Wrocław, polecane osoby przygotowujące do matury z chemi

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
piotrek_j
Posty: 3
Rejestracja: 4 wrz 2011, o 17:28

Wrocław, polecane osoby przygotowujące do matury z chemi

Post autor: piotrek_j »

Witam. Zdecydowałem się, że będe zdawał chemie na poziomie rozrzeszonym( matura 2013). Obecnie jestem na profilu mat-fiz. Zdaje sobie sprawe, że w szkole mam wykładana chemie tylko w pomniejszonej wersji P . Dlatego chciałbym zapytac czy znacie dobrych nauczycieli/korepetytorów z Wrocławia z którymi mógłym to nadrobić. i dobrze przygotować się do matury. Dzieki za pomoc
piotrek_j
Posty: 3
Rejestracja: 4 wrz 2011, o 17:28

Re: Wrocław, polecane osoby przygotowujące do matury z chemi

Post autor: piotrek_j »

To jak nie znacie kogoś kogo można polecić?
dfagdfagdfgadfgdf

Re: Wrocław, polecane osoby przygotowujące do matury z chemi

Post autor: dfagdfagdfgadfgdf »

jestem w dokładnie takiej samej sytuacji tylko, że interesuje mnie województwo kujawsko-pomorskie
Lithium
Posty: 96
Rejestracja: 10 lip 2011, o 11:03

Re: Wrocław, polecane osoby przygotowujące do matury z chemi

Post autor: Lithium »

ja jestem z Wroclawia i zdaję maturę w tym roku.a cienko u mnie stoi, ale na razie na twoim miejscu nie zaczynalabym korepetycji, bo to za wcześnie moim zdaniem, najlepiej zacząć od 3ciej klasy. zależy też do jakiej szkoly chodzisz, bo np. u mnie są fakultety po lekcjach i mimo, że jestem w biol-chemie i powinna mi odpaść fizyka, nadal ją mam bo tak się zadeklarowalam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości