Pilnie poszukuję współlokatorki, Wrocław

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
Avenegeus
Posty: 26
Rejestracja: 6 wrz 2011, o 15:28

Pilnie poszukuję współlokatorki, Wrocław

Post autor: Avenegeus »

Witam, mam bardzo pilną sprawę, miałam już osobę która niby na 100% zdecydowała się na mieszkanie i dopiero dzisiaj stwierdziła że jednak nie, więc naprawdę bardzo potrzebuję współlokatorki lub ewentualnie współlokatora. Sprawa przedstawia się tak:

Mieszkanie jest w dzielnicy Zakrzów, na ulicy Wilanowskiej, osiedle jest nowo wybudowane, czyste, bezpieczne, okolica bardzo cicha i spokojna, na miejscu znajdują się sklepy, np. biedronka, apteka, piekarnia Jest także na samym osiedlu przystanek autobusowy skąd autobusami bez przesiadek dojeżdża się prosto na plac grunwaldzki, ok. 20 minut.

Mieszkanie jest na drugim piętrze, dwupokojowe, łazienka, kuchnia, w pełni wyposażone, jest lodówka, piekarnik, tv, internet, właściwie wszystko, tylko biurko trzeba by mieć swoje.

Koszt wynajmu wychodzi ok. 900 zł od osoby

Kontakt na priv lub gg 3918623 lub tel 883316851
marf333
Posty: 65
Rejestracja: 18 maja 2011, o 20:55

Re: Pilnie poszukuję współlokatorki, Wrocław

Post autor: marf333 »

Również mój znajomy jest zainteresowany wynajęciem pokoju lecz za niższą cenę Najlepiej od zarazI w pobliżu UP.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości