Posty: 6
Rejestracja: 20 sie 2011, o 10:58

Re: KSIĄŻK-medycyna w Zabrzu(1rok)Pilne

Post autor: anitsu »

Bochenka(i), Sobotte, Skawine, Piutchową, Sinelnikovą mam, mam też skrypt Ślusarczyka. Teraz pytanko, czy wszelkie skrypty np do chemii, skrypt Grzesika na biofizykę, skrpyt parazytów Deryły na biologię oraz kserówki na ćwiczenia z biologii będa do kupienia bez problemów w październiku na uczelnii? Może mam ktoś je do sprzedania, w miarę dogodnej cenie oczywiście- byłabym chętna kupić.
Arnold
Posty: 1093
Rejestracja: 5 lut 2009, o 19:44

Re: KSIĄŻK-medycyna w Zabrzu(1rok)Pilne

Post autor: Arnold »

Skrypt Grzesika nie obowiązuje w Zabrzu
Awatar użytkownika
Gehenna
Posty: 204
Rejestracja: 2 lut 2009, o 17:59

Re: KSIĄŻK-medycyna w Zabrzu(1rok)Pilne

Post autor: Gehenna »

Czasem kserówki na kserze są strasznie pokopane, ale wszystkie idzie zdobyć. Skrypty z chemii taniej wyjdzie wydrukować u siebie (są ich wersje komputerowe) albo gdziekolwiek indziej niż na uczelni
kolchicyna192
Posty: 23
Rejestracja: 22 paź 2009, o 12:15

Re: KSIĄŻK-medycyna w Zabrzu(1rok)Pilne

Post autor: kolchicyna192 »

Czy na łacinie mogę korzystać z używanych ćwiczeń ( oczywiście zawartość będzie wymazana) czy lepiej mieć nowe ?
Arnold
Posty: 1093
Rejestracja: 5 lut 2009, o 19:44

Re: KSIĄŻK-medycyna w Zabrzu(1rok)Pilne

Post autor: Arnold »

Najlepiej nowe, wydatek tych 15 zł można ponieść
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 66 gości