Poprawa matury

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
Awatar użytkownika
norbi92
Posty: 1565
Rejestracja: 7 sie 2010, o 11:47

Re: poprawa matury

Post autor: norbi92 »

można ja bym na matme poszedł - jak Ci nawet by się nie udało podnieść wyniku, to i tak wynik z zeszłego roku nie przepada
Awatar użytkownika
triinu
Posty: 55
Rejestracja: 27 wrz 2010, o 19:17

Re: poprawa matury

Post autor: triinu »

Ja od poniedziałku otwieram książki, zeszyty i dawaj.byle do maja 2012

A, no i będę się kisić we Wrocławiu na zupełnie innym kierunku.

Też jestem ciekawa, skąd taką deklaracje ściągnąć. W sumie mogę się przejść do mojego LO ale chciałabym to załatwić od razu a nie chodzić tam co chwila.
kaliforn
Posty: 123
Rejestracja: 13 maja 2011, o 21:33

Re: poprawa matury

Post autor: kaliforn »

Byłam w swoim Lo zapytać jak to jest z tymi deklaracjami. Dowiedziałam się że do 30 września trzeba złożyć wstępną deklarację, którą będzie można ściągnąć ze strony cke ale jeszcze jej tam nie zamieścili.
Awatar użytkownika
chevelle
Posty: 1240
Rejestracja: 21 paź 2009, o 16:47

Re: poprawa matury

Post autor: chevelle »

mr_brightside, również zastanawiam się nad matmą, a mam z niej 90%. Właściwie to chcę zdawać rozszerzoną więc do podstawy też mogłabym podejść - w końcu to nic nie kosztuje, a może się uda podciągnąć wynik. Tyle, że mi nie zależy na Krakowie i prawdę mówiąc na uczelniach biorących matmę rozszerzoną też mi nie zależy, ale zawsze to jakaś dodatkowa szansa, gdyby biologia i chemia nie poszła wystarczająco dobrze.
_włóczykij
Posty: 1578
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 21:18

Re: poprawa matury

Post autor: _włóczykij »

Powiedźcie mi, czy szkola moze komus utrudnic przystapienie do poprawkowej matury?
No i czy jak sie pojdzie do szkoly dopiero jak udostepnia deklracje to nie bedzie za pozno?

Pytam, bo moja szkola jest dosc specyficzna:P
Awatar użytkownika
Pakolla Malajestra
Posty: 138
Rejestracja: 28 lip 2010, o 17:22

Re: poprawa matury

Post autor: Pakolla Malajestra »

Powiedźcie mi, czy szkola moze komus utrudnic przystapienie do poprawkowej matury?

nie, nawet jeśliby chciała, to przepisy na to nie pozwalają. absolwent ma prawo pisać i już.
No i czy jak sie pojdzie do szkoly dopiero jak udostepnia deklracje to nie bedzie za pozno?
a czemu ma być za późno? jest deklaracja wypełniasz, oddajesz i już. Wszystko jest na stronie CKE
Pytam, bo moja szkola jest dosc specyficzna:P
każda na swój sposób jest
_włóczykij
Posty: 1578
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 21:18

Re: poprawa matury

Post autor: _włóczykij »

Pakolla Malajestra,

dzieki
dawido192
Posty: 105
Rejestracja: 25 gru 2008, o 18:56

Re: poprawa matury

Post autor: dawido192 »

Szkoła nie może Ci odmówić przyjęcia deklaracji maturalnej, a w związku z tym przystąpienia do matury- przecież dużo osób po ukończeniu studiów chce rozpoczynać kolejny fakultet i musi zdać nowy przedmiot, a więc przystąpić do egzaminu, którego wcześniej nie zdawała, akurat w naszym przypadku jest to pisanie tego samego egzaminu, ale dla CKE to żadna różnica. Jeśli chodzi o deklaracje, jeszcze ich nie ma, co roku są nowe druczki z rocznikiem matury, być może będą jakieś zmiany w wyglądzie tych deklaracji, ale niczego jeszcze nie wiadomo. Ważne, że w tym tygodniu (od poniedziałku) powinny się już pojawić, bo dyrektorzy zaczną zaraz ich zbieranie i dokumentację
Awatar użytkownika
Karolajn18
Posty: 616
Rejestracja: 24 sty 2010, o 20:08

Re: poprawa matury

Post autor: Karolajn18 »

ponawiam pytanie: wie ktoś, gdzie można znaleźć deklarację maturalną dla poprawiających?
Awatar użytkownika
Pakolla Malajestra
Posty: 138
Rejestracja: 28 lip 2010, o 17:22

Re: poprawa matury

Post autor: Pakolla Malajestra »

CKE i OKE
dawido192
Posty: 105
Rejestracja: 25 gru 2008, o 18:56

Re: poprawa matury

Post autor: dawido192 »

Przecież pisałem wcześniej, ze powinny się pojawić w tym tygodniu. JESZCZE NIE MA CKE wszystkie deklaracje przekazuje razem, nieważne, czy dla przystępujących po raz pierwszy, czy kolejny
Awatar użytkownika
astrid
Posty: 269
Rejestracja: 1 lip 2010, o 12:30

Re: poprawa matury

Post autor: astrid »

to i ja się przyłącze maturę zdawałam w 2010 niestety strasznie mi poszło / dostałam się na fizjoterapię, ale okazało się że kierunek zdecydowanie nie dla mnie. W tym roku nie poprawiałam niestety ale matura 2012 jest moja! zdaję biol i chem R, chemie zaczynam od jutra z biologii mam plan ułożony od października i chcę się dostać na medycynę do Poznania, ktoś jeszcze może?
Awatar użytkownika
norbi92
Posty: 1565
Rejestracja: 7 sie 2010, o 11:47

Re: poprawa matury

Post autor: norbi92 »

Ja złożę na farmację do Poznania a o medycynie się jeszcze pomyśli
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości