rocznik 1994, czyli rozpoczęcie nauki w liceum

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
LuKo221
Posty: 103
Rejestracja: 13 lis 2010, o 17:41

Re: rocznik 1994, czyli rozpoczęcie nauki w liceum

Post autor: LuKo221 »

malibu5 pisze:
Colloportus pisze:
U mnie właśnie jest taki problem, że niestety 17 lat kończę dopiero w grudniu I jak zwykle jestem rok w plecy, bo nigdzie mnie nie chcą.
Mam prawie to samo - jestem z listopada


przebije was, ja jestem ze stycznia tyle że rocznik 95 oczywiście ide teraz do drugiej klasy LO p
Podbijam też jestem ze stycznia 95`` i idę do drugiej liceum, znaczy już jestem A uczucie bycia innym rewelacyjne, ale zazwyczaj nauczyciele na to nie patrzą tylko kumple się zawsze nabijają, co mnie bawi
Awatar użytkownika
Collo
Posty: 1761
Rejestracja: 26 gru 2009, o 08:33

Re: rocznik 1994, czyli rozpoczęcie nauki w liceum

Post autor: Collo »

Nie ma nic złego w tym, że do klasy chodzi osoba o rok młodsza. Nie rozumiem tylko dlaczego niektórzy rodzice puszczają swoje dzieci rok wcześniej niż normalnie
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: rocznik 1994, czyli rozpoczęcie nauki w liceum

Post autor: lith »

Możesz poprawić maturę i nie będziesz do tyłu
Awatar użytkownika
GABA
Posty: 437
Rejestracja: 31 lip 2010, o 14:03

Re: rocznik 1994, czyli rozpoczęcie nauki w liceum

Post autor: GABA »

Taak, to jest fajna opcja.
Nie rozumiem tylko dlaczego niektórzy rodzice puszczają swoje dzieci rok wcześniej niż normalnie
A dlaczego mieliby nie puszczać?
Tylko błagam, bez opowiadań o zabranym dzieciństwie.
SilentShout
Posty: 851
Rejestracja: 29 cze 2011, o 19:06

Re: rocznik 1994, czyli rozpoczęcie nauki w liceum

Post autor: SilentShout »

a ja bym nawet chciała iść wcześniej do szkoły nie wiem, dlaczego moi rodzice na to nie wpadli.

ale teraz to już tylko mogę sobie pomarzyć
Awatar użytkownika
wojtak
Posty: 795
Rejestracja: 22 lis 2009, o 21:33

Re: rocznik 1994, czyli rozpoczęcie nauki w liceum

Post autor: wojtak »

No bo jak rocznik 93 szedł do szkoły w roku 2000 to w 2000 a nie w 99. Jakiś porządek musi być, a nie tak, że każdy kiedy chce
Awatar użytkownika
malibu5
Posty: 85
Rejestracja: 31 sty 2011, o 15:50

Re: rocznik 1994, czyli rozpoczęcie nauki w liceum

Post autor: malibu5 »

przebije was, ja jestem ze stycznia tyle że rocznik 95 oczywiście ide teraz do drugiej klasy LO p
Podbijam też jestem ze stycznia 95`` i idę do drugiej liceum, znaczy już jestem A uczucie bycia innym rewelacyjne, ale zazwyczaj nauczyciele na to nie patrzą tylko kumple się zawsze nabijają, co mnie bawi


Dokładnie, często jakaś docinka ze strony znajomych z klasy. Ale podchodzę do tego z dystansem a oni nie robią tego złośliwie, zabawne p sama chciałam iść wcześniej i NIE żałuję
SilentShout
Posty: 851
Rejestracja: 29 cze 2011, o 19:06

Re: rocznik 1994, czyli rozpoczęcie nauki w liceum

Post autor: SilentShout »

malibu5 pisze: Dokładnie, często jakaś docinka ze strony znajomych z klasy. Ale podchodzę do tego z dystansem a oni nie robią tego złośliwie, zabawne sama chciałam iść wcześniej i NIE żałuję
to fajnie, że ktoś dał Ci wybór ja takiego nie miałam
j.niem.- R + certyfikat DSD
witam w klubie DSDII i powodzenia życzę a tak z ciekawosci: które LO i gdzie?
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: rocznik 1994, czyli rozpoczęcie nauki w liceum

Post autor: lith »

Ja bym w sumie nie chciałbym iść wcześniej. chociaż na dobrą sprawę to różnica bardziej polega na osobami z którymi się człowiek trzyma. już przecież nie chodzi o sam wiek. bo różnica jest większa między osobami z jednego rocznika (styczeń-grudzień) niż między osobami z sąsiednich roczników. Z resztą na studiach i tak się wyrównało, bo jest masa osób z rocznika starszego. i jakoś nie ma żadnej różnicy.
W LO tylko trochę boli późniejsze dostanie dowodu p
LuKo221
Posty: 103
Rejestracja: 13 lis 2010, o 17:41

Re: rocznik 1994, czyli rozpoczęcie nauki w liceum

Post autor: LuKo221 »

A ja podobno nie mogłem usiedzieć w domu, więc poszedłem do szkoły. W sumie jak na to popatrzeć tak z góry, to i nawet mogę rok przed studiami wybrać się na podróż życia, a jak matura mi się tzw. nie uda to bez bólu głowy poprawie Albo zacząć wcześniej studia i dopiero po wyjechać. Strasznie chciałbym studiować w Australii albo Finlandii Zobaczymy po maturze 2013
W LO tylko trochę boli późniejsze dostanie dowodu
Główny temat docinek kolegów A i faktycznie najgorsze co może być to ostatni w klasie prawko zdajesz)
Awatar użytkownika
malibu5
Posty: 85
Rejestracja: 31 sty 2011, o 15:50

Re: rocznik 1994, czyli rozpoczęcie nauki w liceum

Post autor: malibu5 »

j.niem.- R + certyfikat DSD
witam w klubie DSDII i powodzenia życzę a tak z ciekawosci: które LO i gdzie?
mam nadzieję że mi się uda chociaż na B2.
ILO Leszno

W LO tylko trochę boli późniejsze dostanie dowodu
i prawo jazdy
SilentShout
Posty: 851
Rejestracja: 29 cze 2011, o 19:06

Re: rocznik 1994, czyli rozpoczęcie nauki w liceum

Post autor: SilentShout »

malibu5, uda się
chociaz powiem Ci, ze z mojej 11 osobowej grupy tylko 2 osoby zdały na c1, jedna a b2 a reszta w ogóle (zawalili przez pisanie)
ale to była WYBITNIE leniwa grupa
Awatar użytkownika
malibu5
Posty: 85
Rejestracja: 31 sty 2011, o 15:50

Re: rocznik 1994, czyli rozpoczęcie nauki w liceum

Post autor: malibu5 »

SilentShout pisze:malibu5, uda się
chociaz powiem Ci, ze z mojej 11 osobowej grupy tylko 2 osoby zdały na c1, jedna a b2 a reszta w ogóle (zawalili przez pisanie)
ale to była WYBITNIE leniwa grupa


O kurcze, to malutko osób zdało. u mnie w grupie jest 12 osób, jak na razie wszyscy chcą zdawać ale wczoraj moja nowa nauczycielka, do której się przeniosłam powiedziała, że nie każdego dopuści, aby nie zaniżać średniej szkoły. Z tego co wiem, zazwyczaj do egzaminu nie przystępują około 4 osoby na 25 w klasie i max. 2 z tego nie zdają.
Ja najbardziej boję się ustnego.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości