szukam pokoju/stancji Olsztyn

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
kofeina
Posty: 65
Rejestracja: 7 lis 2009, o 22:10

szukam pokoju/stancji Olsztyn

Post autor: kofeina »

Tak jak w temacie, studentka I roku wety szuka mieszkania (razem ze swoim psem)
Awatar użytkownika
mrpaulo
Posty: 27
Rejestracja: 1 lip 2010, o 09:16

Re: szukam pokoju/stancji Olsztyn

Post autor: mrpaulo »

ja też poszukuję


właściwie to najpierw ekipy a potem apartamentu
fighterr
Posty: 3
Rejestracja: 27 lip 2011, o 20:11

Re: szukam pokoju/stancji Olsztyn

Post autor: fighterr »

ja rowniez poszukuje
magda_jes
Posty: 8
Rejestracja: 19 lip 2011, o 15:48

Re: szukam pokoju/stancji Olsztyn

Post autor: magda_jes »

I ja również
MartaPe
Posty: 26
Rejestracja: 27 kwie 2010, o 19:56

Re: szukam pokoju/stancji Olsztyn

Post autor: MartaPe »

ja rózwnież poszukujei to z dwoma psami, mam cos na oku(nawet nie jedno) jak coś sie wyklaruje to bede poszukiwać wspołlokatorow)
Awatar użytkownika
ofinowa
Posty: 4
Rejestracja: 9 paź 2010, o 08:24

Re: szukam pokoju/stancji Olsztyn

Post autor: ofinowa »

Witajcie tez szukam pokoju, najlepiej jednoosobowego, z suńką ale przegladam oferty i narazie nic specjalnego nie znalazlam na wysokich standardach mi nie zależy, bardziej zwracam uwagę na odległość od uczelni.
magda_jes
Posty: 8
Rejestracja: 19 lip 2011, o 15:48

Re: szukam pokoju/stancji Olsztyn

Post autor: magda_jes »

Zwierzęta w domu mile widziane, może być nawet całe zoo! Ważne, aby pokój był 1-osobowy
Awatar użytkownika
kamilorni
Posty: 539
Rejestracja: 10 maja 2010, o 15:22

Re: szukam pokoju/stancji Olsztyn

Post autor: kamilorni »

Szukamy drugiej osoby do dwuosobowego pokoju z balkonem w naszym mieszkaniu studenckim w Olsztynie! W pozostałych mieszka studentka 3 roku zootechniki, mgr inż. nauk o żywności i żywieniu człowieka i ja (student 2 roku weterynarii). Cenimy ciszę i spokój oraz względny porządek i tego też oczekujemy od przyszłych współlokatorów, poza tym sąsiedzi niżej są bardzo wrażliwi na hałasy. Nie robimy w mieszkaniu żadnych imprez. Na stancji jest dwuletnia, wytresowana spanielka. Pełne wyposażenie, np.: odkurzacz, pralka, lodówka, mikrofalówka. Mieszkanie znajduje się na Jarotach, nowsze osiedle, na 4 piętrze. 15 minut autobusem na uczelnię (przystanek jest dosłownie pod blokiem). Oprócz tego pod blokiem warzywniak, mięsny, mała drogeria. Kilka kroków do biedronki i innych sklepów. Cena wraz z wliczonymi opłatami + Internet to 350zł/os. W pokoju od października będzie mieszkała studentka dietetyki.
Osobę zainteresowaną proszę o PW do mnie na forum, lub kontakt do Kasi (studentki 3 roku zootechniki) pod numerem tel.: 504626396.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości