I rok lekarskiego

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Paweł88
Posty: 52
Rejestracja: 27 lip 2009, o 09:28

Re: I rok lekarskiego

Post autor: Paweł88 »

Izi, wida? z samochodem lekka lipa dzi?ki za odp!
apoconazwa
Posty: 117
Rejestracja: 6 cze 2011, o 19:31

Re: I rok lekarskiego

Post autor: apoconazwa »

co do autka, to ja si? najbardziej tramwai boj?, bo u mnie w mie?cie nie ma, ale widz?, ?e i z parkowaniem bardzo ?rednio sprawa wygl?da no to mam dylemat.
doral9
Posty: 116
Rejestracja: 8 lip 2011, o 15:12

Re: I rok lekarskiego

Post autor: doral9 »

ja mam jeszcze jedno pytanie, oprócz tego o ksieczk? sanepidowsk?- czy mo?ecie poleci? jaki? sklep medyczny internetowy, gdzie mo?na zakupi? fartuch i czepek?
Fluy
Posty: 59
Rejestracja: 15 lip 2011, o 13:23

Re: I rok lekarskiego

Post autor: Fluy »

doral9 pisze:czy na lekarski do Bydgoszczy potrzebna jest ta ksieczka sanepidowska?

Oby nie o.O Inaczej czeka nas potrójna defekacja do kubeczka .
Awatar użytkownika
Ipekakuana
Posty: 793
Rejestracja: 1 sie 2010, o 22:26

Re: I rok lekarskiego

Post autor: Ipekakuana »

Ksieczka sanepidowska nie jest potrzebna, dopiero w drugim semestrze marzec/kwiecie? dostaniecie skierowanie na badania i je?li kto? nie posiada to wtedy wyrobi sobie ksieczk?, któr? podpisze lekarz, b?dzie to potrzebne do praktyki wakacyjnej.
Izi
Posty: 81
Rejestracja: 26 sie 2008, o 09:14

Re: I rok lekarskiego

Post autor: Izi »

no jak na moje to wlasnie tramwajem sie najlepiej poruszac bo nie stoja w korkach tyle ze nie kazdy ma ten komfort zeby miec blisko do jakiejs linii tramwajowej ktora jezdzi czesto
no a juz na pewno lepiej samochodem niz autobusem tylko z tym parkowaniem troche gorzej ale jak juz sie zna miasto i wie gdzie nie ma platnego parkowania to juz z tym latwiej
no tyle ze auto ma jeszcze jeden minus.duzo osob liczy ze pojedzie sie na impreze samochodem i beda mogi dupska wozicD ale jak wiadomo.sie przeliczy
Carol444
Posty: 14
Rejestracja: 21 sie 2011, o 14:51

Re: I rok lekarskiego

Post autor: Carol444 »

Powied?cie mi moi drodzy studenci, co dok?adnie trzeba umie? na 1. zaj?cia?
Je?eli takie pytanie by?o ju? na forum, to przepraszam. Ale ma?e od?wie?enie si? na pewno przyda
apoconazwa
Posty: 117
Rejestracja: 6 cze 2011, o 19:31

Re: I rok lekarskiego

Post autor: apoconazwa »

Haha, Izi mi bardziej chodzi?o, ?e boj? si? autem w?ród tramwai je?dzi?, a nie samymi tramwajami :D zgadzam si?, auto ma sporo minusów, ale kurcz?, tak lubi? je?dzi?, ?e jakbym mog?a to bym ca?ymi dniami je?dzi?a :D
Izi pisze:no tyle ze auto ma jeszcze jeden minus.duzo osob liczy ze pojedzie sie na impreze samochodem i beda mogi dupska wozicD ale jak wiadomo.sie przeliczy :D
to prawda :D dodaj?c jeszcze, ?e ja raczej alko nie pij? to jestem kierowc? idealnym :D
Izi
Posty: 81
Rejestracja: 26 sie 2008, o 09:14

Re: I rok lekarskiego

Post autor: Izi »

dodaj?c jeszcze, ?e ja raczej alko nie pij? to jestem kierowc? idealnym [/quote]

haha,no to zobaczymy czy na studiach z alkoholem sie nie zaprzyjaznisz bardziej ?:P
rzeczywiscie-taki kierowca to skarb
a co do tramwajow a i wogole jazdy w Bydgoszczy samochodem.tu sie jezdzi specyficznie i jedzie nie ten kto ma pierszenstwo tylko kto silniejszy-prawo dzungli serio,napatrzylam sie przez3lata i na poczatku bylam lekko przerazona nagminna jazda na"wczesnym czerwonym"czy tez zajmowaniem pasa do skrecania wyprzedzajac wszystkich stojacych i wpychaniem sie przed samymi swiatlami.ale juz mnie nie dziwi jak wszyscy trabia na czlowieka ktory zatrzymal sie na czerwonym,bo coz on wyprawia?!jeszcze by ze3samochody przejechaly
Carol444
Posty: 14
Rejestracja: 21 sie 2011, o 14:51

Re: I rok lekarskiego

Post autor: Carol444 »

Czy jest wiadome, jakie dok?adnie fartuchy s? wymagane na zaj?ciach? Czyta?am, ?e na niektórych uczelniach maj? jakie? specjalne wymagania, st?d moje pytanieJakie dok?adnie fartuchy s? wymagane? A je?li nie ma ?adnych konkretnych, to jakie s? najpraktyczniejsze?
Przy okazji, czyta?am ?e potrzebna jest nam p?seta anatomiczna. Czy móg?by kto? napisa? jaka wielko (d?ugo) jest najlepsza?
Izi
Posty: 81
Rejestracja: 26 sie 2008, o 09:14

Re: I rok lekarskiego

Post autor: Izi »

fartuch jakikolwiek,jak na moje najpraktyczniejszy jest zapineny z przodu z krotkim rekawem ale to juz zalezy od upodoban:)
co do pesety to musi byc taka bez zabkow-takich haczykow na koncach(czyli nie chirurgiczna)a dlugosc to juz jak komu pasuje,no najlepiej zeby byla wieksza od takiej do wyrywania brwi szczerze mowiac nie wiem czy cos sie zmienilo ale jak ja mialam anatomie to nigdy ani ja ani nikt z mojej grupy pesety nie uzywal-we wszystkim babralismy sie lapkami zaopatrzonymi w rekawiczki:P
ale jesli komus wygodniej to niech sobie zakupi:)
hotdog1990
Posty: 599
Rejestracja: 18 mar 2008, o 16:57

Re: I rok lekarskiego

Post autor: hotdog1990 »

Jest plan, grupa 1,2 i 7 maj? wolne pi?tki:)
Parolx
Posty: 33
Rejestracja: 6 wrz 2011, o 13:34

Re: I rok lekarskiego

Post autor: Parolx »

Czy ja co? ?le widz?, czy nie ma ?aciny na I semestrze?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 66 gości