Przedmioty na 1 roku i inne nurtujące sprawy

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Kirsten
Posty: 571
Rejestracja: 17 maja 2009, o 22:29

Re: Przedmioty na 1 roku i inne nurtujące sprawy

Post autor: Kirsten »

Listy z podziałem na grupy beda wisiały w dziekanacie, tak też było rok temu, wcześniej sie nie dowiecie w necie tego nie pisze. Jest możliwość zapisania się do którejś grupy konkretnie, np. jeśli podział godzin Wam bardziej odpowiada w którejś z nich albo chcecie byc ze znajomym w jednej grupie, to takie prośby trzeba zgłaszać telefonicznie do biura rekrutacji z tego co pamietam. Ja pamietam koniecznie chciałam zapisać sie do grupy z wolnymi piatkami w 1szym semestrze, a w drugim okazało sie że już nie ma żadnych wolnych dni w tygodniu, inne grupy je dostały, takze jesli chodzi o plan godzin to nie ma najlepszego ale ze znajomym zawsze warto byc w grupie
Stabilo
Posty: 328
Rejestracja: 22 kwie 2011, o 22:05

Re: Przedmioty na 1 roku i inne nurtujące sprawy

Post autor: Stabilo »

Jeśli podział na grupy będzie 29 września, to mogę podejść i zobaczyć co i jak.
Asia123, myślę, że wszyscy Forumowicze byliby Ci bardzo wdzięczni:D, a gdybyś wrzuciła zdjęcia list grupowych, to już w ogóle:D:D.
rowniez_jest
Posty: 11
Rejestracja: 1 lip 2011, o 13:08

Re: Przedmioty na 1 roku i inne nurtujące sprawy

Post autor: rowniez_jest »

słuchajcie, mam takie nietypowe pytanie: gdzie znajduje się jakaś stołówka czy coś w ten deseń, gdzie można wykupić sobie obiady na cały miesiąc? oczywiście jak najbliżej uczelnii.
Stabilo
Posty: 328
Rejestracja: 22 kwie 2011, o 22:05

Re: Przedmioty na 1 roku i inne nurtujące sprawy

Post autor: Stabilo »

takie duże grupy sa
julia.:), tak:), tylko, że każda taka duża grupa jest dzielona na dwie podgrupy i niby zajęcia są w tym samym czasie, ale z innym asystentem.
Kirsten
Posty: 571
Rejestracja: 17 maja 2009, o 22:29

Re: Przedmioty na 1 roku i inne nurtujące sprawy

Post autor: Kirsten »

rowniez_jest pisze:słuchajcie, mam takie nietypowe pytanie: gdzie znajduje się jakaś stołówka czy coś w ten deseń, gdzie można wykupić sobie obiady na cały miesiąc? oczywiście jak najbliżej uczelnii.
Niestety nie ma w okolicy żadnej stołówki.
Awatar użytkownika
julia.....:):)
Posty: 1452
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 17:08

Re: Przedmioty na 1 roku i inne nurtujące sprawy

Post autor: julia.....:):) »

Kirsten pisze:Listy z podziałem na grupy beda wisiały w dziekanacie, tak też było rok temu, wcześniej sie nie dowiecie w necie tego nie pisze. Jest możliwość zapisania się do którejś grupy konkretnie, np. jeśli podział godzin Wam bardziej odpowiada w którejś z nich albo chcecie byc ze znajomym w jednej grupie, to takie prośby trzeba zgłaszać telefonicznie do biura rekrutacji z tego co pamietam. Ja pamietam koniecznie chciałam zapisać sie do grupy z wolnymi piatkami w 1szym semestrze, a w drugim okazało sie że już nie ma żadnych wolnych dni w tygodniu, inne grupy je dostały, takze jesli chodzi o plan godzin to nie ma najlepszego ale ze znajomym zawsze warto byc w grupie

to możemy utworzyć grupę forumową
Awatar użytkownika
nieudana_matura
Posty: 103
Rejestracja: 6 lip 2010, o 19:06

Re: Przedmioty na 1 roku i inne nurtujące sprawy

Post autor: nieudana_matura »

julia.:), ja jestem nawet za. odnośnie forum itp. macie fejsbuka? jeśli tak to pewnie wiecie, że jest premedykacja. wybieracie się? dajcie znać na prv.
Asia123
Posty: 189
Rejestracja: 14 maja 2010, o 12:34

Re: Przedmioty na 1 roku i inne nurtujące sprawy

Post autor: Asia123 »

A jak ktoś nie ma facebooka, nk i innych tym podobne, to mógłby ktoś napisać o co dokładnie chodzi
MsOrtho
Posty: 94
Rejestracja: 27 lip 2011, o 13:54

Re: Przedmioty na 1 roku i inne nurtujące sprawy

Post autor: MsOrtho »

Asia123 pisze:A jak ktoś nie ma facebooka, nk i innych tym podobne, to mógłby ktoś napisać o co dokładnie chodzi
Wystarczy , ze wejdziesz na serwis studencki PUMu : scapula.pl . Tam wszystko jest napisane

ps. moze zorganizujemy jakąś grupę? W kupie weselej!
Awatar użytkownika
nieudana_matura
Posty: 103
Rejestracja: 6 lip 2010, o 19:06

Re: Przedmioty na 1 roku i inne nurtujące sprawy

Post autor: nieudana_matura »

co roku jest organizowana impreza przed inauguracją przez studentów PAM/UMu. już wcześniej gdzieś tutaj podjęłam wątek jakiegoś forumowego przedinauguracyjnego spotkania.
proponuję sobotę, bodajże pierwszego października, chyba, że ktoś jest zainteresowany koncertem Letters From Silence w Alter Ego 30 września, to można wtedy, i tak się wybieram.
dawajcie jakieś numery telefonów, czy maile bo tak ogólnikowo nigdy się nie dogadamy.
Awatar użytkownika
julia.....:):)
Posty: 1452
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 17:08

Re: Przedmioty na 1 roku i inne nurtujące sprawy

Post autor: julia.....:):) »

na czym polega prremedykacja ?
Awatar użytkownika
Karek
Posty: 31
Rejestracja: 2 wrz 2010, o 21:29

Re: Przedmioty na 1 roku i inne nurtujące sprawy

Post autor: Karek »

Premedykacja to impreza dla studentów PUMu
noisses
Posty: 55
Rejestracja: 22 paź 2009, o 20:59

Re: Przedmioty na 1 roku i inne nurtujące sprawy

Post autor: noisses »

Ja jestem jak najbardziej za integracyjną premedykacją, jak oczywiscie ktoś by się wybierał
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości