Książeczka zdrowia sanitarno epidemiologiczna

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
dominika55
Posty: 90
Rejestracja: 27 lip 2011, o 20:46

Re: Książeczka zdrowia sanitarno epidemiologiczna

Post autor: dominika55 »

A to badanie na poziom przeciwciał jest konieczne?
lolkaa92
Posty: 66
Rejestracja: 7 sie 2009, o 13:55

Re: Książeczka zdrowia sanitarno epidemiologiczna

Post autor: lolkaa92 »

nie jest ono wymagane, to badanie dla tych co byli bardzo dawno temu szczepieni
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: Książeczka zdrowia sanitarno epidemiologiczna

Post autor: Stalowy »

Swoją drogą bardzo przydatna rzecz - można sprawdzić, czy faktycznie jesteśmy jeszcze chronieni. No a powiem, że zagrożeń (szczególnie np. podczas praktyk szpitalnych) nie brakuje - warto dla własnego bezpieczeństwa w przypadku niższej wartości przeciwciał się doszczepić.
wedrowycz_ka
Posty: 283
Rejestracja: 30 cze 2010, o 16:04

Re: Książeczka zdrowia sanitarno epidemiologiczna

Post autor: wedrowycz_ka »

a w Zabrzu też trzeba donieść do 30 września?
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: Książeczka zdrowia sanitarno epidemiologiczna

Post autor: Stalowy »

Stalowy pisze:Książeczka sanepidowska była niezbędna do otrzymania karty egzaminacyjnej w sesji zimowej - tak się panie z dziekanatu ubezpieczyły, żeby studenci tego dotrzymali. Od siebie mogę zdecydowanie polecić, żebyście zajęli się tym teraz - póki macie dużo czasu, później jest z tym ogromny problem.

Co do oddania 3 próbek 1 dnia to jest to całkowity absurd - badanie tak przeprowadzone jest nieważne. W tym roku bywało tak, że niektórzy się na to decydowali ale w wyniku badań było zaznaczone, że nie było ono wykonane prawidłowo i wyniki mogą być wypaczone. Teraz zależało wszystko od lek. med. pracy czy zwrócił na to uwagę czy nie.
Post z poprzedniej strony.
mlynekt
Posty: 108
Rejestracja: 2 sie 2010, o 18:11

Re: Książeczka zdrowia sanitarno epidemiologiczna

Post autor: mlynekt »

wedrowycz_ka pisze:a w Zabrzu też trzeba donieść do 30 września?

Nie trzeba
ale lepiej sobie to załatwić teraz póki jeszcze są wakacje bo potem mało czasu jest i trzeba kombinować
można też jak ktoś ma oddać przy składaniu papierów, ale nie polecam bo ja tak zrobiłem po czym w kwietniu dowiedziałem się że nie doniosłem im książeczki no i jeszcze raz musiałem im to skserować (babka w dziekanacie jeszcze mi z oburzeniem powiedziała że nie mogłem tego dać bo nie wymagali wcześniej a ja już się z nią nie chciałem kłócić )
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 83 gości