Rekrutacja 2011/12

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
burberry_for_me
Posty: 46
Rejestracja: 1 wrz 2011, o 20:43

Re: Rekrutacja 2011/12

Post autor: burberry_for_me »

weźcie mnie nie przerażajcie z tymi Katowicami, ja tam składałam, a teraz wszyscy dookoła mnie mówią, że byle do Zabrza!"o.O

moja koleżanka ucieka z Katowic do Lublina, więc to już 4 osoby
Stokrotka100krotka
Posty: 44
Rejestracja: 30 cze 2011, o 11:17

Re: Rekrutacja 2011/12

Post autor: Stokrotka100krotka »

fenoloftaleina: ja też nalezę do grona tych szczęśliwców", mam 163 w tym 88 z biologii i jestem 20 pod kreską.

burberry_for_me: też składałam do Katowic i też czytając te wszystkie opinie się przeraziłam, ale rozmawiałam z kilkoma osobami które tam studiują i zgodnie powiedzieli, że jeśli się będziesz uczyć to wcale nie wygląda tak źle jak sporo osób pisze na forach itp.
burberry_for_me
Posty: 46
Rejestracja: 1 wrz 2011, o 20:43

Re: Rekrutacja 2011/12

Post autor: burberry_for_me »

Stokrotka100krotka: no ja myślę, że da się przeżyć!D
tylko się dostać tylko się dostać tylko się dostać.
zaczynam lekko świrować
max_m
Posty: 1074
Rejestracja: 3 gru 2010, o 21:40

Re: Rekrutacja 2011/12

Post autor: max_m »

fenoloftaleina pisze:jednym słowem Panie z komisji rekrutacyjnej są niesamowicie zgodne co do terminu najbliższej listy
lubie to
fenoloftaleina
Posty: 9
Rejestracja: 17 lip 2011, o 21:41

Re: Rekrutacja 2011/12

Post autor: fenoloftaleina »

layl: można ten wątek rozpatrywać także w kategorii ułańskiej fantazji pań z komisji, nie odmówię im też przypisania nieprzeciętnego poczucia humoru i arcydobrej orientacji w temacie-norma jakbym zadzwoniła raz jeszcze to dam sobie uciąć.palec(!)(nie pokuszę się o większy fragment mego ciała.), że obwieszczono by mi odmienne wieści. Życie.

burberry_for_me:
stokrotka100krotka: Moje drogie trzymam za nas kciuki i wypełniona jestem po brzegi nadzieją na to, że każda znajdzie się na wymarzonej pozycji w wyśnionym mieście. wyznaję zasadę, że jeżeli robi się to, co się czuje i kocha to bez względu na miasto i zewnętrzne okoliczności jest się w stanie podołać, a przynajmniej jest znacznie łatwiej. A Zabrze w moim przypadku to chęć dzielenia studenckich chwil z pewną przyjemną istotą także nie przekreślam i nie neguję czyichś decyzji i wyborów związanych z Katowicami i w razie konieczności w swoim przypadku także ich nie wykluczam:)
xjc
Posty: 102
Rejestracja: 30 maja 2011, o 12:58

Re: Rekrutacja 2011/12

Post autor: xjc »

Stalowy pisze:xjc, rok temu musiałem czekać miesiąc przerwy sierpniowej na stomę, chociaż od początku wiedziałem, że się dostanę. Po prostu o tym nie myślałem - chyba, że ktoś z rodziny uprzejmie mi o tym przypominał i zawracał głowę
Nie przejmowałabym się (w końcu tyle mniej lub bardziej udanych rekrutacji na inne kierunki i uczelnie mam za sobą), ale wolałabym wiedzieć, czy stracę zaliczkę za mieszkanie w Poznaniu, czy będę musiała szukać od nowa akademiku/pokoju oraz materiałów. Plus w tempie ekspresowym będę musiała jechać po papiery do Poznania albo Bydgoszczy, gdzie też zostały odpisy do tego lekarz medycyny pracy i dłga podróż do Katowic. Aż wolałabym się nie dostać wcale i zostać na poznańskiej farmie. -_- Gdyby nie to, że marzę o medycynie i nie lubię chemii
(przepraszam bardzo za spam i marudzenie, wyżywam stres na wszystkich i na wszystkim)
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: Rekrutacja 2011/12

Post autor: Stalowy »

A ile masz punktów?
Awatar użytkownika
Wanilia90
Posty: 231
Rejestracja: 14 maja 2010, o 16:49

Re: Rekrutacja 2011/12

Post autor: Wanilia90 »

Z góry przepraszam wszystkich oczekujących na przyjęcie,ale muszę to napisać:Dostałam się do Zabrza Heh,po 2 latach oczekiwania Trzymam za Was Dzieciaczki kciuki,oby próg ładnie spadał i każdy dostał się tam gdzie chce!
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: Rekrutacja 2011/12

Post autor: Stalowy »

Wanilia90, Wanilia! Moje ogromne gratulacje! Cieszę się, że będziesz ślunskim stomatołkiem, warto było czekać!
Awatar użytkownika
Wanilia90
Posty: 231
Rejestracja: 14 maja 2010, o 16:49

Re: Rekrutacja 2011/12

Post autor: Wanilia90 »

Stalowy, -dziekuje bardzo)Mam nadzieje,że będę ślunskim ale lekarzemD
Awatar użytkownika
Scheherazade
Posty: 386
Rejestracja: 25 kwie 2010, o 22:12

Re: Rekrutacja 2011/12

Post autor: Scheherazade »

Dzień dobry wszystkim.

Myślicie, że jest jakakolwiek szansa żeby spadło do 163(73%) ?
iwona1992
Posty: 110
Rejestracja: 6 maja 2008, o 16:51

Re: Rekrutacja 2011/12

Post autor: iwona1992 »

Scheherazade na lek musiałoby odpaść jeszcze 120 osób - moim zdaniem bez szans.

Na stomę 50 osób, tu już można mieć nadzieję, ale na październik lub ewentualnie całkiem koniec września.
marcinnnnnnnn92
Posty: 41
Rejestracja: 12 lip 2011, o 13:27

Re: Rekrutacja 2011/12

Post autor: marcinnnnnnnn92 »

z babami sie nie dogada.za to pan jasno powiedzial ze dzis popołudniu bedzie lista :
dziekuje dobranoc
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości