Biotechnologia bardzo trudna???

Opinie o uczelniach o kierunku biotechnologii. Dyskusje na temat etyki w zawodzie oraz pomoc w wyborze kierunku zawodowego. Wykaz publikacji niezbędnych do nauki biotechnologii.
skowron136
Posty: 52
Rejestracja: 30 cze 2011, o 00:10

Biotechnologia bardzo trudna???

Post autor: skowron136 »

Trudna biotechnologia? Czy kierunek biotechnologia a przede wszystkim pierwszy rok jest duzo łatwiejszy od lekarskiego? Czy mniej trzeba poswiecic czasu na nauke niz na lekarskim
Awatar użytkownika
Gajek
Posty: 380
Rejestracja: 7 paź 2010, o 19:35

Re: Biotechnologia bardzo trudna???

Post autor: Gajek »

Załóż jeszcze 5 innych tematów, to nie jest gra komputerowa by dało się ocenić i porównać poziom trudności. Jak ci tak ciężko z tymi studiami to je pierdol i odpal sobie mario.
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Biotechnologia bardzo trudna???

Post autor: Medycyna Lwów »

zastanawia mnie a jakie to ma znaczenie - podejrzewam ze są łatwiejsze, bo chociażby nie mają anatomii, ale co z tego?
skowron136
Posty: 52
Rejestracja: 30 cze 2011, o 00:10

Re: Biotechnologia bardzo trudna???

Post autor: skowron136 »

Gajek, jezeli masz problem co do tego tematu, to po co wogole sie udzielasz


w tym problem bo dostalem sie na UW na biotechnologie i bede mogl isc tez na lekarski ale do Bydgoszczy lub katowic, a to nie sa uczelnie na ktore staralem sie dostac i mam zamiar albo przeniesc sie po roku na inna uczelnie na lekarskim (ale slyszalem ze wcale nie latwo sie przeniesc) albo poprawiac biologie i wtedy normalnie sie dostac i sie zastanawiam czy jest duza roznica w stopniu trodnosci (czy o wiele wicej czasu znalazłbym na powtorke studiujac biotechnologie.)
Awatar użytkownika
Gajek
Posty: 380
Rejestracja: 7 paź 2010, o 19:35

Re: Biotechnologia bardzo trudna???

Post autor: Gajek »

Możesz powtarzać tysiąc razy a i tak zawsze jakiś z szafy wyjdzie. Idąc teraz na rok biotechnologii, będziesz musiał dopłacić do leku jak za rok spróbujesz jeszcze raz. Co więcej Collegium medicum w bydzi to nie jest jakaś szkółka z koziej wólki.
xoxoxo
Posty: 1
Rejestracja: 26 sie 2011, o 00:02

Re: Biotechnologia bardzo trudna???

Post autor: xoxoxo »

Kaamil pisze:zastanawia mnie a jakie to ma znaczenie - podejrzewam ze są łatwiejsze, bo chociażby nie mają anatomii, ale co z tego?
Ja na PUMie miałam anatomię, choć jestem na biotechnologii. Jednak materiał okrojony w porównaniu do leku, zajęcia tylko przez jeden semestr i zakończone zaliczeniem a nie egzaminem.
keehl
Posty: 251
Rejestracja: 18 paź 2009, o 21:09

Re: Biotechnologia bardzo trudna???

Post autor: keehl »

Idąc teraz na rok biotechnologii nie będzie dopłacał do lekarskiego.
Ariiell
Posty: 1
Rejestracja: 12 wrz 2011, o 09:25

Re: Biotechnologia bardzo trudna???

Post autor: Ariiell »

nie będzie dopłacał przy wysokiej średniej (chyba że coś się zmieniło).

to czy studia te będą trudne, czy też niekoniecznie zależy od uczelni np. na medycznych jest anatomia w mniejszej ilości godzin niż na lekarskim, ale i tak cały materiał trzeba przerobić (więcej pracy w domu). jeżeli chcesz mieć jakieś osiągniecia to niezależnie na jaki kierunek idziesz trzeba będzie się uczyć. biotechnologia to w studia dla pasjonatów, podobnie zresztą jak lekarski.
keehl
Posty: 251
Rejestracja: 18 paź 2009, o 21:09

Re: Biotechnologia bardzo trudna???

Post autor: keehl »

Skąd wam się to kurna wzięło, nie rozumiem. Ustawa wchodzi w życie od 1 października, więc nie obejmuje obecnej rekrutacji. Czyli można sobie wziąć i piętnaście kierunków i nic nie płacić. Od następnej rekrutacji, chcąc studiować dwa kierunki, trzeba płacić albo utrzymywać wysoką średnią. Skoro gościu zrezygnuje z biotechnologii na rzecz medycyny, będzie się rekrutował na jeden kierunek, mając praktycznie czyste konto (bo prawo wstecz nie działa, i kierunek rozpoczęty w tym roku nie jest płatny). Gdyby chciał zostać na biotechnologii i wziąć jeszcze lekarski, wtedy by płacił.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości