Książki do rozszerzenia a podstawa

Opinie i pomoc w wyborze odpowiedniej literatury przygotowującej do matury podstawowej i rozszerzonej z biologii. Wykaz książek do nauki biologii
Weraaaaa
Posty: 1
Rejestracja: 15 wrz 2011, o 19:57

Książki do rozszerzenia a podstawa

Post autor: Weraaaaa »

Witam. Jestem w klasie z rozszerzoną biologią, mam książki do 1 i 2 klasy i vademecum 2011 wydawnictwa Operon. Moje pytanie może się wydać wam głupie, ale z pewnych względów zdecydowałam zdawać jednak maturę podstawową, a spotkałam się z opinią, że rzekomo książki z rozszerzenia nie nadają się do nauki do matury podstawowej. Wydaje mi się to głupią opinią, ale przezorny zawsze ubezpieczony. Ile w tym prawdy?
Zamierzałam się uczyć po prostu zakresu podstawy z tych operonowskich, które mam + jakieś zbiory zadań oczywiście.
Awatar użytkownika
Collo
Posty: 1761
Rejestracja: 26 gru 2009, o 08:33

Re: Książki do rozszerzenia a podstawa

Post autor: Collo »

a spotkałam się z opinią, że rzekomo książki z rozszerzenia nie nadają się do nauki do matury podstawowej.
Jasne, że można się z nich uczyć do podstawy tylko skąd będziesz wiedziała co konkretnie jest do podstawy, a co do rozszerzenia? Nie łatwiej zapatrzeć się w podręczniki do podstawy, a książki do rozszerzenia po prostu sprzedać?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości