wybór języka

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
iza6084
Posty: 2
Rejestracja: 2 sie 2011, o 09:21

wybór języka

Post autor: iza6084 »

Czy ktoś się juz może logował na stronie cnjo.cn.pl i pisał test diagnostyczny, bo ja mam problem z rejestracją. Nie dostaje ciagle potwierdzającego maila.
Ineczka92
Posty: 7
Rejestracja: 8 wrz 2011, o 14:44

Re: wybór języka

Post autor: Ineczka92 »

Logowałam się i rozwiązywałam test na tej stronie już parę dni temu i wszystko było ok.
fiubzdziu
Posty: 42
Rejestracja: 2 gru 2010, o 17:23

Re: wybór języka

Post autor: fiubzdziu »

a ja wpisałam pesel i dane, po czym rozłączył mi się net i jak chciałam wejść tam drugi raz, to wyświetliło mi się, że podany pesel jest już w bazie". co robić?
joanka_j
Posty: 5
Rejestracja: 8 wrz 2011, o 21:30

Re: wybór języka

Post autor: joanka_j »

jeśli zdążyłas ustalic swoje hasło, to nie musisz ponownie wpisywac swoich danych, tak jak za pierwszym razem. wystarczy teraz się zalogowac na stronie i po wejsciu na swoje konto wypełnic test
fiubzdziu
Posty: 42
Rejestracja: 2 gru 2010, o 17:23

Re: wybór języka

Post autor: fiubzdziu »

nie, nie wpisywałam żadnego hasła ani nazwy użytkownika
fiubzdziu
Posty: 42
Rejestracja: 2 gru 2010, o 17:23

Re: wybór języka

Post autor: fiubzdziu »

dobra, już mi się udało
z ciekawości: ile mieliście punktów?
kasika92
Posty: 24
Rejestracja: 2 lip 2011, o 23:14

Re: wybór języka

Post autor: kasika92 »

ja rozwiązałam to sobie wczoraj, zajmie wam to jakieś 10 min 71/80
Ifulka
Posty: 83
Rejestracja: 10 wrz 2011, o 13:36

Re: wybór języka

Post autor: Ifulka »

fiubzdziu pisze:a ja wpisałam pesel i dane, po czym rozłączył mi się net i jak chciałam wejść tam drugi raz, to wyświetliło mi się, że podany pesel jest już w bazie". co robić?
miałam ten sam problem. a niestety zabrałam się za ten test dopiero wczoraj wieczorem:/ no a w sobotę nie idzie sie nigdzie do nich dodzwonić
nie wiedziałam co zrobić, więc wygooglowałam sobie stronę cnjo.umed.cn.pl, tam zarejestrowałam się i rozwiązałam test, dostałam potwierdzenie na maila. myślicie że wszystko jest ok.? bo ja już mam wątpliwości i boję się że będę teraz przypadkowo w najgorszej-albo w najlepszej grupie. po prostu za późno się za to zabrałam, najwyżej będę to wyjaśniać w październiku.
fiubzdziu
Posty: 42
Rejestracja: 2 gru 2010, o 17:23

Re: wybór języka

Post autor: fiubzdziu »

Ifulka pisze:
fiubzdziu pisze:a ja wpisałam pesel i dane, po czym rozłączył mi się net i jak chciałam wejść tam drugi raz, to wyświetliło mi się, że podany pesel jest już w bazie". co robić?
miałam ten sam problem. a niestety zabrałam się za ten test dopiero wczoraj wieczorem:/ no a w sobotę nie idzie sie nigdzie do nich dodzwonić
nie wiedziałam co zrobić, więc wygooglowałam sobie stronę cnjo.umed.cn.pl, tam zarejestrowałam się i rozwiązałam test, dostałam potwierdzenie na maila. myślicie że wszystko jest ok.? bo ja już mam wątpliwości i boję się że będę teraz przypadkowo w najgorszej-albo w najlepszej grupie. po prostu za późno się za to zabrałam, najwyżej będę to wyjaśniać w październiku.
ja tez tak zrobiłam i chyba jest ok. mam za to problem, bo dostałam się na 2 kierunki, a test można było rozwiązać tylko raz i nie wiem czy to wystarczy. dzwoniłam na umed, ale powiedzieli, że nie wiedzą i kazali dzwonić tam do CNJO, gdzie nikt nie odbierał
Ifulka
Posty: 83
Rejestracja: 10 wrz 2011, o 13:36

Re: wybór języka

Post autor: Ifulka »

dzwoniłam dziś do cnjo i pani powiedziała że jeśli napisałam test na stronie cnjo.umed.cn.pl to wszystko jest ok:)
lemonic
Posty: 108
Rejestracja: 25 cze 2011, o 19:12

Re: wybór języka

Post autor: lemonic »

ojej. a ja już jakiś czas temu rozwiązywałam test i niestety nie wyskoczyła mi liczba punktów w ogóle po rozwiązaniu testu i zatwierdzeniu odpowiedzi wyskoczyły mi same puste okienka pisałam do znajomej i ona wtedy też tak miała myślicie, że może się okazać, że mam 0 punktów?
lemonic
Posty: 108
Rejestracja: 25 cze 2011, o 19:12

Re: wybór języka

Post autor: lemonic »

a nie jednak wszystko ok weszłam teraz na swoje konto i jednak mam wynik 77pkt
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 6 gości