Wydział Lekarski w Katowicach

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Lilen
Posty: 8
Rejestracja: 21 lip 2011, o 14:00

Re: Wydział Lekarski w Katowicach

Post autor: Lilen »

dominika55 pisze:Gdybym nie była pewna to bym tego nie napisała. Nie robię ludziom na złość chyba że się o to proszą.
Heh nie chodziło mi o to, że chcesz nam zrobić na złość, tylko wiesz wolę być pewna
Dzięki wielkie!
dominika55
Posty: 90
Rejestracja: 27 lip 2011, o 20:46

Re: Wydział Lekarski w Katowicach

Post autor: dominika55 »

Rozumiem
katalonka
Posty: 187
Rejestracja: 28 lut 2010, o 13:25

Re: Wydział Lekarski w Katowicach

Post autor: katalonka »

wiecie jak ma wyglądać ten fartuch na biologię?
Marek_07
Posty: 117
Rejestracja: 2 lis 2008, o 11:04

Re: Wydział Lekarski w Katowicach

Post autor: Marek_07 »

Nie będzie to przypadkiem zapinany z przodu tzw. lekarski albo laboratoryjny jaką kto nazwę preferuje
Awatar użytkownika
Lady-Freakish
Posty: 145
Rejestracja: 31 maja 2010, o 15:55

Re: Wydział Lekarski w Katowicach

Post autor: Lady-Freakish »

zapinany z przodu, reszta to wasza dowolność. najczęsciej długi, ale krótki też jest ok.
weźcie kredki, żeby rysować sobie mitozy i embriony
a co się uczyć to chyba nie muszę pisać, jeszcze za wcześnie
Awatar użytkownika
Silvena
Posty: 101
Rejestracja: 23 paź 2009, o 19:42

Re: Wydział Lekarski w Katowicach

Post autor: Silvena »

Lady-Freakish pisze: a co się uczyć to chyba nie muszę pisać, jeszcze za wcześnie
Hm, a ja już bym zachęciła pierwszaków do spokojnego zaznajomienia się z pierwszą prelekcją z biologii dział biologia hasło do chomika takie jak nazwa miasta w którym będziecie studiować )). Trzeba ją wryć na blachę (a i tak mimo tego zwykle pierwsze zajęcia u dr G kończą się radosną dwójką ^^) a jest napisana tak kosmicznym językiem i tak pokręcona, że po tylu miesiącach wakacyjnej przerwy zrozumienie czegokolwiek wymagało trochę czasu

Więc jeśli ktoś ma ochotę się już za coś zabrać to polecam ogarnięcie tej prelekcji. I od razu pocieszam - ta prelekcja jest najgorsza do przyswojenia i najtrudniejsza, dont worry
szak
Posty: 51
Rejestracja: 16 lut 2008, o 13:50

Re: Wydział Lekarski w Katowicach

Post autor: szak »

to ja mam takie pytanie właśnie dot. tej prelekcji - są tam odnośniki do rycin, niestety tychże brak. wiecie może czy są gdzieś dostępne, ew. z jakiej książki wzięte? dzięki wielkie
Awatar użytkownika
Silvena
Posty: 101
Rejestracja: 23 paź 2009, o 19:42

Re: Wydział Lekarski w Katowicach

Post autor: Silvena »

Też się nad tym zastanawiałam. Niestety nigdy nie zgłębiłam tej tajemnicy
szak
Posty: 51
Rejestracja: 16 lut 2008, o 13:50

Re: Wydział Lekarski w Katowicach

Post autor: szak »

Szkoda, bo pewnie byłyby całkiem przydatne w tym gąszczu informacji. Tak swoją drogą, do nielogiczności i niekonsekwencji autora należy się rozumiem przyzwyczajać? -D
dominika55
Posty: 90
Rejestracja: 27 lip 2011, o 20:46

Re: Wydział Lekarski w Katowicach

Post autor: dominika55 »

Pytałam o to koleżanki kończącej pierwszy rok i powiedziała, że nigdy tych rycin nie zobaczyła.
Awatar użytkownika
Silvena
Posty: 101
Rejestracja: 23 paź 2009, o 19:42

Re: Wydział Lekarski w Katowicach

Post autor: Silvena »

szakulek pisze:Szkoda, bo pewnie byłyby całkiem przydatne w tym gąszczu informacji. Tak swoją drogą, do nielogiczności i niekonsekwencji autora należy się rozumiem przyzwyczajać? -D
Tak jak napisałam, później nie jest już tak źle z parazytów prelekcji nie ma, z genetyki prelekcje są całkiem przystępne ale MUSOWO trzeba doczytywać Drewę. Prelekcja z embriologii zawiera zaś niezbędny w życiu każdego lekarza rozwój jeżowca i innych mitycznych stworzeń nie olewać tego czasem, pytają o to, przynajmniej dr G pytała
szak
Posty: 51
Rejestracja: 16 lut 2008, o 13:50

Re: Wydział Lekarski w Katowicach

Post autor: szak »

Silvena, uwielbiam Cie za ten niezbedny w zyciu kazdego lekarza rozwoj jezowca ! zapamietam, zeby sobie przypadkiem nie zaniedbac :p
taja
Posty: 1
Rejestracja: 15 wrz 2011, o 12:06

Re: Wydział Lekarski w Katowicach

Post autor: taja »

Hej! Mam do sprzedania materiały na 1 rok oraz fartuchy na anatomię oraz zwykły. Zainteresowanych proszę o kontakt : [at].pl
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości