Progi 2011 - komentarze

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
joannaange
Posty: 247
Rejestracja: 5 cze 2011, o 08:18

Re: Progi 2011 - komentarze

Post autor: joannaange »

apsiks pisze:gerazol, skad wiesz że tak było ? bo na PUMie też dużo osób z niestacjo z wyższych lat jest na tegorocznej liście na lekarski, a nikt nic o tym nie wspominał że będą tak robić. Bardzo ciekawe jest to co piszesz jakieś źródło masz może ?
Też jestem ciekawa, skąd takie info? Bo nie wydaje mi się żeby uczelnia podawała jakiś taki komunikat.
gercio

Re: Progi 2011 - komentarze

Post autor: gercio »

joannaange pisze:
apsiks pisze:gerazol, skad wiesz że tak było ? bo na PUMie też dużo osób z niestacjo z wyższych lat jest na tegorocznej liście na lekarski, a nikt nic o tym nie wspominał że będą tak robić. Bardzo ciekawe jest to co piszesz jakieś źródło masz może ?
Też jestem ciekawa, skąd takie info? Bo nie wydaje mi się żeby uczelnia podawała jakiś taki komunikat.
Podawała.
"Poniższa lista nie zawiera osób, które zostały zakwalifikowane i już złożyły komplet dokumentów na studia stacjonarne, będących jednocześnie studentami studiów niestacjonarnych w Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku."
m1992
Posty: 12
Rejestracja: 1 lip 2011, o 11:06

Re: Progi 2011 - komentarze

Post autor: m1992 »

czy są już listy w Lublinie
joannaange
Posty: 247
Rejestracja: 5 cze 2011, o 08:18

Re: Progi 2011 - komentarze

Post autor: joannaange »

gerazol pisze:Podawała.
"Poniższa lista nie zawiera osób, które zostały zakwalifikowane i już złożyły komplet dokumentów na studia stacjonarne, będących jednocześnie studentami studiów niestacjonarnych w Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku."
Rzeczywiście, mój błąd. Szacun
stomatolog123
Posty: 7
Rejestracja: 22 sie 2011, o 17:08

Re: Progi 2011 - komentarze

Post autor: stomatolog123 »

joannaange pisze:
gerazol pisze:Podawała.
"Poniższa lista nie zawiera osób, które zostały zakwalifikowane i już złożyły komplet dokumentów na studia stacjonarne, będących jednocześnie studentami studiów niestacjonarnych w Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku."
Rzeczywiście, mój błąd. Szacun
na stomie jeszcze tego nie zrobili, ( nie ma takiego komunikatu)
może też jeszcze ładnie spadnie. ?
ladykate
Posty: 5
Rejestracja: 3 lip 2011, o 16:50

Re: Progi 2011 - komentarze

Post autor: ladykate »

Mam bardzo, bardzo ważne dla mnie pytanie. Dopiero późnym wieczorem w sobotę zorientowałam się, że dostałam się na stomatologię w Białymstoku. Jak na złość, cały tydzień nie miałam dostępu do internetu . Muszę dowieść papiery jutro do godziny 14-tej.
Tylko mam jeden problem. Nie mam orzeczenia lekarskiego na ten kierunek, na tę uczelnię. Jak na złość wszyscy lekarze medycyny pracy w mojej małej mieścinie albo na wczasach, albo u rodziny, dziwnym trafem z resztą akurat w Białymstoku.
Czy ktoś z Was miał podobną sytuację albo słyszał, czy można dosłać kurierem te nieszczęsne dla mnie orzeczenie na drugi dzień?
Mam jeszcze nadzieję, że jak będę rano w biurze rekrutacyjnym to dostanę skierowanie, i gdzieś prywatnie na miejscu to załatwię, obym zdążyła tylko do tej nieszczęsnej 14-tej.
Bardzo proszę o odpowiedź ltrosi
SilentShout
Posty: 851
Rejestracja: 29 cze 2011, o 19:06

Re: Progi 2011 - komentarze

Post autor: SilentShout »

ladykate, myślę, że prywatnie da się wszystko załatwić
ja w lipcu poszłam ze skierowaniem, to tak szczegółowo mnie sprawdzali, że 3 dni się ciągneło
jak chcesz isc prywatnie, to nie musisz mieć skierowania jakbym miała jeszcze raz wszystko załatwiać, wybrałabym prywatnie
ladykate
Posty: 5
Rejestracja: 3 lip 2011, o 16:50

Re: Progi 2011 - komentarze

Post autor: ladykate »

SilentShout dziękuję bardzo za odpowiedź.
Widzę, że jesteś studentką lek-dent na UMB. Jak jutro wszystko pójdzie po mojej myśli, to bardzo możliwe, że niedługo spotkamy się na jednym roku. Pozdrawiam
SilentShout
Posty: 851
Rejestracja: 29 cze 2011, o 19:06

Re: Progi 2011 - komentarze

Post autor: SilentShout »

byłoby miło
tylko się jutro nie zgub

możesz rano zadzwonic do biura rekrutacji/dopytać się na miejscu, czy nie mogłabyś tego papierka donieść innego dnia, bo nie wiem jak będzie z badaniem krwi ale jak pójdziesz prywatnie i pomarudzisz to pewnie lekarz byle co wpisze
ladykate
Posty: 5
Rejestracja: 3 lip 2011, o 16:50

Re: Progi 2011 - komentarze

Post autor: ladykate »

Jadę z mamą, z resztą chyba do tak pięknej uczelni nie trudno trafić.
Liczę na to, że będzie można dowieść ten świstek kurierem na drugi dzień, tak mówił przez telefon dziś lekarz medycyny pracy z mojego miasta, oby miał rację, a jak nie to prywatnie oby się udało.
stomatolog123
Posty: 7
Rejestracja: 22 sie 2011, o 17:08

Re: Progi 2011 - komentarze

Post autor: stomatolog123 »



dostałam się
joannaange
Posty: 247
Rejestracja: 5 cze 2011, o 08:18

Re: Progi 2011 - komentarze

Post autor: joannaange »

stomatolog123 pisze:

dostałam się
Gratuluję!
Hekate55
Posty: 56
Rejestracja: 9 wrz 2011, o 13:29

Re: Progi 2011 - komentarze

Post autor: Hekate55 »

Gratulacje! To wycofujesz papiery z Bydgoszczy Dzwoniłaś już do nich?
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości